Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 1
Toplam Firma : 3150
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Alt Sektörler
Kültür, Sanat Kategorisi

Bu kategoride 7 adet Sektör, 93 adet Firma bulunmaktadır.
Kategori'ye Ait Firmalar
 • Lora Nikah Şekeri

  İstanbul Bölge Müdürlüğü: Kuşdili Caddesi Karadut Sk. No:29 Kadıköy / İSTANBUL Tel:+90 216 550 50 75 Kocaeli Şube: İnönü Caddesi No:248 İzmit / KOCAELİ Tel: +90 262 322 88 11 Üretim: İzmit / KOCAELİ Tel: +90 262 321 55 44 (pbx) Lora Nikah Şekeri - Lora Nikah Şekeri, Davetiye/ Türkiyenin en çok tercih edilen nikah şekeri mağazası 1974 yılında Kocaeli de ticari hayatına başlayan Lora kurulduğu günden bu güne sektörün öncü ve lideri olarak yoluna devam etmiştir. Türkiye’ye nikah şekerinde güvenli ve çok seçenekli ürün konseptini getiren Lora bu gün Doğum, Yaş günü, Sünnet, Parti, Söz, Nişan, Kına gecesi, Nikah, Düğün ve Mevlüt törenlerinde konsept ürünler sunmakta, yenilikleri ile sektörüne yön vermektedir. Türkiye’nin online ilk ve lider nikah şekeri mağazası Lora, sektöründe Türkiye’nin en büyük mağazası olan Kadıköy şubesinin yanında birçok ilimizde şubeleri, franchise' leri ve satış noktaları ile hizmet verirken. Almanya, Azerbaycan, Belçika, Fas, Fransa, Irak, İran, İsviçre, Hollanda ve Kıbrıs showroomları ile Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Hayal Balo Salonu

  Faaliyet alanlarıımızı; Düğün, Kokteyl, Kongreler, Seminerler, Ürün Lansmanı, Konser ve Toplantı Organizasyonları, Mezuniyet Törenleri ve Okul Partileri gibi ana başlıklar altında toplayabiliriz. Salon girişinde 250 metrekarelik fuaye alanı, organizasyonlarınız öncesi kokteyller, coffee breakler veya sunumlarınız için hizmet vermektedir. Salonumuzda ses ve ışık düzeni bağımsız bir şekilde çalışabilmektedir. Yeterli teknip ekipman ile, örnegin takip ışığı, laser show, dev sinevizyon perdesi vs, özel günlerinizi daha özel yapmayı görevi bilen personel desteği her zaman hizmetinizdedir. Salonumuz benzersiz teknolojisi ve yüksek hizmet kalitesi ile özel günlerinizde hizmetinizdedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Çirağan Park Resturant

  Çirağan Park Resturant Eğlence Tesisleri 1940 yılında şimdiki adıyla Eskişehir Belediye Nikah salonunun olduğu Zeytinoğlu iş hanında TEKİN OTEL olarak faaliyetine başlamıştır. 1950 yılında TOPTAN VE PERAKENDE, GIDA BAKLİYAT ticareti ve şehirler arası NAKLİYAT işleriyle Tekin bakliyat ve nakliyat olarak hizmet verirken 1975 yılında Tekin otomotiv olarak OTOMOTİV sektörünede girmiştir.1998 yılına kadar otomotiv sektöründe başarıyla faaliyetini sürdürüken Aynı yıl bünyesine İNŞAAT TAAHHÜT işleri eklemiştir. FİKRET TEKİN ve oğulları, yıllarca ticaret hayatını sürdürüp 2003 yılında Tekinoğulları Otomotiv İnşaat ve Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak ismini değiştirmiştir. 2010 yılında ise OTEL TEKİNOĞULLARI , SUİT TEKİNOĞULLARI ve BUTİK TEKİNOĞULLARI adı altında şehrimizin Üç ayrı semtinde otel hizmeti faliyetlerine başlamıştır,ve yine 2010 yılında ÇIRAĞAN PARK RESTAURANT BALO DAVET SALONU binası hizmete açılmıştır eskişehirde turizmin öncü kuruluşlarından olmaya aday hale gelen firmamız önce müşteri memnuniyeti sürekli kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla yoluna devam etmektedir. Günümüzde Tekinoğulları İNŞAAT, OTOMOTİV, BAYAN APART, SUİT OTEL,BUTİK OTEL,OTEL TEKİNOĞULLARI ,OTOPARK ve ÇIRAĞAN PARK RESTAURANT BALO DAVET SALONU sektörlerinde deneyimli kadrosu ve müşterilerinden aldığı destekle başarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kocaeli Palyaço

  Kocaeli Palyaço, Darıca Palyaço, Çayırova Palyaço, İzmit Palyaço, Kocaeli Palyaço, Dilovası Palyaço, Körfez Palyaço, Maşukiye Palyaço, Derince Palyaço Osman Yılmaz Mahallesi, Atatürk Caddesi, Aksu Apartmanı No : 55 / 1 Gebze - KOCAELİ
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Ecrin Organizasyon

  Sektörde on beşinci yıl... Ecrin Organizasyon olarak Profesyonel ekibimizle çıktığımız yolda. Yaptığımız her işte en iyisini başarmak için çabaladık. Dürüstlük ve kalite anlayışımızdan hiçbir zaman taviz vermedik. Her organizasyonumuzu, sanki ilk defa yapıyormuşçasına heyecanla ve yüzlercesini geride bırakmış olmanın verdiği profesyonellik ile yapıyoruz. Amacımız, sizleri mutlu etmek, reklam ve tanıtımınızı en iyi şekilde yapmak. Bunları gelişen çağın gerektirdiği biçimde yapmaktan vazgeçmedik. Düşlerinize ve beklentilerinize karşılık verebildiysek ne mutlu bize. Burcu ASLAN Genel Müdür Körfez Mah. Berk Sok. No:10 K:6/65 İzmit / KOCAELİ
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sevgi Düğün Salonu

  1995 Yılında açtık kapılarımızı... O günden bu güne “Sevgi” paylaştık sizinle, Her düğünde evlendik yeniden, Her nişanda bizde parmağımıza bir yüzük taktık, En özel eğlencelerinizde neşenize neşe kattık, En özel toplantılarınızda misafirimiz gibi ağırladık misafirlerinizi, Sünnetinizde oğlunuzun elinden tutarken, Gözlerimiz dolu dolu hatırladık bizde oğlumuzun elinden tuttuğumuz günleri.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Asyav Vale Park

  VALE ORGANİZASYON, yirmi yılı aşan tecrubesiyle, düğün, nişan, sünnet düğünü, şirket ve bayi toplantıları, mezuniyet törenleri, seminer ve söyleşi gibi cemiyet organizasyonlarınızda hizmete başladığımız tarihten bu yana siz değerli DOSTLARIMIZIN talepleri doğrultusunda, her zaman en iyi ve en mükemmel hizmeti vermeye çalışmaktadır. Bu amaç doğrultusunda üç farklı salonla sizlere hizmet vermekteyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • esmusic

  20 Yılı aşkın bir süredir gerçekleştirdiğimiz binlerce organizasyon ile hizmet verdiğimiz bu sektörde edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemizi uzun ya da parıltılı cümlelerle size aktarmak yerine, sitemizi hazırlarken, yaptığımız işi en iyi şekilde özetleyen ünlü deyimden yola çıktık: Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz… İstedik ki; gerçekleştireceğiniz davetin türü ne olursa olsun, mesleğimize olan sevgi ve saygımızla şekillenen, günümüz teknolojisinin tüm imkanlarının kullanıldığı; kurumsal, ancak içerisinde İnsan Sıcaklığının hep bulunduğu, her aşamasında bizleri yanınızda hissedeceğiniz organizasyonlardan yansıyan parıltıyı kendi gözlerinizle görün. Saygı ve sevgilerimizle. Emman ÇİÇEK Sarven ÇİÇEK
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Club Leylaa

  Tesisimiz ; düğün, nişan , sünnet ve diğer toplantı organizasyonlarınız için, 150 ve 650 kişi kapasiteli iki ayrı salonu , muhteşem Ankara manzaralı terasları, kapalı - açık otoparkları ve deneyimli personeli ile hizmetinizdedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • iyisahne.com

  Beyoğlu/İstanbul, Türkiye merkezli olarak 2014 yılı Kasım ayı içerisinde kurulan iyisahne.com, birey ve kurumların doğrudan ülke çapındaki benzersiz sanat ve performans profesyonellerine ulaşması, kaydetmesi ve verilen hizmetler özelinde her türlü etkinlik ve organizasyon için rezerve etmesi için kurgulanmış topluluk temelli bir pazar yeridir. Amacımız, sanatçıların verdikleri hizmetleri şık bir şekilde internet üzerinde sergilemesini sağlamak ve güvenilir bir biçimde birim zamanını kiralamak suretiyle etkinlik sahipleri ile etkileşim içerisinde bulunmalarını kolaylaştırmak.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Nirvana Davet

  Hayallerinize uygun, hayatınızdaki en önemli gününüzde, başarılı ekip çalışması ile birlikte, sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Salonumuz rahatlığınızı sağlamak üzere tasarlanmıştır… Sizin isteklerinizi yerine getirecek bir personel ekibimiz olacaktır. Bu güzel gününüzde mutluluğunuza mutluluk katmak adına sürprizlerimiz de mevcuttur. Nirvana Davet sadece düğün organizasyonların da değil şimdiye kadar verdiği kokteyl, toplantı, mezuniyet kutlamaları ve sünnet düğünleri de dahil olmak üzere bir çok mutlu ve başarılı ana tanıklık etmiş ve bununla gurur duymuştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sır Evi

  Ücretsiz profesyonel fotoğraf ya da video çekimi* Mini havai fişek gösterisi ve Fire Show Etkinlik süresince canlı müzik ve/veya DJ performans Fix Menü Soğuk başlangıçlar + ara sıcaklar + salata + ana yemek + 1 içecek ( alkollü / alkolsüz)
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • salon seramoni

  Müşterilerimizin ihtiyaçlarının esnek yapımız ve yaratıcı çözümlerimizle yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. * Düğün törenlerinizde davet ettiğiniz misafirlerinize verilecek ikramların, hizmetlerin kalitesini artırmak. * Müşteri hizmetlerini en üst seviyede karşılayacak ürün ve hizmeti sunmak, teknolojik yatırımları gerçekleştirerek toplum için değerler üreten ve paylaşan salon olmaktır. SERAMONİ DÜĞÜN SALONLARINI LİDER YAPAN ÖZELLİKLER * Özel Tasarım ve Dekoru * Merkezi Bir Noktada Oluşu * Klima ve jeneratör Sistemi * Özel Gelin-Damat Odası * Digital Fotoğraf Stüdyosu ve Kamera Sistemi * Dürüstlük, Şeffaflık ve Hijyenik Ortamı SALON SERAMONİ SALONLARI
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ATAPARK TESİSLERİ

  Şehrin merkezinde eşsiz deniz manzarası ve yemyeşil doğanın içinde huzurlu ve eğlenceli organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.Kahvaltıdan doğum günü partisi,piknikten yemek davetlerine kadar az veya kalabalık grup ile tesisimizde etkinliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Denizin müthiş seyrini doğanın büyüsü ile harmanlıyarak ;hayalinizdeki organizasyonları uzman ekibimiz ,güler yüzlü yönetici kadromuz ve şefimizin leziz menüleri ile unutulmaz anılara dönüştürüyoruz. Sürekli yenilik ve gelişim ilkesini kendimize misyon edinerek,sizlere her yıl yeni güzellikler sunuyoruz. İş toplantıları, tanıtım hizmetleri, iş yemekleri gibi organizasyonları denizin misafirlerinize huzur veren sunumu ile etkinliklerimiz çok daha keyifli ve verimli geçmektedir. Davetli sayınıza göre 4 farklı kır bahçelerimiz ve balo/davet salonumuzda 10 kişiden 2000 kişiye kadar etkinlikler gerçekleştiriyoruz. İstek ve düşünceleriniz doğrultusunda size özel hazırlanan organizasyon planlaması ve menümüz ile her bütçeye uygun kır organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Sizlere özel tasarlanmış nikah bahçemizde, zevkinize uygun olarak istediğiniz gün ve saat diliminde 2'şer saatlik süreler içinde nikah törenlerinizi deniz manzarası ve doğanın ferahlığında unutulmaz kılabilirsiniz. Olası bir hava muhalefetinden konuklarınızın memnuniyetleri düşünülerek 4 ayak otağı tarzı şemsiyelerimizle masalarımızın üzerlerini kapatıyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Hande Düğün Salonu

  Avcılar Düğün Salonları ndan Hande Düğün Salonu Düğün Nişan Sünnet Kına Gecesi ve Özel Toplantılarınızda Kaliteli hizmetimiz ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 8 Katlı yaş pasta, Kuru pasta, Kraker ve Meşrubat çeşitlerimiz davetlilerimize kişisel tabaklarda ikramımızdır. 120 Dakika video çekimi, 20 poz aile fotoğrafı, Disco show, Sinevizyon gösterimi, Sis gösterisi, Meşale gösterisi, Konfeti, volkan, ateş şelalesi ve müzikli slayt gösterimizle bu en anlamlı gününüze renk katıyoruz Salonumuzda otopark klima ve havalandırma mevcuttur. Müzisyen sanatçılarımızla her yöreye ait canlı müzik ve şarkılarımızla sizlere eşsiz bir müzik ziyafeti sunuyoruz. Çiflerimize verdiğimiz paket düğünlerde 40 a varan indirimler yaparak müşterilerimize avantaj sağlıyoruz.(Fotoğraf stüdyosu, davetiye, araba süslemesi ve kına gecesi) Avcılar Düğün Salonları Hande Düğün Sarayı
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Bir ömür davet

  Bir ömür davet salonları Beylikdüzü’nün merkezinde tüm beklentileriniz göz önüne alınarak inşa edildi. Deneyimli,yaratıcı ve sorumluluğunun bilincinde profesyonel bir ekipten oluşan bir ömür davet salonları yönetimi kalitenin mutlu müşteri ile eş anlamlı olduğu prensibi ile hareket etmektedir. Özel günlerinizi hayatınız boyunca hatırlayacağınız güzel anılara dönüştürüp yenilikleri yakından takip eder. Bir Ömür Davet Salonları, ömür boyunca tüm davetlerinizi başarı ile gerçekleştirmeye taliptir. Yönetim anlayışımız tüm organizasyonlarda detaylar üzerinde titizlik içinde çalışmak, kullanılan malzeme ve hizmet kalitelerini maksimum düzeye taşımak firmamızın temel prensibi olarak benimsemiştir. 2500 m2 olan, içerisinde 3 farklı salon ve sosyal alanlarımızla güzel bir müzik eşliğinde menülerimizi tatmanız ve özel günlerinizi bir ömür davet ayrıcalığı ile yaşamanız için sizleri salonlarımıza bekliyoruz…
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Cinema Pink Merkez

  Film izlemekten keyif alan sinema severlerin, işletmemizden memnun olmasından daha da çok keyif alan, 1994 yılından beri 200'den fazla sinema salonu yapan ve işleten kuruluşuz... biz sinemacıyız..
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin