Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3150
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Bisküvi, Çikolata, Şekerleme Sektörü

Bu sektörde 28 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Gumi Gıda

  Güçlü bir şekerleme markası olarak kaliteli, lezzetli, sağlıklı ürünler üretmek. Güncel bilgi ve teknolojiyi kullanarak sahip olduğu gücünü artırmak. Sürekli gelişme ve iyileşme ilkesini benimsemek ve uygulamak. Türk ve dünya halkının damak zevkine uygun ürünleri daha kaliteli üretim ile üreterek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmaktır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Melodi Çikolata

  Melodi Çikolata’nın temelleri, 1957 yılında Kemal Taşar tarafından Samsun’da atılmıştır. Çikolatacılık mesleği ile ilk kez babasının Samsun’daki çikolata ve şekerleme dükkânında tanışan Ender Taşar, 1968 yılında geldiği İstanbul’da Melodi adı ile üretime başlamıştır. br / Girişim ve yatırımları, başarısına paralel olarak sürekli devam ettirilen Melodi Çikolata, yıllar içerisinde Türkiye’nin önde gelen butik çikolata üreticisi ve çikolata tedarikçisi konumunu almıştır.br /br /Melodi’nin seçkin lezzeti ve kalitesinin sırrı, Taşar Ailesi’nin 3 kuşaktır devam eden tecrübe, titizlik ve mükemmeliyetçiliğinde saklıdır. Tüm ürünler büyük bir titizlik ile üretilmekte, üretimde en kaliteli hammaddeler kullanılmakta ve geniş üretim kapasitesine rağmen, kaliteli bir çikolatanın oluşması için dünyanın kabul ettiği klasik sistem uygulanmaktadır.br /br /200’ü aşkın çeşidi bulunan Melodi Çikolata, madlen, spesiyal, draje gibi klasikleşmiş çeşitlerinin yanı sıra, tecrübe ve yenilikçiliği ile de geliştirdiği ürünleri ile sektöre öncülük etmektedir. Melodi Çikolata, enerji ve mutluluk kaynağı olan, en mutlu anlarda paylaşılan ve paylaşıldıkça lezzeti artan kaliteli ve seçkin çikolataları müşterilerine sunmaktadır
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • baklavacı anteplioglu

  Yalova'nın ilk baklavacısı olarak yıllardan beri değişmeyen lezzet ve kaliteyi sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizimle birlikte bu yolda ilerleyen ve desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen tatlı müşterilerimizi çok seviyoruz. Bizle ilgili tüm tatlı yorumlarınızı, eleştirilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyoruz...
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Akaş Akbalık Gıda

  Akas Akbalik Gida (Akas Confectionery) in one of the leading confectionery manufacturer and exporters in Turkey. Company has been founded in 1989. Head office is located in Istanbul including accounting, marketing, export and import departments and general management. Production facilities are going on in our factory located in Akhisar district of city Manisa under a 6.000m2 covered areas.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • seyidoğlu baklava Kadıköy

  Baklava; 1800'lü yıllardan günümüze kadar gelen Osmanlı saray tatlısı olarak Türk mutfağında yer alan bir tatlı çeşididir. Baklavayı oluşturan yufkaların inceliği adeta bir zar inceliğinde olup, yapımı çok emek isteyen bu tatlı çeşidi, sanatkar ustaların elinde gerçek bir lezzete dönüşmektedir. Kullanılan malzemelerin kalitesi şüphesiz bu lezzeti etkilediğinden, firmamız malzeme seçiminde çok hassas davranmaktadır. Kullanılan un, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin sert buğday unu, sarı undan olup, yağ ise yine aynı yöre tereyağlarının bir kez daha eritilmesiyle elde edilen sade yağ diye tabir edilen, yüksek rehalı yağdır. Firmamız, hamurunun hazırlanışından, pişirilip, şerbetinin verilmesine kadar geçen sürede, en ufak hatayı kabul etmeyen bu tatlı çeşidini, yıllardan beri lezzetini hiç değiştirmeden, dünya sofralarına ihraç etmenin mutluluğu içindedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Koska Helvacısı

  KOSKA HELVACISI 1907 yılında Hacı Adil Dindar tarafından kurulmuştur ve faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Geleneksel Türk Tatlı Sanatının ürünleri iç ve dış pazarlara sunulmak da ve büyük beğeniyle karşılanmaktadır. Koska ürünleri bugün bütün Dünya Ülkelerine ihraç edilmektedir. Modern Koska tesisleri, gıda endüstrisinin en ileri teknolojileri ile çalışmaktadır. Koska lezzet yaratma yeteneğini çağın gelişen teknolojisi ile birleştirmiştir. Modern tesislerde gıda endüstrisinin ileri sistemleriyle üretim yapılır Koska başarısının sırrı geleneksel Türk Sanatı'nın modern teknoloji ile uygulanmasında yatar. Geleneksel Türk Tatlı Sanat'ı özenle yaşatılır Koska' da.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Hacı Bekir Fabrika

  Klasik tadlar olarak bilinen Sade, Güllü, Sakızlı, Fındıklı, Fıstıklı, Cevizli, Bademli, Bademli Hindistan Cevizli, Kaymaklı lokumlar yanında meyve aromalı (vişneli, çilekli, portakallı, kayısılı, limonlu), baharatlı (tarçınlı, zencefilli, karanfilli) katmerli (gül/limon, nane/limon, zencefil/limon) çeşitlerimiz mevcuttur. İmalatımıza yeni olarak kahveli, naneli, hurmalı, yabanmersinli, Antep fıstıklı nar aromalı ve çikolata kaplamalı lokumlar eklenmiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Hacı Bekir Merkez

  Tarihi Lezzete ulaşmak artık çok kolay. Hacı bekir on-line Dükkan açıldı. Türk Lokumu, akide şekeri ve badem ezmesiyle beraber Hacı Bekir Efendi’nin önce Osmanlı sarayı sonra dünya mutfağına kazandırdığı en büyük eseridir. Geçmişi 15. Yüzyılın geleneksel Türk mutfağına dayanmakla birlikte, 19.Yüzyıl’da Hacı Bekir Efendi'nin, üretimde nişasta ve rafine şekeri kullanmaya başlamasıyla bugünkü bilinen bileşimine ulaşmıştır. Klasik tadlar olarak bilinen Sade, Güllü, Sakızlı, Fındıklı, Fıstıklı, Cevizli, Bademli, Bademli Hindistan Cevizli, Kaymaklı lokumlar yanında meyve aromalı (vişneli, çilekli, portakallı, kayısılı, limonlu), baharatlı (tarçınlı, zencefilli, karanfilli) katmerli (gül/limon, nane/limon, zencefil/limon) çeşitlerimiz mevcuttur. İmalatımıza yeni olarak kahveli, naneli, hurmalı, yabanmersinli, Antep fıstıklı nar aromalı ve çikolata kaplamalı lokumlar eklenmiştir. Ürünlerimiz 200, 250, 325, 500, 750, 1000, 5000 gramlık kutularda ustasının elinden satışa sunulmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yüksel Pastacilik

  Pasta Malzemeleri Ekipmanları Bar Malzemeleri Pasta malzemeleri pastane, bar, pastane ve bar, pastane ve bar malzemeleri, partane malzemeleri, bar malzemeleri, kek malzemeleri, pasta süsleri, şeker hamuru malzemeleri, butik pasta malzemeleri.pasta malzemeleri satan yer, şeker hamuru malzemeleri satan yer, pasta dekorları , pasta malzemeleri online satış , Wilton pasta malzemeleri,kurabiye kalıpları,patchworkler,şeker hamuru kalıpları,şeker hamuru slikonları,ucuz pasta malzemeleri , şeker hamuru satışı,ovaleks, file fındık,glikoz, toz jelatin,kek kalıpları,pasta çemberleri,damla çikolata,kakao,pasta malzemesi ilgili bütün ekipman ve malzemeleri
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yüksel Pastacilik Bahçelievler

  Pasta malzemeleri pastane, bar, pastane ve bar, pastane ve bar malzemeleri, partane malzemeleri, bar malzemeleri, kek malzemeleri, pasta süsleri, şeker hamuru malzemeleri, butik pasta malzemeleri.pasta malzemeleri satan yer, şeker hamuru malzemeleri satan yer, pasta dekorları , pasta malzemeleri online satış , Wilton pasta malzemeleri,kurabiye kalıpları,patchworkler,şeker hamuru kalıpları,şeker hamuru slikonları,ucuz pasta malzemeleri , şeker hamuru satışı,ovaleks, file fındık,glikoz, toz jelatin,kek kalıpları,pasta çemberleri,damla çikolata,kakao,pasta malzemesi ilgili bütün ekipman ve malzemeleri
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • past dizayn

  DEKORATİF PASTA SÜSLEME PASTA HOBİ MALZEMELERİ Mağazalarımızda Satılan Ürünler : Pasta Malzemeleri / Parti Malzemeleri / Sabun Malzemeleri / Kına Nişan Düğün Malzemeleri / Diş Buğdayı / Doğum Günü Parti Malzemeleri / Taştozu Ürünleri / Çikolata Malzemeleri / Kek Malzemleri / Kurabiye Malzemeleri
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Bolulu Hasan Usta

  Bolulu Hasan Usta Süt Tatlıları Gıda ve İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Bolulu Hasan Usta doğal sütten yaptığı o meşhur süt tatlılarını satarak başladı yolculuğuna. Bize bir anda çocukluğumuzu hatırlatan doğal sütün en tazesini yemyeşil kırlarda, çiftliklerde buldu. Tatlılara günlerini, yıllarını verdi, ustalığını kattı. Sütün, çikolatanın ve lezzetin en bolunu, en iyi malzemelerle birleştirdi. Zamanla büyüdü, herkesin tanıdığı bir marka haline geldi.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yasar Usta Burma Kadayiflari

  Damak tadınızın doyumsuz lezzetini yıllardan beridir sizlere yaşatan YAŞAR USTA BURMA KADAYIFLARI dünya genelinde gıda sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, hizmetten ve kaliteden ödün vermeden çalışmakta, kendini sürekli olarak yenilemektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Özsüt

  Kazandibi, muhallebi, ekmek kadayıfı, peynir tatlısı, aşure gibi geleneksel tatlılar üreterek sektöre giren Özsüt, zaman içinde ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda klasik 'tatlıcı dükkanı' olmaktan çıkarak, kafe konseptine geçiş yaptı. En son ve ileri teknolojileri kullanarak büyüyen Özsüt, şu anda günde 60 bin porsiyon pasta, 150 bin porsiyon sütlü tatlı, 20 bin porsiyon şuruplu tatlı, 7 ton dondurma, 600 kilogram el yapımı çikolata ve 7 ton unlu mamül üretmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Hazer Baba

  Hazer Baba: Turkish Delight Traditional Tastes Preserving the original taste of Turkish delight without compromising today’s high standards of food safety, Hazer Baba has become a well-known brand in over 30 countries, single-handedly producing the majority of all Turkish delight exports.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin