Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Yapı Malzemeleri Sektörü

Bu sektörde 41 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Palmiye Duş

  Palmiye Duş |Palmiye Duşakabin |Duş teknesi | Kuvet | Paslanmaz çelik duşakabinler | Jakuzi Palmiye Duş Bursa, duş ve kabin sistemlerindeki mükemmelliyetçi çizgisini yansıtan yeni kurumsal yüzüyle banyolardaki kalite, estetik ve işlevselliğin öncüsü olmaya devam ediyor. 2011 de de Yeni modeller ile karşınızdayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Özlider

  Sektöründe LİDER olabilmek için 30 yıldır hep heyecan yaşayıp çalışan kurucumuzun bize açtığı yolda; ana sektörümüz olan banyo ve mutfak aksesuarları, akrilik küvet sistemleri ve duş kabinlerinin yanı sıra, PS. PP. PE. ABS. PMA+ABS ektrüder levha, reklamcılık sektörü, soğutma sektörü, otomotiv sektörü ürünlerimizi çağımızın gerektirdiği teknolojik yenilikleri takip edip kullanarak, iç ve dış pazardan gelen talep ve öneriler doğrultusunda gerçekleştireceğimiz üretimlerimizleMüşteri Memnuniyeti sağlamak temel ilkemiz olacaktır. Bu bağlamda; dün bugünü, bugün yarını yaratıyorsa bizler bu günden yarından sonrasını yaratmaya çalışıp, karar verirken asla bir ara görüşelim karar veririz demeyip, rakiplerimizin zamanı bizimle yakalayamamaları için; hiç durmadan çalışan ilerleyen bir saat gibi hareket edeceğiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Rulopak Beylikdüzü

  Sanayi geçmişi 1980'li yıllara dayanan Rulopak 2003 yılında Türkiye'nin ilk Hijyenik Klozet Kapağı sistemini 100 Türk Sermayesi ile üreterek, endüstriyel hijyen sektörüne hızlı bir giriş yapmış, gelişen kurumsal yapısı ve hızla büyüyen üretim gücü ile sektöre ivme kazandırmıştır. Bugün 10.000 m² kapalı alanda son teknoloji makine ve ekipmanlarla üretim yapan firmamız, devam eden yatırım projeleri ile sektörünün atılımcı, güçlü, dinamik ve fark yaratan firması olmayı sürdürmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Rulopak Ankara

  Sanayi geçmişi 1980'li yıllara dayanan Rulopak 2003 yılında Türkiye'nin ilk Hijyenik Klozet Kapağı sistemini 100 Türk Sermayesi ile üreterek, endüstriyel hijyen sektörüne hızlı bir giriş yapmış, gelişen kurumsal yapısı ve hızla büyüyen üretim gücü ile sektöre ivme kazandırmıştır. Bugün 10.000 m² kapalı alanda son teknoloji makine ve ekipmanlarla üretim yapan firmamız, devam eden yatırım projeleri ile sektörünün atılımcı, güçlü, dinamik ve fark yaratan firması olmayı sürdürmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Doorema Çelik Kapı

  Çelik kapı denince akla gelen güvenlik fikri, ülkemizde, ancak birkaç markayla sınırlı ve sadece belli bir kesimin ulaşabildiği bir üstünlük niteliğindedir! Oysa “güvenlik”, hem felsefi anlamda hem de sosyal ve hukuksal bağlamda bir ayrıcalık değil, herkesin sahip olması gereken temel bir haktır! Doorema Çelik Kapı; Çelik kapı güvenliğini ayrıcalık olmaktan çıkarmak adına, çelik kapı satışında, benzer üretim sistemini kullanan firmalara oranla 20-30 daha düşük fiyat politikası ve uygun ödeme alternatifleri sunmaktadır. Hem güvenli hem estetik bir çelik kapı için;
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dostkar Yapı Market

  Dostkar Yapı Market Nilüfer Mağaza Şirketimiz 1979 yılında yapı marketlerin alt yapısı olan hırdavat-nalburiye-kilit ve anahtar satışı ile başlamıştır, 1993 yılına kadar DOST TİCARET adı altında perakende mağazaları ve Türkiye genelinde 20 ilde toplam 1250 müşteri portföyüne ulaşmıştır. Ayrıca Avrupa ve Uzakdoğu ülkeleri başta olmak üzere 7-8 ülkeden ithalat ve ihracat gerçekleştirmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İs-ka İskele

  Endüstriyel kalkınma ve ilerleme yolunda her geçen gün yeni adımlar atılmakta olan ülkemizde ; Endüstriyel inşaat malzemesi ihtiyaçları her geçen gün daha etkin bir hal almaktadır. İskele ve kalıp sektöründeki boşluğu doldurmak amacı ile 1997 yılında Mak. Tek. İsmail ACAR ve İnş. Müh. Kamil ACAR tarafından kurulan firmamız 5000 m2 kapalı alanda faaliyetlerine devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Numan Kaleli Yapı Malzemeleri

  Numan Kaleli Yapı Malzemeleri Bursa Ürünlü Mah. İzmir Yolu 10. Km No : 435/C Uludağ Ünviversitesi Karşısı, Nilüfer / BURSA Şirketimiz bina içi ve altyapı tesisat ürünlerinden, seramik ve vitrifiye ürünlerine, mutfak dolaplarından ahşap kapılara, duşa kabinlerden parkeye kadar çok sayıda ürünün ve güçlü markaların bayiliğini yapmaktadır. Firmamız 10.000’i aşkın ürün çeşitliliği ile tek çatı altında sektörün malzeme ihtiyacını karşılamak hedefiyle çalışmaktadır. Bursa merkezdeki 1500 m² si kapalı olmak üzere 7500 m2’lik alanda iki satış merkezi ve deposu, 12 araçlık satış ve sevkiyat ağıyla faaliyet gösteren firmamız 30 kişilik profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Beta Home Concept

  Beta Home Concept! İthal Duvar Kağıtları / Bursa | Beta Home Concept! İthal Duvar Kağıtları Beta Home Concept! İthal Duvar Kağıtları, Bursa'da ev aksesuarları ve ithal duvar kağıtları alanında öncü kuruluşların başında gelmektedir... Alaattinbey Mh. 643. Sk. İzmir Yolu Cd. No:305/b Özlüce Kavşağı Nilüfer/BURSA Beta Home Concept, tarzınızı yansıtan, kaliteli, şık, zengin çeşitli Ev Aksesuarları ve İthal Duvarkağıtları ile home concept anlayışına yeni bir soluk getirerek mekanlarınıza hayat veriyor... Son 12 yıldır Bursa’da faaliyet gösteren Beta Home ithal duvar kağıtları Avrupa’nın en önde gelen duvar kağıdı firması Marburg duvar kağıtlarını ve bunun yanında birçok farklı markayı bir arada bulundurmakta ve binlerce desenden oluşan geniş duvar kağıdı yelpazesini müşterilerin beğenisine sunmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Çatı Merdiveni

  Kullanım tercihlerinize göre otomatik çalışma sisteminde olanları da tercih edebilirsiniz. Farklı modeller arasında tavanlara yapılacak sistemde dilediğiniz renk seçeneğini de seçme şansına sahipsiniz. Günümüzde tavan arası için tercih edilen çatı merdiveninde trendi metal çatı merdivenleri oluşturmaktadır. Ahşabın göz alıcı ihtişamını klasikleşen mobilya tasarımından modern çizgilerde katlanır merdivenlerde görebileceğiniz çatı merdivenleri ile ofislerde farklı ve estetik bir boyut kazandırabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın huzur verici sıcaklığı çatı katına rahatlıkla çıkarak sevdiklerinizle hoş vakit geçirmenizi sağlayan yapı elemanları kolay temizlenebilir özelliği açılıp kapanabilmesi ile pratikliği de beraberinde getirmektedir. Tavan arası için özel olarak düşünülecek çatı merdiveni ile yaşam alanlarınıza farklı boyutlar kazandırabilirsiniz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Akustik Kapı

  Ses yalıtımı için özel olarak üretilen akustik kapı lardır. Sesi içerisinde absorbe ederek gürültü seviyesini minimalize edilmesini sağlarlar. Akustik kapı profesyonel olarak, studiolarda, reji yayın odalarında, seminer ve konferans salonlarında, çok amaçlı salonlarda, müzik odalarında akustik panel kapıların üretimi ve kurulumu hizmetleri vermekteyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • KArina Dizayn Akrilik Mobilya Dış Tiç. LTd. Şti

  Karina Dizayn Firması olarak tecrübeli ekibimizle Corian-Akrilik malzemeden Duş Teknesi ,Lavabo,Küvet,Karşılama Bankosu,Sehpalar,,Mutfak be Banyo Tezgahları perakende ve projeye göre imalat yapmaktayız. Corian -Akrilik Malzeme Özellikleri • Gözeneksiz yüzeylerin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi kolaydır. • Sorunsuz görünüme sahiptir. • Çizilirse kolayca onarılır. • Geri dönüşler ve lavabolar için kullanılabilir. • Çok çeşitli renk ve desenlerde sunulur. • Dayanıklıdır. Akrilik suya, kire, günlük kullanımdan doğabilecek aşınmalara karşı üstün direnç sağlar. • Masif oluşundan dolayı renk ve dokular ilk gün ki gibi görüntüsünü korur. • Yenilenebilir özelliği sayesinde de oluşabilecek hasarlarda sadece hasar alan bölge yerinde onarılabilir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Mekanik Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Mekanik Boru Endüstriyel Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak, aşağıdaki ürün gurupları ile ilgili taleplerinizi karşılamaktan memnunluk duyacağız. Ürün guruplarımız için www.mekanikboru.com sitemizi ziyaret etmenizi rica ederiz. Borusan Mannesmann - Boyuna Kaynaklı Çelik Borular, Spiral Kaynaklı Çelik Borular, Pe Kaplı Çelik Borular Sertifikalı Çelik Çekme - Dikişsiz Borular, Unival Giacomini , Prinç - Pik Sfero - Balans Vanaları , Kompansatörler ve Yangından Korunum Ürünleri, Flowcon Balans Vanaları, Vıctaulıc Kaplinler, Sprinkler ve Yangından Korunum Ürünleri Rapidrop Yangından Korunum Ürünleri Weflo Vanalar Norm Bağlantı Elemanları , Kelepçe ve Askı Sistemleri, Dikişli Dikişsiz Dirsek , Kep, Redüksiyon, Nipel Stok Fazlası Çelik Boru ve Saclar Sandviç Panel
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
3
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin