Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Mühendislik - Proje Sektörü

Bu sektörde 8 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • destek iskele

  irmamız inşaat taahhüt işleri ve iskele imalat, satış ve kiralama işleriyle faaliyetlerine halen devam etmektedir. Günümüz ihtiyaçlarına cevap verebilmek için H-Tipi iskele, Flanşlı Kamalı İskele, Teleskopik direk, Güvenlikli İskele, Hareketli Mobil İskele ve iskele aksesuarları, imalat satış ve kiralama işine ağırlık vermiştir. Zamanla bünyesine kiralama ve satış işini de ilave ederek vizyonunu, kariyerini yükseltip emin adımlarla büyümeye devam etmiştir. İstanbul'da ki merkez öfisimiz, depomuz ve imalathanemiz aynı yerde bulunmaktadır. Firmamız ürün ve hizmet kalitesini müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olup daima daha büyük hedeflere doğru ilerlemektedir. Müşteri talep ve beklentilerini en ekonomik ve en kaliteli bir şekilde karşılayabilmek için, teknolojik gelişmelere paralel olarak kendini yenileyen ve geliştiren bir anlayışa sahiptir. Ticari hayatında her zaman kaliteli, hızlı, amacına uygun iş yapmak, müşterilerin çözüm ortağı olmak birinci stratejimiz olmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlara tecrübeli mühendis, teknik eleman ve diğer kalifiye işgücü ekibi ile hızlı ve doğru bir şekilde hizmet vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • MASG MÜHENDİSLİK

  OTOMOTİV VE YAN SANAYİ FİRMALARINA Saç, kauçuk , plastik kalıpları Kontrol ve montaj aparatları Poke yoke sitemleri Özel hidrolik delme makinaları Punç delme makinası Boru şişirme buzme makinaları Robot kaynak aparatarı Halt sitemleri Test ve Yükleme sistemleri Hidrolik Pres Parça tasarım ve imalat.. Sizlerin isteklerini tasarım ve üretim destelikli çalışmalarla gerçeğe dönüştrüyor. Firmamız yılların birikimleri sonucu oluşan tecrübeyle yaptığı, projeler ve imalatlarla sizlere her konuda hizmet vermektedir. Alaaddinbey Mah. Tekeli Cad. No:28/A Dükkan:20,Alaaddinbey,16120 Nilüfer/Bursa,Türkiye 2013 yılında kurulan firmamız deneyim, tecrübe farkıyla hızlı ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ARC-13 MİMARLIK

  Her geçen gün gelişmekte olan inşaat-yapı endüstrisinin, geçmişten bugüne dek geçirdiği süreci, profesyonelce ve akademik olarak analiz etmiştir. Bunların neticesinde elde etmiş olduğu verilerle, sektörle ilgili değişik taleplere en iyi cevabı verecek şekilde yapılanmıştır. ARC-13 MİMARLIK MÜHENDİSLİK, arz talep doğrultusunda, teknolojiden de faydalanarak müşterilerine en hızlı,en doğru ve şeffaf hizmet anlayışıyla çalışmalarına yön vermektedir. Uzman kadrosuyla ARC-13′ün size sunduğu hizmetler; Mimari proje Statik proje Elektrik ve mekanik projeler Dekorasyon ve tadilat Gayrimenkul danışmanlık hizmetleri Taşeronluk hizmetleri Kat karşılığı inşaat Proje ve uygulama danışmanlığı
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Üstün Mühendislik

  Üstün Mühendislik Teknik Hizmetler 1996 yılında ticari faaliyetine ısıtma mühendisliğiyle başlayan şirketimiz 2014 yılı itibarıyla aynı çatı altında branşlara ayrılarak farklı departmanlar ile, ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri, karayollarında yol çizgi uygulamaları, kurumsal otopark tasarımları, mimari tasarım ve uygulamaları, su izolasyonu uygulamaları, ahşap ve metal konstrüksiyon tasarım ve uygulamaları, mühendislik hizmetleri, endüstriyel zemin kaplamaları, konularında uzman mühendis, tasarımcı ve teknisyenleri ile satış ve uygulama hizmetleri vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Beytaş Mühendislik

  Deprem gerçeği ile yaşamak zorunda olan ülkemizin zemin problemlerini tespit etmek ve bu problemlere çözüm üretmek üzere, 2008 yılında kurulan Beytaş Mühendislik 2012 yılında kurumsallaşması neticesinde BEYTAŞ ZEMİN ETÜDÜ DANIŞMANLIK İNŞ. MAK. TUR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ünvanını alarak faaliyetine devam etmiştir. Çözüm aranırken, farklı bilim dallarını ilgilendirse bile, yapılar içinde bulunduğu jeolojik ortamdan bağımsız düşünülemez. Şehir ve bölge planlama, deprem risklerinin azaltılması, güvenli yerleşim alanlarının oluşturulmasında, yapılan zemin araştırmalarının önemi yadsınamaz bir gerçektir. Zemin araştırma çalışmaları, yapıların güvenliğini doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle zemin problemlerine çözüm üretirken jeolojik-jeofizik yöntemler ile yapı ilişkisi doğru kurulmalı ve buna göre uygulama yapılmalıdır. 2012 yılında yapı endüstri sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulan firmamız, yer araştırmalarında uzmanlaşan birimlerimizin amacı köprü, baraj, tünel, fabrika, konut, hastane, okul gibi önemli mühendislik yapılarının doğru projelendirilmesi için zemin etüt ve risk analizlerini yapıp, iyileştirme çalışmalarını yürütmektir. Firma olarak, insan hayatının altına imza atmanın önemini biliyor, bu sorumluluk ve ciddiyetle çalışmaya devam ediyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Hik Yapı

  1975 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan Kabaoğlu İnşaat Ltd. Şti. kurumsallaşmış yapısı ve çağdaş teknolojiye egemen, eğitimli kadrosu ile konut inşaatında dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinerek, kuruluşundan bu yana birçok projeye imza atmıştır. Güvenilir, estetik, kaliteli üretimi hedefleyen firma; lüks konut, site, villa inşaatında ve gayrimenkul faaliyetlerinde uzmanlaşmıştır. 2013 yılında Hik Yapı ismiyle güncellenen şirket, nitelikli yapı anlayışını, kusursuz alt yapı sistemleriyle birleştirir, yılların deneyimini insana saygı ilkesiyle buluşturur. Hik Yapı, deneyimli gayrimenkul uzmanlarının rehberliğinde alıcı ve satıcının memnuniyetini gözeten ve gayrimenkul sektörüne profesyonel bir soluk getiren farklı hizmet anlayışını sürdürmektedir. Uluslararası standartlara uygun teknolojik ekipmanlarla konut inşaa eden Hik Yapı İnşaat, modern mimariyi geleneksel değerlerle birleştirerek kalıcı yapılar yaratır. Estetik ve konforu tasarımla birleştirerek, huzurlu ve güvenli yaşam alanları yaratırken teknolojinin tüm olanaklarını kullanır. İnşaat sektöründe 40. yılına ulaşan Hik Yapı İnşaat bu tecrübesiyle başarısını sürdürme hedefini taşımaktadır. Hik Yapı İnşaat; hızlı üretim anlayışı, kalitesi ve güvenilirlik anlayışı ile projelerini devam ettirmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • CB Yazılım | Çizimden Metraj Çıkarma

  CB Yazılım, inşaat sektöründeki 31 yıllık tecrübesiyle,bu alanda faaliyet yürüten tüm firmalara fayda sağlamayı amaç edinerek 2009 yılında kurulmuştur. Teknolojinin hızla gelişmesi, inşaat sektörünün giderek genişlemesi ve iş yükünün artmasıyla, bu alanda faaliyet gösteren firmaların iş yükünü azaltmak ve bu sektör içerisindeki eksikliğin giderilmesi amacı CB Yazılım firmasını akıllı metraj programlarını üretmeye yöneltmiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin