Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3150
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Alt Sektörler
Kategori'ye Ait Firmalar
 • Mobilya Dünyası

  İnanılmaz Fırsatlar sizi bekliyor. Patron Çıldırdı Kış Kampanyası Satışlarımız devam ediyor. Gelin evinizi beraber yenileyelim. Kredi kartı geçerlidir. Televizyon ünite altı, yatak odası, yemek odası, salon takımı, Oturma grubu Koltuk takımı çekyat, Baza masa, kitaplık, portmanto, dolap, şifonyer, mutfak takımı,zigon sehpa
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Coşkun Kırtasiye

  izmit lisesi yanı-serdar kundura karşısı Coşkun Kırtasiye Tüm ofis kırtasiye,kitap dağıtımı yapılmaktadır.İlköğretim,lise yardımcı ders kitapları.KPS ve tüm ünüversite kitaplarını arayın ayagınıza kadar getirelim.Tpotan fiyatına parakende.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ORPAL PALET

  Firmamız 2002 yılında Erkan ASLAN tarafından ORPAL PALETolarak kurulmuştur.Kuruluş amacı çevre il ve ilçelerdeki sanayicilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve kusursuz hizmet sunmaktır. Her firmanın ihtiyaçlarına göre palet satışı gerçekleştirmek firma kalite prensiplerimizin dışına çıkmadan,satış politikamızı uygulamaktayız.Sunmuş olduğumuz kalite ve ekonomik fiyat ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz. Firmamız kocaeli bölgesinde imalatını gerçekleştirdiği ürünleri türkiyenin her bölgesine ulaştırabilmektedir.Palet imalatı konusunda sektörde önemli firmalara hizmet vermektedir. Firmamızda 2. el ve Sıfır olmak üzere her çeşit palet bulunmaktadır. Her standartlarda palet (Plastik Palet) mevcut olup siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun paletlerde temin edilebilir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sanat Kartela

  Sanat Kartela Tekstil Matbaa Tic. Ltd. Şti.Deri ve tekstil sektörlerine hitap eden bütün kartela çeşitlerini imal etmekteyiz. Kalite ve hizmet başlıca prensibimiz olup sektörde optimal fiyatları göz önünde tutarak müşterimize zamanda teslimat yapmayı ilke edinmekteyiz Hacıbayram Cad. Etizafer Sk. No :3 Altındağ / Ankara
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ıdeadecor Mobilya Mutfak Banyo

  1990 lı yılların başlarından bugüme mobilya sektöründe farklı altsektörlerde faaliyet göstermekte iken bölgenin ve bireylerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda 2000 li yıllarında sonlarında İdeadecor markası ile sektörde yerini sabitlemiş olan firmamız bugün müşterilerine Mutfak banyo mobilyası ve İçdekorasyon sistemleri konusunda tecrübeli ve yetenekli kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Markamız öncelikle güvenilirlik ve samimiyet altyapısı ile mobilya sektröründe başarılı projelere imza atmış olup hergeçen gün sektör sıralamasında bölgede adını her yeni birgünde bir üst sıraya çıkmak konusunda çaba sarfetmekte olup başarıyı ve sizlerin beğenisini haketmek için varoluşunu sürdürmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Doğal Masa / Türkler İnşaat

  Doğal Masa / Türkler İnşaat Parke ve Dekorasyon İşletmeleriniz için doğal ahşap masalar. Cafe, restoran, pub, bistro gibi işletmeleriniz için doğal ahşap masalar. Ceviz masa, iroko masa, meşe masa, çam masa gibi çeşitlerimiz bulunmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Pergamin Etiket

  Yılların bilgi birikimini, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlarla birleştiren firmamız; Etiket, Ribon ve Akmaz çeşitleriyle hizmet vermektedir. Amacımız bu sektörde kalıcı ve güvenilir olmaktır. Bu nedenle geçmişte kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimini istediğiniz ürünleri kısa zamanda istenilen kalite ve fiyatta tedarik etmek için kullanmaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İlkay Kağıtçılık

  Firmamız üretime başladığı 2000 yılından beri kendinden yapışkanlı etiket üretimi yapmaktadır. 2013 yılında bünyemize kattığımız yeni akrilik laminasyon makinesi ile birlikte iki akrilik, bir hotmelt sürüm hattına ulaşmış ve ayda 10 milyon m² etiket üretimi gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde kağıt etiketler, film etiketler, renkli etiketler ve amaca uygun özel etiketler üretilmektedir Cihangir Mh. E5 Yan Yol No:305 Avcılar İstanbul Türkiye
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • MOONLOC KOCAELİ

  Ürünlerini hizmetinize ve beğeninize sunduğumuz, MoonLOC ® Laminat Parke Türk orman ürünleri endüstrisinin lider oyuncularından Yıldız Sunta MDF A.Ş. tarafından 2003 yılında üretilmeye başlanmıştır. Yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Yıldız Sunta MDF A.Ş. 2004 yılında Türkiye'yi kolay monte ve hasar görmeden demonte edilebilen kilitli parkeyle (click sistem) tanıştırmış; böylece, Türkiye'de geleneksel tutkallı laminat parke devri kapanmıştır. Benzer şekilde, uygulanan özel baskı teknolojisiyle doğal ahşabın sıcaklığını ve dokunma hissini veren ve nihai kullanıcıların beğenisini toplayan üç boyutlu MoonWOOD ® Serisi, 4 tarafı derzli olarak üretilen UNI 4V ve Moon PRESTİGE serisi, mekanlarınızı lamine parke döşenmiş görüntüsüyle adeta saraya çeviren MoonUNI L ve XL serisi, uygulamada, nakliyede, depolama da gözardı edilen pekçok avantajı sunan MoonEASY serisi, özellikle yüksek rutubete sahip coğrafi bölgelerde ve rutubete tabi mekanlarda tercih edilen Moonaqua Serisi laminat parke sektörün de Yıldız Sunta MDF A.Ş.'nin Türkiye'ye kazandırdığı ilklerden olmuştur. MoonLOC ® Laminat Parke ürünleri, laminat parkede kilit sisteminin mucidi tarafından geliştirilmiş Patentli Uniclic ® Teknolojisi'yle üretilmekte olup, hem boyuna hem de enine kilitlenme sağlamak suretiyle, yüzeydeki pürüzleri tamamıyla ortadan kaldırmakta ve yıllar sonra dahi en küçük bir yüzey deformasyonuna izin vermemektedir. Yıllık 21 milyon m2 'lik laminat parke üretim kapasitesiyle, sadece Türkiye'nin değil bütün dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan Yıldız Sunta MDF A.Ş. bir yandan farklı amaçlara ve her türlü mekana hitap eden AC3, AC4 ve AC5 sınıfı ürünleri, diğer yandan zengin yüzey ve dekor seçenekleriyle, mekanlarınıza değer katmaya ve her daim siz değerli müşterilerinin güvenine layık olmaya çalışmaktadır... Bizler, üretimden aldığımız bu bilgi ve tecrübe birikimini, koşulsuz müşteri memnuniyeti esasına dayalı, ödün vermediğimiz kalite anlayışı ile sizlere sunmaktan memnun ve mutluyuz. Mobesko Mobilyacılar Sitesi L Blok No:16-17 Kartepe/Kocaeli
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Beşerler Group

  Bir Rüya Bin Gerçek: BEŞERLER Beşerler Grup Mahmut Paşa Mah. Yeni Bursa Yolu No:90 Başiskele/Kocaeli (İzmit) Türkiye İş yaşamında başarıyı getiren önemli etkenlerden biri de çalışma mekanının işe olan katkısıdır. Günümüzde iş yerleri çalışanlara sağlam, rahat ve kullanışlı mobilyalar sunmanın ötesine geçerek, hem çalışanı motive edecek hem de müşteri ve tedarikçileri etkileyecek ortamlar yaratmanın peşindeler. 1984 yılında kurulan Beşerler, iş yerleri için ürettiği mobilya ve dekorasyon projelerindeki temel hedefi müşterilerinin iş başarısına hizmet etmektir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • KALFADOOR AHŞAP ÜRÜNLERİ

  KALFADOOR, 30 yılı aşkın ahşap deneyimini “kapı”ya aktararak tamamı masif panelden mamül profiller ile “kapı” ya yeni bir boyut kazandırıyor. Bünyesindeki uzman ve deneyimli kadrosu, CNC ve NC makina parkuru, standartlaştırılmış üretim prosesi ile ürün kalitesinin sürekliliği sağlanmıştır. Değerli kullanıcıları ve meslekdaşları ile sürekli olarak tasarım ve üretim koordinasyonu içinde kendini geliştiren KALFADOOR,yenilikçi çizgisi ve çağdaş fikirleriyle sizlere kolaylık ve estetik sunmaya devam ediyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Ray Design

  Markalaşan firmamız - Raylı Dolap Sistemleri - Özel Ölçülü Dolaplar - Yatak Odaları - Mutfak Çözümleri - TV / Duvar Üniteleri - İthal Duvar Kağıdı tasarımlarıyla siz müşterilerimize kişiye özel proje sloganıyla hizmet vermektedir. Her merkan yeni bir proje Her proje yeni bir yaşam tarzı felsefesiyle yola çıkarak - Ölçü Alımı - Projelendirme - Sunum hizmetleriyle siz müşterilerimize hitap eden en doğru mekanları tasarlamaktadır. 100 müşteri memnuniyeti ilke edinen RAYDESIGN ekibi olarak hayalinizdeki tasarımları hayata geçirmek için en yakın zamanda Cemil Topuzlu'daki Showroomumuza bekliyoruz. Caddebostan Mah. Operatör Cemil Topuzlu Cd. No:38/9 Çiftehavuzlar /Kadıköy/İSTANBUL
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin