Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Alt Sektörler
Kültür, Sanat Kategorisi

Bu kategoride 7 adet Sektör, 93 adet Firma bulunmaktadır.
Kategori'ye Ait Firmalar
 • Horon Evi

  Horon Evi | Horon Kursu amp; Kemençe Kursu Tulum Kursu Gösteri Ekibi Başka Horon Evi yok! Horon Kursu; Kemençe Kursu Tulum Kursu Gösteri Ekibi Eğitimde Garanti Veriyoruz
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Tarçıncı Düğün Salonu

  Tüm mutluluklar özeldir. Hayatinizda sadece bir kez yasayacaginiz mutluluklara deger biçilemez. Tarçıncı Düğün Sarayı ferah düzenlenmiş ortamı, tecrübeli kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunuyor. Sizler için unutulmaz saatler yaratıyoruz. Deneyimli ve güleryüzlü personelimiz, orkestramız ve değerli ses sanatçılarımız ile unutamayacağınız güzellikte hatıralar için ...
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • semaver kumpanya

  Kumpanya, 10 Ekim 2002 tarihinde Işıl Kasapoğlu’nun önderliğinde tiyatro dünyasına merhaba dedi. Şehrin merkezinde toplanan kültür-sanat etkinliklerini, Kocamustafapaşa’da, bir çok tiyatrocuya ev sahipliği yapan Çevre Tiyatrosu’na taşıyarak “Haliç’in Öte Yanında Tiyatro” projesini başlatmış oldu.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sayanora Düğün Sarayı

  Düğün,nikah,sünnet düğünü,kına gecesi gibi tüm özel davetler ve tüm kurumsal toplantı organizasyonlarını yenilikçi modern ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde müşteri ilişkilerini de ilk sırada tutarak çalışmalarımızı Sayanora Düğün Sarayı olarak devam etmektedir..
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dostlar Tiyatrosu

  1969 yılında kurulan Dostlar Tiyatrosu ilerici-toplumcu sanat doğrultusunda benimsediği ilkelerle, sürekli bir araştırma, deneme ve yaratma eylemi içinde seyircilerine otuz beş yılda elli yapım sunmuştur. Bunun yanısıra, zaman zaman düzenlediği tiyatro kursları, koro çalışmaları, oluşturduğu amatör işçi tiyatrosu grubu, çağdaş halk dansları grubu gibi yan kuruluşlarla bir kültür ve eğitim merkezi niteliğini kazanmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Oktay Yılmaz Saz Evi

  Oktay Yılmaz Saz Evi | bağlama, kısa sap bağlama, saz evi Oktay Yılmaz saz evi Türkiye ve avrupa saz imalatı, bağlama imalatı konularında faaliyet gösteren en köklü bağlama imalatçısıdır. Her türlü saz ve bağlama ihitiyacınız için bize ulaşabilirsiniz. Atatürk Bulvarı İMÇ 6. Blok No: 6316 Yavuz Sinan 34134 Fatih/İstanbul
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Bardakçı Kardeşler Piyano

  Bardakçı Kardeşler Piyano, Piyano Bizim İşimiz, Piyano | Piyano Akordu | Piyano Tamiri | Piyano Kiralama | Piyano nakliyesi | Piyano Fiyatları Firmamız, 1974 yılında İstanbul Balat'ta - şu anda bulunan merkez binasında- Ali ve Ahmet BARDAKCI kardeşlerin ortak girişimiyle Bardakcı Piyano Galerisi adı altında kurulmuştur ve sektöründe her alanda önder konumda......
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Rezan Has Müzesi

  Ziyaret Saat : 9:00 - 18:00 (Resmi dini bayramlar ve yılın birinci günü hariç) Rezan Has Müzesi’nin kültür ve sanat dünyasına girişi, 11. Uluslararası Doğu Halı Konferansı’nın açılış sergisi olan “Zamansız Sadelik” ile 2007 Mayıs’ında gerçekleşmiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Mega Müzik

  Mega Müzik, Müzikal enstrümanlar, aksesuar ve yedek parçaları temini konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur. İstanbul'da kurulmuş olan Mega Müzik Tüm müzik enstrümanlarının satışı ve satış sonrası servis hizmeti vermek üzere organize olmuştur. Dünya markası enstrümanları hızlı, ekonomik ve garanti kapsamında kullanıma sunmayı ilke edinmiştir. Satış öncesi ve satış sonrası servis ve çözüm hizmetleri sunmayı temel prensip olarak kabul etmiştir. Değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini birebir veya internet ortamında çözüme ulaştırmak firmamızın gelişme sürecindeki başlıca rehberidir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin