Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
İnşaat Yapı Denetim Sektörü

Bu sektörde 7 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Gülistan Endüstri

  Firmamız bulunduğu sektör içerisinde müşterilerinden gelen taleplere doğru fiyat ve doğru ürünle cevap verebilmek için, Dünya çapında üretim yapan, kaliteyi makul fiyatlarla ön plana çıkarmış firmaların satış temsilciliğini yapmaktadır. Firma olarak gelecek hedeflerimizi, kaliteden asla ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla belirlemek prensibine bağlı olarak sanayi sektöründeki konumumuzu korumak ve zirveye taşıma hedeflerimiz arasındadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yılmaz Bal İnşaat

  Şirketimiz 1998 tarihinde Yılmaz Bal tarafından İstanbul Tuzla’da kurulmuştur. 1995-1998 yılları arasında Tuzla’da çeşitli adreslerde yapmış olduğu binalarda toplam 130 kişiyi daire sahibi yapmış olan kurucumuz, 1998 yılında firmamızı kurmaya karar vermiştir. Firmamız kurulduğu dönemden 2008 yılına kadar Pimapen Üretici Bayiliği, Çift Cam Üretimi, Tadilat ve dekorasyon işlerinde müşterilerine hizmet vermiştir. Kurucumuz 1998 yılında ara verdiği müteahhitlik işine 2006 yılında Giresun’daki İnşaat projeleriyle yeniden başlamaya karar vermiştir. 2006 Yılından Bu Yana Giresun'da kısa zamanda büyük işlere imza atan firmamız; Toplam'da 171 daireden oluşan 9 Blok inşa etmiştir. Firmamız, faaliyeti devam etmekte olan Tirebolu'da BP Akaryakıt İstasyonun da inşaatını kendisi yapmıştır. Müşteri memnuniyetine önem vererek kaliteyi ucuza sunma misyonu ile Giresun'da yeni projelere devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • marmara beton

  Üretimler Hazır Yaş Sıva Hazır Ahşap Hazır Beton Yapı Kimyasalları İzolasyon Malzemeleri Agrega(Bypass, 0,3mm, 0-5mm, 5-15mm, 15-25mm kırmataşlar) Uygulamalar Sıva Uygulamaları Şap Uygulamaları Helikopterli Beton Uygulamaları Su İzolasyonu Yapı Güçledirme Uygulamaları Epoksi Enjeksiyon Filiz Ekimi Beton Delme ve Kesme İnşaat Uygulama İşleri Nakliye
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dizayn Harita

  SINIR TESPİT İŞLEMLERİ APLİKASYON, BİNA-BLOK APLİKASYONLARI BİRLEŞTİRME ( TEVHİD ) İŞLEMLERİ AYIRMA ( İFRAZ) İŞLEMLERİ PLANKOTE VE KÜBAJ HESAPLARI CİNS DEĞİŞİKLİĞİ, BİNA TESPİT KROKİSİ VAZİYET PLANI, BAĞIMSIZ BÖLÜM PLANI YOLA TERK, PARKA TERK YOLDAN İHDAS HALİHAZIR HARİTA, ŞERİTVARİ HARİTA İŞLEMLERİ KONTOR GABARİ İMAR PLANI UYGULAMALARI GÜZERGAH ETÜDLERİ RÖLEVE ÇALIŞMALARI İRTİFAK HAKKI YOL VE ALTYAPI PROJE HARİTALARI VE UYGULAMALARI MADEN TAŞ OCAĞI ÖLÇÜMLERİ TOPOĞRAFİK HARİTALAR KADASTRAL HARİTALAR KENTSEL TASARIM VE PEYZAJ PROJELERİ BATİMETRİK HARİTALAR ŞERİTVARİ HARİTALAR KAMULAŞTIRMA HARİTALARI RÖLEVE - 3D RÖLEVE RESTORASYON PROJELERİ Gebze Hacı Halil Mahallesi İsmetpaşa Caddesi Hüseyin Demir İş Merkezi Kat: 5 No: 301 Kocaeli
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Fakro Çatı Merdivenleri

  Fakro çatı merdivenleri firmamız başlıca inşaat, yapı, mühendislik ve mimarlık alanlarında faaliyet göstermekte olup modern projeler üretip, bu projeler için dış cephe çözümleri sunmaktadır. Yurt içindeki belediyelerin yanı sıra yurt içi ve dışı alışveriş merkezleri, çarşılar ve pasajlarla iş birliği yaparak yürüyen merdiven ihtiyaçlarının tespitini ve kurulumunu yapıp daha sonra da gerekli bakım-onarımlarını üstlenerek, yedek parçalarının teminini sağlamıştır. 2016 yılına kadar yurt dışı ithalat olarak çalışan firmamız deneyimli, genç ve çözüm üreten kadrosuyla artık yürüyen merdiven üretimine Türkiye’de yapma kararı alarak İstanbul/ Sultanbeyli’de kurulan fabrikasında çağın gerekliliği olan yenilikçi ve yerli üretim anlayışı ile kendi tasarımı olan fonksiyonel ve estetik çatı merdiveni modelleri ile yurt içi ve dışı pazarlarda müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri ihtiyaçlarını zamanında, eksiksiz ve sürekli artan bir kalite anlayışı ile karşılayarak maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Firmamız kalitenin sadece ürün kalitesi olarak değil ürünün siparişinden tüketimine kadar geçen süreyi de kapsadığının farkında olup tüm süreç içinde maksimum verim ile çalışmalarına devam etmektedir ve etmeye devam edecektir. Ayrıca bina onarım, dekorasyon ve izolasyon işlerinde, şirket bünyesine usta personeli katarak yapım işlerinde müşterilerini memnun etmiştir. İnsanlık için değer katan, çalışma hayatında saygılı, barışçıl ve güvenli hizmet ile müşterilerini memnun eden, günümüz teknolojilerinin iyi şekilde kullanan bir inşaat şirket olmak. Kurumsal yapı içerisinde müşterilerimize ve çalışanlarımıza en üst düzeyde değer katan, bütün uygulama kalemlerini kendi bünyesinde yapan, 100 müşteri memnuniyeti ve referansı almak.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Fakro Çatı Pencereleri

  Firma kalite yönetim şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, kalite kayıplarını azaltmak için hata nedenlerini farklı problem çözme teknikleri ile araştırarak, personelini sürekli eğiterek ve yönetime katılımını sağlayarak, iş kazalarının olmasını önlemek adına personelden gelen bildirimlerle önceden önlem alarak, müşteri memnuniyetini artırarak sektöre yön veren, güvenilir ve her zaman tercih edilen bir kuruluş olmayı varoluşunun temel ilkeleri olarak saymaktadır. Hayatın her alanında güvenle kullanılan, kaliteli, sağlam ve sektöründe eşi olmayan ürünler yapmak ve bu ürünleri geniş üretim mantığı çerçevesinde dünyaya sunmak için fakro çatı penceresi altında dünyanın birçok noktasına hizmet vermenin hedefini taşımaktadır. Pencere konusunda birçok ilke imza atarak sektörün en geniş bayi ağına sahip firmalarından biri haline gelen fakro uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yapılmaktadır. Üretim, Türkiye başta olmak üzere, dünyanın dört bir yanına, 56’yı aşkın ülkeye ihraç da edilmektedir. Ulaşılabilirliği ve müşteri memnuniyetine öncelik veren fakro çatı pencereleri Türkiye’nin her bölgesinde bulunan geniş bayi ağları sayesinde son kullanıcıya zorluk çekmeden ürünü teslim edebilmektedir. Yeni ürünler ve teknolojik gelişmeler, bayi eğitim seminerleri, uygulamalı işletme eğitimleri ve teknik yayınlar yoluyla müşteri beklentileri de en üst seviyede karşılanmaktadır. Her daim yenilikçi, çevre dostu ve yüksek müşteri memnuniyeti anlayışıyla hayatımızda konfor ve güveni sağlamaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Fakro Çatı Merdivenleri

  Çatı merdivenleri, tavan arası çıkış merdivenleri, portatif çatı merdiveni, katlanır çatı merdivenleri, ahşap çatı merdivenleri, metal çatı merdivenleri, çatı çıkış merdivenleri, çatı meriveni, teleskopik çatı merdivenleri, metal katlanır merdiven, katlanır çatı merdiven ve çatı pencereleri satış ve uygulama montaj hizmeti vermekteyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin