Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Boya İmalatı Sektörü

Bu sektörde 8 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Boysan Boya

  BOYSAN aşağıda sıralanan ana sektörlere ithalat ve ihracatı da kapsıyacak şekilde hammadde satışını, komple tesis kurmayı, ve teknik servis hizmeti vermeyi hızla yükselen bir grafikle sürdürmektedir. Su ve Solvent bazlı Boyalar ve Vernikler Ayakkabı Boyaları ve Cilaları İnşaat Kimyasalları Kağıt ve Karton Kimyasalları ve Yapıştırıcılar Deri ve Tekstil Kimyasalları Seramik ve Fayans yapıştırıcıları Tutkallar Temizlik Kimyasalları
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ERCO | ECE BOYA

  ERCO | ECE BOYA | Boya -Vernik -Polyester 1984 yılında Okay Erdoğan tarafından kurulan Ece Boya, kurulduğu tarihten bugüne kadar polyester reçine, jelkot, pigment pastalar ve mobilya grubu boya, vernik ve tiner üretimi alanında faaliyet göstermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Boytem Boya

  Boytem Boya ve Kimya San. Tic Ltd. Şti. 2001 yılında İstanbul’da kurulan firmamız, BOYTEM UNICA , Akrilik-Latex esasli Spor zemin Kaplama Sistemleri ve Epoxy esaslı endüstriyel zemin kaplamaları, ve antikorrozif boya üretimini yapmaktadır. Akrilik –Latex PU Esasli Spor Zemin Kaplama Sistemleri; Firmamız Akrilik spor zemin sistemleri ile ilgili olarak ve özellikle de hali hazırda yurtdışından ithal edilerek burada uygulaması yapılan tenis kortu sistemlerinin tamamının Türkiye’de üretilmesine dönük olarak gerekli alt yapı çalışmalarını tamamlamıştir,
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kayalar Kimya

  Üretim hayatına 1976 yılında İstanbul’da başlayan Kayalar Kimya, bugün küresel bir kuruluş olarak sektörün standartlarına yön vermektedir. Kayalar Kimya, 23'lük pazar payı, 500 farklı ürün ve 3000 farklı çeşit üretim kapasitesi ile mobilya boya ve verniklerinde Türkiye'de sektör lideri, inşaat boyalarında ise pazarın önde gelen kuruluşlarından biridir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • hamboya merkez

  Merkez İstanbul Avcılar, fabrika Çorlu ve Bursa şube de; 350'yi aşan çalışan ve son teknoloji ürünü makine parkuru ile; 20.000 kg / gün örme kumaş, 25.000 kg / gün örgü kumaş boya - apre, 6.000 kg / gün tüp baskı, 6000 kg / gün rotasyon baskı kapasitesi ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Çorlu - Velimeşe sanayi bölgesi kurulu tesisimizde Oeko-tex 100 standartlarında boya ve apre işlemlerini insan sağlığını ve çevre temizliğini ön planda tutarak gerçekleştirmekteyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Hamboya Fabrika

  KRD Group, sektörlerinde uzun zamandır pek çok başarıya imza atmış şirketler tarafından, çağımız hızına ayak uydurabilecek hız ve hareket etme yeteneğine sahip, güçlü bir dayanışmanın birlikteliğinden doğmuştur. KRD Group; Tekstil, Enerji, İnşaat gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmaların deneyimleri ile inşa edilmiştir, kurumsal gelişim süreçlerini tamamlamış bir group'tur
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • hamboya bursa

  KRD Group, sektörlerinde uzun zamandır pek çok başarıya imza atmış şirketler tarafından, çağımız hızına ayak uydurabilecek hız ve hareket etme yeteneğine sahip, güçlü bir dayanışmanın birlikteliğinden doğmuştur. KRD Group; Tekstil, Enerji, İnşaat gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmaların deneyimleri ile inşa edilmiştir, kurumsal gelişim süreçlerini tamamlamış bir group'tur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin