Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Hafriyat Sektörü

Bu sektörde 5 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Cemaş Yapı Turizm

  Bina Temel Kazıları Bina Temel Dolguları Fabrika Temel Kazıları Nakliye Alt Yapı Yol Yapımı ve yenileme çalışmaları İş Makine Kiralaması Ocak Malzemesi Temini Hafriyat,inşaat ve ağır makina kiralama hizmeti verilmektedir. Hafriyat alanında hafriyat sonrası yapılan çevre düzenlemesi ve çevre temizliği.Yol kenarlarının düzenlenmesi. Asfalt yama işleri
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • CSN Elektrikli Vinç Sistemleri

  “35 Yıllık Tecrübe” Cesan Ltd Şti olarak 500 Kg dan 150 Tona kadar Monoray vinçler, Çift kiriş gezer köprü vinçler, Portal vinçler, Haddane vinçleri, Pergel vinçler, Özel tip vinçler, Yer vinçleri, Yük asansörleri, Kaldırma aparatları üretiminde uzmanlaşmış kadromuz ile dünya çapında bir marka olmayı hedefleyen şirketimiz, müşteri memnuniyetini ilke alarak standart ürünlerimiz haricinde müşterilerimizden gelen özel tip vinç taleplerin de üretimini yapmaktadır. Kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimseyen şirketimiz; satış ve hizmet süreçlerini de içine alan kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak kalite ve hizmet kadar önemlidir. Ürünlerimizi, uygun fiyatla sunmak, kendimizden çok müşterilerimizi düşünmek bir sorumluluk duygusudur. Prensip olarak Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni kazanmak doğuran en temel özelliğimizdir... E-5 Kara yolu üzeri tavşanlı mevki GEBZE Tel : 90 +216 222 29 28 Faks : 90 +216 222 29 28 Tel : 90 +216 414 53 45 Faks : 90 +216 414 53 45 Tel : 90 +216 414 53 47 Faks : 90 +216 414 53 47 Tel : 90 +216 414 53 48 Faks : 90 +216 414 53 48 Tel : 90 +216 414 53 49 Faks : 90 +216 414 53 49
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Standart Beton Boru

  Standart Beton Boru Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Kirazpınar mah. yenibağdat cad. no:1033 gebze / Kocaeli Prekast (taşınabilir) beton elemanları sektöründe, üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri alanında faaliyet gösteren Standart Beton Boru Gebze ve Tuzla fabrikalarında Altyapı ve Üstyapıya ait TSE ve uluslararası standartlar kapsamında 16 Yıllık sektör tecrübesiyle genel kullanım ve özel tasarımlı nitelikli ürünler imalatı yapmaktadır. İş anlayışında; kaliteli ürünler imal etmeyi, ekonomik çözümler üretmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Standart Beton Boru; Ülkemizin öncü, vizyon sahibi ve lider sektör temsilcilerinden biridir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Karamanlar Vinç

  Karamanlar Vinç, 1992 yılında Ali KARAMAN tarafından kuruldu. İlk önce faaliyetlerine Kocaeli'de başladı. *Uzun yıllar Kocaeli ve çervesinde sürdürülen başarılı çalışmalar, 2006 yılında firmamızı Organize Sanayi Bölgesi'ne taşıdı. *Prensipli çalışma anlayışı, kaliteli işçiliği tanınan ve müşteri memnuniyetini her zaman üstün tutan firmamız gelen talepleri her zaman dikkate alarak müşteri isteklerine anında cevap verebilmektedir. “Karamanlar Vinç yaklaşık 20 yıllık geçmişinde; bir çok firmaya hizmet vermiş ve bu hizmet hızını hiç yitirmemiştir. Firmamız ayrıca forklift hizmeti de sunmaktadır.”
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin