Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Alt Sektörler
İş ve Yönetim Kategorisi

Bu kategoride 9 adet Sektör, 78 adet Firma bulunmaktadır.
Kategori'ye Ait Firmalar
 • Behçetoğulları Sigorta

  verilen bilgiler hizmetlerin tamamını görebilmeniz açısından en dolu sigorta poliçesi teminatlarının hizmet bilgileridir, daha kısıtlı hizmet veren paketlerde bulunmaktadır. Sigorta fiyatları ve detaylı bilgi için iletişim formu veya telefon ile bize ulaşabilirsiniz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • BATCEV

  BATCEV, Batı Trakya Eğitim Araştırma Vakfı Bir hizmetin sürüp gidebilmesi için, kişilerin kendi istekleriyle bağışladıkları para ve mülklere Vakıf denir. Bağışlanan mülklerin, eserlerin geleceğe sağlıklı kalabilmeleri korunmalarına bağlıdır. Geçmişin geleceğe taşınması ve yaşatılması vakıfların görevi arasındadır. ınsanlar arasında sosyal dayanışmanın sağlanması, yardımlaşmak, birbirine destek olmak, acı ve mutlu günleri paylaşmak, sevgi ve saygı tohumlarını atabilmek için fertler arasındaki ilişkilerin iyi olması gerekir. Vakıflara bağlı öğrenci yurtlarında öğrencilerin barınma, yiyecek ve giyecek ihtiyaçları karşılık beklenmeden sağlanır. Düşkünler ve yoksullar için Aş evleri açıp onların daha sağlıklı yaşamalarına katkıda bulunulur. Vakfın tarihçesi çok eskilere dayanır. Dinimiz yardımlaşmayı ve ihtiyacı olanlara destek olmayı dinin temeli saymıştır. Vakıflar Osmanlılar zamanında daha da yaygınlaşmıştır. Cumhuriyetin kuruluşundan sonra da etkinliğini aynı ölçüde sürdürmüştür. Nitekim 05 Haziran 1935”te çıkan bir kanunla Vakıflar Genel Müdürlüğü kurulmuş ve ülkemizdeki vakıfların tamamının yönetimi, bu teşkilata verilmiştir. Vakıflar Genel Müdürlüğü ve vakıfların hizmetlerini anlatmak amacıyla her sene 3/9 Aralık tarihleri arasında Vakıflar Haftası kutlanır. Hafta boyunca vakıfların çalışmaları hakkında bilgi verilir. Radyo ve televizyonlarda, okullarda konu ile ilgili konuşmalar yapılır. Okullarda vakıf eserlerini tanıtıcı duvar gazeteleri düzenlenir. Gidilebilecek vakıflar ve vakıf eserlerine geziler düzenlenir. Tarihin izlerinin yaşandığı bu eserlere sahip çıkalım. Yaşamaları için yardım edelim. Vakıf eserlerini korumak için yardımcı olalım. Hayırlı iş yapmanın en emin yolu vakıflara yapılan bağışlardır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Olivium Outlet Center

  Olivium Outlet Center 01 Nisan 2000 tarihinde kapılarını ziyaretçilere açan Olivium Outlet Alışveriş merkezi İstanbul’un ilk ve tek outleti olma özelliğini uzunca bir süre koruyup açıldığı günden bu yana ziyaretçilerine, modaya, markaya, kaliteye uygun fiyata ulaşmanın imkanlarını sunmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • kadin eserleri

  Kadın Eserleri Kütüphanesi ve Bilgi Merkezi Vakfı Kadın Eserleri Kütüphanesi ve Bilgi Merkezi Vakfı, kadınlar üzerine araştırma yapmak isteyen herkese açıktır. Kadınları ilgilendiren hemen her konuda bilgi edinmek ve yurtiçi ya da yurtdışında kadın konusunda çalışan kurumlara ulaşabilmek için araştırmacılara yardımcı olmaktadır. Kütüphane hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç, Pazartesi-Cuma 08:30-16:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • A kalite ISO

  A kalite ISO 9001:2008 | OHSAS 18001 | HACCP | Kalite Belgeleri Iso 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, a kalIte, HACCP DANISMANLIK VE BELGELENDIRME HIZMETLERI ICIN TUM TURKIYEDE HIZMET VERMEKTEYIZ. Yönetim sistemleriyle ilgili olarak onay almayı isteyen şirketlere danışmanlık hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuş bir firmadır. A kalite danışmanlık ne yapar ? HIZMETINIZDEYIZ ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP KALITE BELGELENDIRME ISLEMLERINIZ IÇIN ARAYIN TEL: 0212 660 96 57 Deneyimli danışman ekibiyle profesyonel Hizmet sunar. ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP KALITE BELGELENDIRME ISLEMLERINIZ IÇIN ARAYIN TEL: 0212 660 96 57 Kalite sistemleri denince ilk akla gelir. TÜM TÜRKIYEDE ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP KALITE BELGELENDIRME ISLEMLERINIZ IÇIN ARAYIN TEL: 0212 660 96 57 Firmaların kurumsallaşma surecine katkı sağlar. ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP KALITE BELGELENDIRME ISLEMLERINIZ IÇIN ARAYIN TEL: 0212 660 96 57 Firmaların performanslarını iyileştirmek için yol gösterir. TÜM TÜRKIYEDE HIZMETINIZDEYIZ ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP BELGELENDIRME ISLEMLERINIZ IÇIN ARAYIN TEL: 0212 660 96 57 Firmalara kamu ve özel ihalelerde rekabet gücü sağlar.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Mapfre Sigorta Adana

  MAPFRE GENEL SİGORTA Sağlık, 3S Sağlık Sistemi, Fark Yok Sigortası, Acil Vakalar Sigortası, Tehlikeli Hastalıklar Sigortası, Oto, Mühendislik, İşyeri, Nakliyat, Tekne, Sorumluluk, Tarım Diğer sigortalar Reşatbey Mah. Vali Yolu Gülek Sitesi C Blok Asma Kat No:27 Seyhan - ADANA
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Mapfre Sigorta Ankara

  MAPFRE GENEL SİGORTA Sağlık, 3S Sağlık Sistemi, Fark Yok Sigortası, Acil Vakalar Sigortası, Tehlikeli Hastalıklar Sigortası, Oto, Mühendislik, İşyeri, Nakliyat, Tekne, Sorumluluk, Tarım Diğer sigortalar
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin