Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3150
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Alt Sektörler
Eğitim Kategorisi

Bu kategoride 7 adet Sektör, 126 adet Firma bulunmaktadır.
Kategori'ye Ait Firmalar
 • Yeni Dolunay

  Eğitim merkezimizde özellikle çalışan ebeveynlerin çocuklarına kucak açmak istedik.Çocuğunuza yeterince vakit ayıramadığınızı ya da derslerine yardımcı olurken zaman zaman bilgi birikiminizin yetersiz kaldığını düşünüyorsanız,her şeyden değerli olan yavrunuzu güvenilir bir kuruma emanet etmelisiniz.Çocuğunuzun düzenli ve planlı çalışma alışkanlığı edinilebilmesi,gerekli bilgiyi depolayabilmesi,hedeflerinin olabilmesi için okuldan alacağı eğitim ve öğretim zaman zaman yetersiz kalmaktadır Kurumumuzda öğrencilerimizin öğretminin yanı sıra eğitimine de katkıda bulunarak,aile ve sıcaklığı içerisinde yükseltmeyi hedeflemekteyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Elif Kız Yurdu

  KOCAELİ ELİF ÖZEL KIZ ÖĞRENCİ YURDU İzmit Merkez'de bulunmakta olup üniversite ve meslek yüksek okuluna kolay ulaşım sağlamaktadır. KOCAELİ ELİF KIZ ÖĞRENCİ YURDU, profesyonel ve yurt yönetiminde tecrübeli ve güleryüzlü bir yönetim kadrosu ile öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir. Yan hizmetlerde çalışan personelimiz de titizlikle denetlenmekte ve sürekli olarak kontrol edilmektedir.Öğrencilerimizin rahatı ve konforu için gerekli olan tüm düzenlemeler titizlikle yerine getirilmekte; hizmet kalitemiz,öğrenci ve velilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda geliştirilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Joy Tercüme Bürosu

  Joy Tercüme Bürosu (Noter Yeminli Tercüme Bürosu) JOY Tercüme; 2002’den bu yana tercüme hizmeti veren, noter yeminli tercümanlarca kurulmuş bir yeminli tercüme bürosudur. Yıllardır hem tercüme bürosu olarak hem de tercüme bürolarına hizmet veren yeminli tercümanlar olarak yılda ortalama 12.000 sayfa tercüme deneyimini tercüme büromuz aracılığı ile sizlere ulaştırıyoruz. Kadromuzda toplam kalite çerçevesinde beş seneden az tecrübesi olan tercüman bulunmamaktadır ve tercümeleriniz her daim noter onayına gidecekmiş gibi hatasız ve kusursuz hazırlanmaktadır. Garanti ediyoruz ki büromuzla ilk çalışmaya başladığınız andan itibaren, sorunsuz bir iş ortaklığı kurulacak ve bu ortaklığı devam ettirmek isteyeceksiniz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • A Tercüme Dil Hizmetleri

  A Tercüme Dil Hizmetleri Turizm Ve Danışmanlık Limited Şirketi Mahmut Şevket Paşa Mah. Fevzi Çakmak Cad.No: 7/4 Şişli İstanbul A tercüme Bürosu, deneyimli ve tecrübeli mütercim kadrosuyla çeviri alanında kendisini ispat etmiş bir firmadır. Uluslararası ilişkilerin giderek gelişmesine bağlı olarak yabancı dil farklılıklarından yaşanan tıkanmalar, A tercüme Bürosu kadrosunun her dilde vermiş olduğu çeviri hizmetleri sayesinde ortadan kalmaktadır. Kurumsal ve bireysel tercüme hizmetlerini deneyimli mütercim-tercüman kadrosu aracılığıyla, talep edilen zamanda ve uygun maliyetlerle sunmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dilsem Dil Kursu

  Türkiye’nin yabancı dil alanında en önde gelen ve marka isimlerinden birisi olan DİLSEM DİL KURSU 2008 yılında 15 yıllık yabancı dil öğretimi ve YDS ve TOEFL gibi yabancı dil sınavlarına hazırlık tecrübesine sahip Seyfettin Demiral tarafından sektörüne yeni ve farklı anlayış getirmek amacıyla Eskişehir’de kurulmuş olan bir YABANCI DİL kursudur. Kurucumuz 9 Eylül İngilizce Öğretmenliği mezunu olup Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi alanında MASTER derecesine sahiptir. Kendisi şu anda Eğitim Programları ve Dilsem Dil Kursu , Eskişehir YDS Kursu Eskişehir İngilizce Kursu Online YDS Kurs Kursu Uzaktan YDS kursuÖğretim alanında doktora çalışmalarına devam etmektedir. Kurucumuz 1999’dan beri aralıksız girmiş olduğu KPDS ve ÜDS sınavlarından defalarca 100 tam puan almış ve bu alandan erişilmesi mümkün olmayan bir rekora imza atmıştır. Böylesine iddialı bir geçmişi ve öğretim tecrübesi olan kurucusu liderliğinde eğitim camiasının karşısına çıkan DİLSEM DİL KURSU bugüne kadar binlerce kursiyere hizmet vermiş ve sayısız üstün başarılara imza atmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sonuç Kocaeli Yurtları

  Sonuç Kocaeli Erkek Öğrenci Yurtları - Kocaeli Yurt, Kocaeli Erkek Öğrenci Yurtları, Öğrenci Yurdu Kocaeli Yurdu Misyonumuz Eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli gençlerimizin temel ihtiyaç ve hakları olan nitelikli ve hijyenik yaşam koşullarını sağlayarak öğrencilerimize kaliteli barınma hizmeti sunmaktır. Vizyonumuz Sürekli gelişen kaliteli hizmet anlayışı ve özverili çalışan personelin katılımıyla barınma hizmetinde farklı bir model olmaktır. Kalite Politikamız Öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, sürekli gözden geçirilen kalite hedeflerimiz doğrultusunda barınma hizmetimizi gerçekleştirmek ve geliştirmek, » Doğru işe doğru insan atayan, çalışanlarıyla açık iletişimde olan ve her düzeyde eğitime önem veren yönetim ilkesini benimsemek, » Öğrencilerimize ve ailelerine saygılı ve güleryüzlü davranarak her konuda güven vermek, » Kaliteli hizmeti yasa ve yönetmelikler çerçevesinde gerçekleştirmek, » Çağdaş bilgi ve teknolojileri hizmet sunumunda kullanmak, » Kaynakları optimum kullanmak, » Oluşturulan standartların kalıcılığını ve sürekliliğini sağlamak, » Hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamak, » Bu günkü stratejimiz, efor ve heyacanımız ile hedefimizin sürekli geliştirme olduğunu daima anımsamak, temel kalite politikalarımızdır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Deva Eğitim Kurumları

  Deva Eğitim Kurumları, sunduğu eğitim hizmetleriyle öğrenci ve öğrenci velilerinin güven ve memnuniyetini sağlamayı, eğitim, öğretim ve yönetim kadrosuyla ve eğitim materyalleriyle Türkiye'de örnek gösterilen eğitim kurumu olmayı kendine ana hedef olarak seçmiş ve belirlemiştir. Buradan hareketle; her biri kendi alanlarında saygı ve kabul görmüş eğitim-öğretim kadrosuyla yaşadıkları topluma mesleki, ahlaki ve insani donanımlarıyla örnek teşkil edecek, kendilerine olan özgüvenleri tam, geleceğe güvenle bakan şahsiyetli, bilinçli ve akıllı, ailesine, milletine ve ülkesine hayırlı, faydalı ve başarılı nesiller yetiştirmek öncelikli amacımızdır. Bu hedefe yürürken yıllarca kamuda her aşamada sağlık mensubu yetiştirmiş ve toplumun hizmetine sunmuş olmanın haklı gururunu yaşayan kurucularımız, okulumuz danışma kurulu üyelerimiz, yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz edindikleri tecrübe ve birikimleri yeni bir şevkle gelecek kuşaklara eğitim alanında aktarmanın heyecanını yaşamaktadırlar.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Nil Yurdu

  Eğitim ve öğretimde başarı; öğrencinin sorunsuz, huzur dolu bir ortamda hem ders çalışmak hem de sosyal aktivetelere katılımıyla olur. Nil Erkek Öğrenci Yurdu olarak sizlere sakin ve huzurlu bir ortam sunuyoruz. İstanbul Esenyurt Erkek Yurtları Nil Yurdu Fatih Üniversitesi'ne Yakın Yurtlar Temel ilkesi öğrenci memnuniyeti ve etkili iletişim olan yurdumuzda; öğrencilerimizin rahatı, konforu ve güvenliği için gerekli olan tüm düzenlemeler titizlikle yerine getirilmekte; hizmet kalitemiz, öğrenci ve velilerimizden gelen öneri ve istekler doğrultusunda geliştirilmektedir. Yükseköğrenim gören öğrencilerimizin başarılarının devamında ve ayrıca artırılmasında, barınma önemli faktör olması nedeni ile öğrencilerimize gerekli koşulların oluşturulmasında hassasiyet gösterilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Y.Ö. Kız Öğrenci Yurtları

  Özel Güvenler Y.Ö. Kız Öğrenci Yurtları ,iki ayrı şubesi ile İstanbul - Avcılarda hizmet veren özel bir öğrenci yurdudur. Kız öğrencilerimize kaliteli, konforlu, güvenli bir mekan sunmak amacıyla hizmet veren Güvenler Kız Öğrenci Yurtları ; yenilikçi düşünce anlayışla , modern çağın tüm olanaklarını öğrencilerimizin hizmetine sunmaktadır.Özel Güvenler Kız Öğrenci Yurtları, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmakta ve bakanlığın tebliğine göre yönetilmektedir. Hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir. Anlayışlı bir yönetim ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren yurtlarımız başta hijyen, güvenlik ve kaliteli hizmet olmak üzere standartların üzerinde bir yurt hizmeti vermektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz, eğitimden güvenliğe, mutfaktan teknik ekibe kadar konularında uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Güvenler Kız Öğrenci Yurtlarının ayrıcalığını anlamak için öğrencilerin bizimle kısa bir süre geçirmesi yeterli olacaktır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yasemin Yuva

  Yasemin Yuva Okulumuz1996 yılında kurucumuz okul öncesi öğretmeni olan Yasemin ÇOBAN tarafından kurulmustur. 2013-2014 Eğitim Öğretim yılında yenilenen eğitim modeline uygun olarak hazırlanan ferah ve aydınlık sınıflarımız;eğitim destekleyici yenilenen oyuncaklarımız;çocuklarımızın daha geniş alanda özgürce üretebilecekleri keyifli vakit geçirebilecekleri çim kaplı geniş bahçemiz ;alanında uzman üniversite mezunu yenilenen öğretmen kadromuz ile 19. yılımızda sizlerleyiz. Kurumumuzda tam gün pedagog (çocuk gelişimi uzmanı) bulunmaktadır.Uzmanımız sürekli olarak çocuklarımızla beraber vakit geçirmekte, aylık veli görüşmeleriyle sizleri bilgilendirmektedir.Kurumumuzda bulunan projeksiyon ile çocuklarımız güncel bilimsel cd,İngilizce interaktif cd’ler vb. izleyebilmektedirler.Haftanın beş günü kurumumuzda İngilizce dersleri verilmektedir.Ayrıca bale,dans,folklör,ata binme,buz pateni,drama,tiyatro,satranç etkinliklerimiz çocukların yas ve gelişim seviyesine göre belirlenmekte ve alanında uzman branş öğretmenleri tarafından verilmektedir.Hareketli,interaktif oyunlarla desteklenmektedir. Kurumumuzda her yas grubu eğitmeniyle beraber gün içerisinde anadil etkinliği,müzik,resim,görsel sanatlar,oyun,bahçe etkinlikleri vb. birçok etkinliğe katılmakta bir yandan eğlenceli vakit geçirirken diğer yandan yeni beceriler edinmektedir.Aylık uygulanan mutfak atölyeleri ile minik aşçılarımız mutfağımıza misafir olacak ve minicik elleriyle tadına doyulmaz kekler,kurabiyeler yapacaklar.Yenilenen programlarımızla beraber değerler eğitimi(arkadaşlık,sorumluluk,yardımseverlik) karakter eğitimi (evimizdeki kurallar,okulumuzdaki sorumluluklarımız,yemekte nasıl davranmalıyız vb.) alacaklar.2013-2014 eğitim öğretim yılında tam donanımlı ve yepyeni bir misyonla sizlerleyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Oktan Öğrenci Yurdu

  Ömer Okutan Grup, Sayısız projelere imza atan Ömer Okutan tarafından 1977 yılında kurulmuştur. İnşaat malzemeleri satışıyla başlayan hizmetlerimiz 1983 yılından itibaren çeşitli bina ve taahhüt işleriyle devam etti. Hazır beton sektöründe İstanbul’un ilkleri arasında yer alan Ömer Okutan Hazır Beton, sektöründe güvenilir bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Yasal mevzuat ve şartlardan ödün vermeden yapılan beton üretimlerinde insan hayatına verilen değer esas alınmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ihtiyac akademi

  2003 yılında birkaç girişimci öğretmen diye söze başlarsak TARİH olur. Ankara’nın kuzeyinde bir alışveriş merkezinde kuruldu desek COĞRAFYA...O günlerde 230 bin öğretmen adayı ile 1 milyon memur adayına umar oldu desek adı MATEMATİK konusu. İhtiyaç AkademiHer bakış bir gözlem, her gözlem bir düşünce, her düşünce bir bağlantı ve ilişki doğurmuştu. Öyle ki, her dikkatli bakışta bir teori vardı. TÜRKÇE ve VATANDAŞLIK... KPSS’nin olmazsa olmazlarından biri olan GYGK (Genel Yetenek - Genel Kültür) bu çalışmalarla rayına oturtuldu. Bilimlerin en babası, öğretmen adaylarının can damarı Eğitim Bilimleri ile pekiştirilince dünyaya gelen yeni bir canlıya isim vermek zor olmadı. İHTİYAÇ olsun denildi. Eğitimde bir ihtiyaçtır. Ekmek gibi, su gibi ... Amaçlarımız belliydi hedefimiz yakındı ve hedef kitlemiz dağlar gibi büyüktü. Her gün bir yenisine imzamızı attığımız yayınlarımızı birbirine yürekten bağlı, kariyerinde uzman beyinler bir araya gelerek üretmeye başladı. Kitaplardaki kelimeler bir mürekkep damlası gibi fikirlerin üzerine çığ olup düştüler binlerce hatta milyonlarca insanı düşündürüp bilgi sahibi yaptılar. Kendine güvenen inançlı bir ekip oluşturuldu bu manzara karşısında.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • kultur dersanesi bakirkoy

  Kültür Dersaneleri, Üniversite hazırlık eğitimi ile ilgili kurslara talebin artması ile birlikte Orhan ÖZBEY ve Fethi ŞİMŞEK kurucu ortaklığında “Kültür Test” üniversite hazırlık dergisi ve üniversite hazırlık kursu ile 1979 yılında İstanbul Beyazıt’taki ilk ve tek şubesinde eğitim hayatına başlamıştır. Başta İstanbul olmak üzere bütün Türkiye'nin güvenini kazanarak kurumsal kimliğini daha profesyonel bir çerçeveye getiren Kültür Dersaneleri, her biri kendi alanında markalaşmış olan Okyanus Kolejleri, Doğa Koleji, Fatih Dersanesi, Kültür Yayıncılık, English Time, Okyanus Yayıncılık, Dersanem Dersanesi, Nişantaşı Üniversitesi Kida Kitap Dağıtım gibi eğitim kurumlarının pek çok şubesiyle daha iyi eğitim verebilmek adına var gücüyle çalışmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • fono

  Fono Açıköğretim ve Yayıncılık, 1953 yılında uzaktan eğitim yöntemiyle İngilizce öğreten bir kurum olarak faaliyete başlamıştır. Bugün, 30 ayrı dilde 400’ü aşkın yayınıyla ve çeşitli yabancı dil eğitim setleriyle varlığını başarıyla sürdürmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Başarı Kız Öğrenci Yurdu

  Başarı Kız Öğrenci Yurdu Sevgi Yuvanız sloganıyla kız öğrencilerimize sıcak mekanlar sunmak ve onların eğitimlerinde, kendi ev sıcaklığını aratmadan barınma ve sosyal imkanlar sunmak gayesiyle faaliyetine başlamıştır. Yurt yönetimi olarak, yurda ilk adım attığı andan itibaren kızlarımıza ve ailelere yaklaşımımız kızınız artık bizim KIZIMIZ'dır prensibi üzerine kurulur. Öğrenci yurdumuz, siz öğrenciler için de burada yaşamaya başladığınız andan itibaren yurt olmaktan çıkar, annenizin evi kadar sıcak, huzur dolu bir yer haline gelir. Çünkü artık sizlerle biz kocaman bir aileyizdir. Bu ilkeyle yola çıkınca, her hizmetin en kalitelisini sunma gayretimiz, herhangi bir prosedür olmaktan çıkar, ailesinin mutluluğu için çırpınmanın ne demek olduğunu bilen insanların yaşadığı o inanılmaz doyum ve beraberinde getirdiği bambaşka bir mutluluk olur bizim için. Huzurumuzun, mutluluğumuzun, ailemizin bir parçası olmak isteyen her kızımıza kapımız sonuna kadar açıktır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Beylikdüzü Amerikan Koleji

  Eğitim Sistemi - Bilingual Eğitim Bilingual Eğitim kısaca iki dilli eğitim olarak ifade edilebilir. Günümüzde dünyanın bir çok yerinde çok sayıda çocuk iki dili birden kullanarak büyüyor. Günlük hayatlarında iki dili birden kullanan kişilere “iki dilli” bilingual adını veriyoruz. Amerikan Kültür Kolejleri’nde çocuklarımıza “Şimdi size İngilizce öğreteceğiz.” diyerek ders vermek yerine İngilizce doğal yaşam akışında bir paylaşma süreci olarak sunulur. Amerikan Kültür Kolejlerinde anaokulda ve ilkokulda her sınıfta biri İngilizce diğeri sınıf öğretmeni olan 2 öğretmen bulunur. Bilingual eğitim uygulayan okullarımızda ilkokulun sonuna kadar öğrencilerimiz İngilizceyi anadilleri gibi konuşurlar.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • amerikan kultur beylikduzu

  Adres : Beykent Sanayi Sitesi B1 - B2 Blok No:376 Beylikdüzü / İstanbul Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen, Amerikan Kültür Dil Okulları, Türkiye'nin farklı bölgelerine kadar ulaşmış 107 şubesiyle, en yaygın dil eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimini Türkiye'deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin