Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 1
Toplam Firma : 3150
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Alt Sektörler
Tarım, Av, Balık ve Hayvancılık Kategorisi

Bu kategoride 9 adet Sektör, 56 adet Firma bulunmaktadır.
Kategori'ye Ait Firmalar
 • Kocaeli Göksallar Çiçekçilik

  Sevginiz ve Sevdikleriniz Bizim için Önemlidir.............. 1994 yılında Kocaeli Merkezde kurulan KOCAELİ ÇİÇEK SERVİSİ 19 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine vermiş olduğu kaliteli hizmeti internet ortamına taşımış ve internetten sipariş verebileceğiniz sanal mağazamızı müşterilerinin hizmetine sunmuştur. KOCAELİ ÇİÇEK SERVİSİ interflora ya bağlı 156 ülke ve yurt içindeki tüm illerdeki en kaliteli servisi verebilen çiçekçilerle çalısmaktadir.Sevgilinize özel çiçekler, açılış ve düğün arajmanları, gelin duvağı sepetleri, sevdiklerinize özel çiçekler, annenize ve babanıza çiçek, çelenkler, cenaze ve merasim çelenkleri, doğum günü çiçekleri, gelin el çiçeği ve arabaları, kutlama ve tebrik çiçekleri, nişan çiçekleri ve daha fazlası KOCAELİ ÇİÇEK SERVİSİN de.. Tüm ürünlerimizde 100 ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz. Mağazamızda gördüğünüz tüm ürünler kendi ürünlerimiz ve tasarımları bize özel ürünler olup Kocaeli Merkez de kendi atölyemizde usta eller tarafından itina ile hazırlanır ve teslim edilir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • cansu alabalık tesisleri

  cansu alabalık tesisleri masukiye de 8 yıldır, restaurant hizmeti veren tesis,geniş alanı ve uzman personeliyle,bölgede kalitenin temsilcisi konumunda. özellikle brunch denince maşukiye de cansu tesisleri akla gelir. maşukiye-sapanca yolu üzeri,2 km. onduline tesisleri yanı, kasım patı çıkmazı-maşukiye/kocaeli
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • As Dizayn Peyzaj

  peyzaj bitki inşaat çevre toprak yeşil doğa İstanbul Kadiköy As Dizayn Peyzaj Bahçe Ve Çiçek As Dizayn Peyzaj Eğitim Mahallesi Murat Paşa Caddesi Engin Apt. No:20/A 34722 Kadıköy/İstanbul Türkiye
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kovansan

  Arıcılık, ülkemizde sürdürülebilir tarım faaliyeti olarak yapılmaktadır. Apmak ve teorik arıcılığa başlamadan çok geniş araştırma yapmak ve uygulamalı olarak öğrenmek gerekmetedir. İlkel arıcılık yöntemlerinden biri olarak karakovanlarda üretilen ballar çok lezzetlidir ve bal mumu bile kullanılmadan doğal yollardan üretilir. Bir karakovandan elde edilen bal verimi düşük olduğundan çok sık tercih edilmek. Türkiyenin organik balı karakovan balıdır. Ayrıca kesinlikle süzme karakovan balı yokrur bu tür ifadelerle bal satmaya çalışan kişilere kesinlikle itimat etmeyin. Karakovan balında balmumu kullanılmaz bundan dolayı diğer petek balları gibi yenildiği zaman dişe yapışmaz. Bu balın üretimde hiçbir kimsayal ilaç kullanılmaz, arılara şekerli su, şurup gibi maddeler verilmez. Karakovanların kaya oyuklarında bulunduğu için her türlü kimyasal tehditten uzaktır. Ülkemizde daha çok Hakkari, Siirt, Sivas gibi illerin yüksek bölgelerinde üretilir. Eğer sizde organik karakovan balı üretmek istiyor ve karakovanla ilgili daha çok bilgiye sahip olmak istiyorsanız ve www. kovansan. com.tr adresimizi ziyaret edebililir. Sitemizden güvenilir uygun ödeme seçenekleriyle karakovan satın alabilirsiniz İnönü Mahallesi, Sanayi Sitesi Erişim Sokak No:1 Havza/Samsun
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Online Çiçek Gönder

  Telefon: ÇAĞRI MERKEZİ 444 41 27 262-311 20 71 262-311 20 72 262-311 20 73 262-311 20 77 Faks: 262 311 20 78 Adres: Online Çiçek Gönder VERGİ DAİRESİ: ALEMDAR VERGİ NO: 6120 6347 83 TİCARET SİCİL NO: 22935 YENİŞEHİR MAH.FUAT SOK NO:2 İZMİT/KOCAELİ E-Posta: info@onlinecicekci.com.tr destek@onlinecicekci.com.tr Çiçek gönder sevdiğin insanlara sevgini yolla. Şimdi siparişi ver online çiçekçi OnlineCicekci.Com.tr senin için geri kalanı halletsin.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yahyaoğlu Yumurta

  Üretim Tesisi: Adres: Çavuşçiftliği Altı, Petekçiftliği, Altınova/Yalova Yahyaoğlu Yumurta ve Tavukçuluk, Yalova'da yer alan tavuk çiftliği ve yumurta üretim tesisleri ile Marmara bölgesine 35 yıldır hizmet vermektedir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Hektaş

  hektaş holding Tarım ilaçları üreten Hektaş firmasının sitesinde; fabrikaları, ürünleri, distribütörleri ve sektörün pazarı ile ilgili bilgiler verilmektedir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sabuncakis 1874 Çiçekçilik

  Pera ya da Beyoğlundaki ticaret aleminde 1874den bu güne yaşamış, halen de yaşamakta olan SABUNCAKİS ler Girit adası kökenlidirler. Sabuncakis Çiçekçilik - Çiçekçi - Çiçek - Sabuncakis Turkey - Online Çiçek Siparişi - Online Çiçek Gönder - Çiçekçi abuncakis:Özel günlerinizde dünyanın her yerine çiçek gönderebileceğiniz, kategorilere göre ayrılmış özel ve farklı çiçek tasarımları sunan Türkiyenin ilk çiçek markası
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Meydan Av Malzemeleri

  Meydan Av Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1996 yılında kurulmuş olup, o günden bugüne bünyesine kattığı dünyaca bilinen markalarla Avrupa, Amerika ve Uzak Doğu ülkeleri başta olmak üzere farklı bölgelerden yaptığı ithalatlar ve gerçekleştirdiği ihracatlarla sektörünün lider firması olarak yoluna devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • TABİT

  Tarımsal Bilişim ve İletişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Tarımsal Pazarlama / Tabit Tarımsal Bilişim Ve İletişim Teknolojileri Tarımsal Pazarlama platformu, çiftçileri internetle buluşturup ürünlerini koruması hakkındaki bilgilere ulaşmalarını tarlasından aldığı mahsulünü hem değerinde hem de komisyonsuz daha hızlı bir şekilde satmasının ayrıcalığını yaşatmaktadır. Hayvanlardaki kolayca önlenebilir hastalıkları ve ürünleri hakkındaki ayarlanabilir tekniklerden habersiz çiftçilerin sıkıntılarını tarımsalpazarlama.com ayrıcalığı ile çözüme ulaştırmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Patiköy köpek oteli

  Burası köpeklerimizin harika vakit geçirdiği, sürekli oyunların oynandığı, onlarla birebir ilgilenilen ve asla tek başlarına bırakılmayan bir tatil köyü aslında! Fakat hepsi birer çocuktan farksız ve özel ilgi ve gözlem gerekiyor. Patiköy köpek oteli köpeklerinize ve kedilerinize güvenli ve eğlenceli bir ortam sunar. Gözünüz arkada kalmasın hayvanlarınız bizimle sizinle olduğu kadar mutlu. Köpeklerinize sizin yokluğunuzda arkadaş olduğumuz, oyunlar oynadığımız, diğer köpeklerler ile sosyalleştikleri harika bir ortam. Bizi mutlaka ziyaret edin ve çayımızı için.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Güven Veteriner

  Acılarını dile getiremeyen can dostlarımızın ağız ve diş sağlığını gözardı etmeyelim!... Kendi sağlık sorunlarımızı nasıl önemsiyorsak, ailemizin ferdi konumundaki kedi ve köpeklerimizin de sağlık sorunlarını ihmal etmemeliyiz. Ağrıyan bir dişin bizlere nasıl acılar verdiğini ve uykusuz geçen gecelerimizi hatırlayarak, çektikleri acıları dile getiremeyen can dostlarımızın da diş sağlığına özen gösterelim.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Gürsoy Tarımsal Ürünler

  1933’te kurulan, bugün işlenmiş ve natürel fındıkta Türkiye’nin tecrübeli ve önde gelen firmalarından biri olan Gürsoy; ISO9001:2008, BRC, IFS, ISO17025:2000 gibi üstün kalite güvence sistemlerine sahip tesislerinde yüksek teknoloji ile üretimini sürdürmektedir. Gürsoy Tarımsal Ürünler - Fabrika Binası Otuzdan fazla ülkede gıda sektörünün en büyük markaları ile işbirliği içinde kaliteli Türk fındığını tüm dünyanın lezzetine sunmaktadır. Gıda endüstrisindeki global firmaların natürel ve işlenmiş fındık ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak üzere üretim yapan Gürsoy, paketleme ve ürün sevk hizmetlerini de özenle gerçekleştirmektedir. Gürsoy gıda işleme ve kalite yönetimi konusunda uluslararası kabul görmüş standartlara bağlıdır. Firmanın amacı global dünyadaki ticari gelişimlerini gözlemlemek ve bu gelişmeleri üretim sistemine ve verilen hizmete ekleyerek müşterilerinin artan ihtiyaçlarını karşılamaktır. Gürsoy’un misyonu, birlikte çalıştığı firmaların beklentilerinin üzerinde geniş, kaliteli ürün yelpazesi sağlamak ve natürel-işlenmiş fındık sektöründe tartışmasız kalite lideri olmaktır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Arıcılar Ziraat

  Arıcılar Ziraat Bahçe Kültürleri Gıda Maddeleri Üretim ve Pazarlama Limited Şirketi 1998 yılında kurulmuştur. Arıcılar Ziraat geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübesiyle, bugün 15.000 metrekare kapalı, 30.000 metrekare üzerinde açık alanıyla Sancaktepe, Orhanlı (İstanbul) ve Ovacık Köyü (Kocaeli)’ndeki bitki üretim tesisleriyle hizmet vermektedir. Ayrıca Orhanlı tesisimizde torf, toprak ve bitki besini paketleme faaliyetleri yapılmaktadır. Gelişime ve teknolojiye büyük önem veren Arıcılar Ziraat ürün çeşitlerini her geçen yıl arttırmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen Arıcılar Ziraat üretim gücüyle, kaliteli ürünleriyle başta İstanbul olmak üzere sektörde sağladığı güvenle, güçlü bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dedem Metal

  Çiftliğiniz ve hayvanlarınız için en iyisini istiyorsanız doğru yerdesiniz. 20 yıllık Avrupa Birliği ülkelerine üretim tecrübemiz, geniş ürün yelpazemiz ve kalitemiz ile ülkemiz tarım ve hayvancılığının hizmetindeyiz. Tavukçuluk, kümes hayvancılığı, küçükbaş ve büyükbaş hayvancılığına yönelik ürünlerimizi modern ve verimli üretim yapmak isteyen herkese kolayca ulaşılabilir şekilde sunuyoruz. Online satış sitemizden dilerseniz banka havalesi, dilerseniz kredi kartınız ile SSL güvenliğinde rahatça alışveriş yapabilirsiniz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Çatalca Tavukculuk

  Gerçek Köy Tavuğu Satışlarımız Başlamıştır. Doğal ortamda, doğal yem ile beslenen gerçek köy tavuğu satışlarımız başlamıştır. En iyi lezzet ve sağlıklı tavuk siparişi vermek için bizimle iletişime geçiniz. Biliyor musunuz? Avrupa Birliği bu yıl aldığı bir kararla üye ülkelerdeki, çiftliklerde kafeslerde ve kümeslerde büyütülen ve tutulan tavukçuluğu tamamen yasakladı. Gerekçe olarak bu tür tavukçuluğun gerek tavuk, gerekse insan sağlığı açısından son derece zararlı olduğunun bilimsel olarak kanıtlanması gösterildi. Bunun yerine, serbestçe dolaşmayı ve yayılmayı sağlayan, doğal beslenme ve doğal ortamda yetiştirilen tavukçuluk modeline geçiş yaptı.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
3
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin