Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Beton Sektörü

Bu sektörde 2 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Yüzgüllü Beton

  Yüzgüllü Yedi Kardeşler Beton ve Beton Ürünleri Sanayi / Bursa İzmir Yolu 9.Km Ertuğrul Kent Karşısı Nilüfer / BURSA 1997 Tarihinde Menduh Yüzgüllü Tarafından Kurulan Yüzgüllü Yedikardeşler Beton Sanayii Sektöründe Bursa’nın En Önde Gelen Firmasıdır. Uzun yıllardan beri Avrupa ve Amerika ülkelerinde oldukça yaygın olarak kullanılmakta olab beton parke taşları son yıllarda yurdumuzda da en çok tercih edilen dekoratif yer döşeme elemanı olarak inşaat sektöründe yerini almıştır. Her çeşit altyapı çalışmasında kolaylıkla sökülüp tekrar kullanılabilen bir malzeme olduğundan dolayı ekonomiktir. Aynı zamanda asfalta göre daha estetik ve dayanıklı olması nedeniyle şehir içi araç trafiğine açık yollarda ve diğer tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Beton parke taşları TSE normlarına uygun olarak üretilmektedir. Serin malzeme olduğundan yazın parklar, yürüyüz alanları ve teraslar için ideal bir malzemedir PARKE TAŞLARI; * Ekonomiktir. * Don ve soğuk havalara karşı dayanımı yüksektir. * Kolayca uygulanır * Estetik ve sağlamdır * Yerli malzeme ile üretilmektedir * Altyapı çalışmalarında hiçbir ekonomik kayıp söz konusu değildir * Yeni ve eski malzeme ile uyum sorunu yoktur * Çeşitli renk, doku ve desen seçeneği * Su birikintisini önler * Çevre ile uyum sağlar * Söküldüğünde tekrar kullanılabilir olduğundan en düşük maliyetli kaplama elemanlarıdır. TERCİH EDİLEN ÖZELLİKLERİ; * Renk Ve Dokusunun Olması, * Donma Ve Kayganlık Olmaması, * Dayanıklı Malzeme Oluşu, * Kolay Döşenip Sökülebilmesi, * Şekil Çeşitliliği, * Ekolojik Uygunluk,
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Belde Beton

  Tüzel kişilik olarak 1994 yılında kurulan Belde Beton Elemanları Limited Şirketi, beton elemanları imalatı, montajı, kent mobilyaları ve çevre güvenlik sistemleri aktivitelerine profesyonel anlamda 1989 yılından itibaren başlamış bulunmakta; sınırlı ürün çeşidi ile başladığı üretim faaliyetini bugün 70'i aşkın ürün sayısına çıkarıp,piyasa şartlarında alışılagelmiş üretim modellerinden, standartlara uygun TSE belgeli ürün üretim modellerine geçerek sektör içinde önemli bir pazar payına ve güçlü bir konuma ulaşmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin