Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Denetim ve Mali Danışmanlık Sektörü

Bu sektörde 11 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • SMMM AYDIN ŞANLI

  Vergi ve ilgili diğer mevzuata ve Tek Düzen muhasebe standartlarına uygun şekilde muhasebe defterlerinin tutulması, raporlanması, ilgililere raporların sunulması. * Bilanço, kar-zarar tablosu, bildirge, beyannameler ve diğer belgelerin düzenlenip tahakkuk işlemlerinin yapılması. * Yapılmış olan muhasebe kayıtlarının TMS’ ye uygunluğunun kontrolü. * Küçük ve orta ölçekli işletmeler için bilgisayarlı muhasebe yazılım programlarının seçimi ve muhasebe sistemi altyapısının oluşturulması. * Muhasebe uygulamaları konusunda danışmanlık yapmak. * İşletme personeline ait ücret bordrolarının, hesap pusulalarının hazırlanması, işçilerce imzalanmak üzere işverene sunulması. * Aylık prim ve hizmet belgelerinin tahakkuk ettirilerek firmaya iletilmesi. * İşe giren personelin işe giriş işlemlerinin yapılması. * İşten ayrılan personelin Kıdem ve İhbar Tazminatları’nın hesaplanması; işten ayrılma ile ilgili tüm belgelerin hazırlanması. * SGK ve İş Mevzuatı konusunda danışmanlık yapmak. * KDV, aylık ve üçer aylık Muhtasar ve Geçici Vergi, yıllık Gelir ve Kurumlar Vergisi Beyannamelerinin hazırlanması, kontrolü ve tahakkuk ettirilerek, Tahakkuk Fişi’nin mükellefe sunulması. * Vergi mevzuatı konusunda danışmanlık yapmak. * Her türlü şirket Ana sözleşmeleri hazırlamak,Ticaret Odası, Vergi Dairesi, SGK ve diğer ilgili resmi makamlardaki başvurularını yapmak, işlemleri sonuçlandırıp mükellefiyet tesislerini gerçekleştirmek. * Gerçek ve tüzel kişiler şube, depo ve irtibat bürosu gibi diğer şube işyerlerinin açılış ve kapanış işlemlerini yapmak. * SGK, İş , Vergi ve ilgili diğer mevzuat konusunda genel danışmanlık yapmak. Mükelleflerin zaman içinde karşılaşabilecekleri muhtemel risklere karşı erkenden uyarılmasını sağlamak. Emeklilik işlemleri konusunda bilgi vermek, yardımcı olmak. * Mükelleflerin ön muhasebe elemanlarını eğitmek, eğitim sonrası kontrolünü yaparak, ön muhasebenin kusursuz işleyişini sağlamak. * Mükellefler adına açılması gereken vergi davaları için gerekli inceleme ve hazırlığı yapmak, gerekli delilleri ,benzer konudaki Danıştay kararlarını v.b.dokümanı toplamak; dava dilekçesini hazırlamak. Dava aşamasında mükellefe danışmanlık yapmak. Gazi Osman Paşa Mah. Barbaros Cad. Meydan Plaza İş Merkezi No: 301 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • TAYSAD

  TAYSAD - Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği TAYSAD üyelerinin, bazı mamuller dışındaki tüm parçaları içeren ürün gamı, ülkemizde imal edilen taşıt araçlarının 85-90 oranında yerli imal edilmesine olanak verecek çeşitliliktedir. Taşıt araçları imalat sanayii’ne yönelik üretim yapan TAYSAD üyelerince imal edilen başlıca ürün gruplarını aşağıdaki şekilde sınıflandırmak mümkündür ; Komple motor ve motor parçaları, Isitma / sogutma sistemleri HVAC sistemleri Aktarma organları, Fren sistemleri ve parçaları, Hidrolik ve pnömatik aksamlar, Süspansiyon parçaları, Emniyet aksamları, Kauçuk ve lastik parçalar, Şasi aksam ve parçaları, Dövme ve döküm parçalar, Elektrik ekipmanları ve aydınlatma sistemleri, Akü, Oto camları, Koltuklar Tasarım Mühendislik hizmetleri Simülasyon hizmetleri Özel araç üretimi
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • TOSB

  Sanayide Otomotiv sektörü yüksek katma değer yaratması, ileri teknoloji kullanımı, istihdam olanakları sağlaması ve çevreye duyarlı yapısı ile küreselleşen dünyamızda hızlı bir gelişim sürecine girmiştir. Bu hızlı gelişim sürecinde yer almak, üretim, teknolojik gelişme ve ihracat yönünden yapılaşma zorunluluğu gibi konularda çözümler üretebilmek için başta İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Bursa olmak üzere Türkiye’nin çeşitli yerlerinde dağınık bir şekilde faaliyet gösteren ve otomotiv sektörüne parça üreten TAYSAD (Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği) mensubu 210 üyeden 40 kadarı biraraya gelerek, sorunlarının çözümünü sağlamak üzere ortak girişim grubu oluşturmuş ve TOSB’ u (TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi) kurmuşlardır. TOSB tamamen katılımcı sanayici üyelerinin özkaynakları ile finanse edilmiş olup, devlet kredisi kullanmamıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • EGM Danışmanlık

  2009 yılında EGM Danışmanlık çatısı altında farklı sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşlara danışmanlık ve eğitim hizmeti sunmaya başlayan ekibimiz 2014 yılından itibaren EGM Akademi olarak uzman ve tecrübeli kadrosuyla yıllara dayanan tecrübesini ve bilgisini müşterilerine ulaştırmaya devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Türksan Holding

  Memlekette mevcut tasarrufların ve sermayenin birleştirilmesini teşvik ve temin ederek teşebbüse müsait kuruluşların ve şirketlerin kurulmasına sermaye piyasasının yaratılmasına yardımcı olmak,
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • A kalite ISO

  A kalite ISO 9001:2008 | OHSAS 18001 | HACCP | Kalite Belgeleri Iso 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, a kalIte, HACCP DANISMANLIK VE BELGELENDIRME HIZMETLERI ICIN TUM TURKIYEDE HIZMET VERMEKTEYIZ. Yönetim sistemleriyle ilgili olarak onay almayı isteyen şirketlere danışmanlık hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuş bir firmadır. A kalite danışmanlık ne yapar ? HIZMETINIZDEYIZ ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP KALITE BELGELENDIRME ISLEMLERINIZ IÇIN ARAYIN TEL: 0212 660 96 57 Deneyimli danışman ekibiyle profesyonel Hizmet sunar. ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP KALITE BELGELENDIRME ISLEMLERINIZ IÇIN ARAYIN TEL: 0212 660 96 57 Kalite sistemleri denince ilk akla gelir. TÜM TÜRKIYEDE ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP KALITE BELGELENDIRME ISLEMLERINIZ IÇIN ARAYIN TEL: 0212 660 96 57 Firmaların kurumsallaşma surecine katkı sağlar. ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP KALITE BELGELENDIRME ISLEMLERINIZ IÇIN ARAYIN TEL: 0212 660 96 57 Firmaların performanslarını iyileştirmek için yol gösterir. TÜM TÜRKIYEDE HIZMETINIZDEYIZ ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP BELGELENDIRME ISLEMLERINIZ IÇIN ARAYIN TEL: 0212 660 96 57 Firmalara kamu ve özel ihalelerde rekabet gücü sağlar.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Aralca İş Güvenliği

  Aralca Osgb Çevre Danışmanlık Kalite İş Güvenliği Eğitim aralca,iş sağlığı ve güvenliği,osgb,çevre,kalite,eğitim,danışmanlık,hizmet,inşaat Üçevler Mahallesi Düzova Sokak Polat İş Merkezi Zemin Kat No: 5-D 1-2-3 Nilüfer / BURSA ÇEVRE DANIŞMANLIK Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED); belirli bir proje veya gelişmenin, çevre üzerindeki önemli etkilerinin belirlendiği bir süreçtir. Bu süreç, kendi başına bir karar verme süreci değildir; karar verme süreci ile birlikte gelişen ve onu destekleyen bir süreçtir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Mavi Akademi

  Mavi Akademi - İşyeri Hekimliği Eğitimi, İş Güvenliği Uzmanı Eğitimi, İlk Yardım Eğitimi, isg kursu, Bursa, İstanbul, Anadolu Bursa ve İstanbul Anadolu Yakasında iş güvenliği eğitimi, ilk yardım eğitimi, işyeri hekimliği eğitimi, işyeri hemşireliği eğitimi ve İSG kursları Mavi Akademi, Bursa ve İstanbul Anadolu yakasında İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Eğitimi gerçekleştiren, Emekli Baş İş Müfettişleri, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları, Öğretim Üyeleri, Akademisyenler, Mühendis, Mimar ve Doktorlar ile hukuki konularda derslere giren Avukatlardan oluşan tecrübeli ve deneyimli eğitmen kadrosu ile hizmet vermektedir. Bursa’daki Eğitim Kurumumuz İzmir Yolu üzerinde Ataevler Metro istasyonu karşısında olup, Bursa’nın her bölgesinden ulaşılabilir bir konumda yer almaktadır. İstanbul Şubemiz E-5 Üzerinde Bostancı Köprüsüne yürüme mesafesinde olup, Bostancı, İçerenköy, Erenköy, Kadıköy, Göztepe, Suadiye, Caddebostan, Fikirtepe, Hasanpaşa,Ataşehir, Maltepe, Kartal, Pendik, Üsküdar, Gebze vb. tüm güzergahından minibüs, otobüs ve metro ile kolay ulaşım imkanına sahiptir. Eğitim kalitemiz, sınavlardaki yüksek başarı oranımız ve lokasyonlarımızın kolay ulaşılır olması, İş Güvenliği Uzmanlığı Kursu ve İşyeri Hekimliği kursları arasında en tercih edilen eğitim kurumu olmamıza katkı sağlamaktadır. Eğitimlerimizden memnun kalan katılımcılarımız, sunduğumuz diğer eğitim ve hizmetlerden de yararlanmakta, ayrıca tanıdıklarını da kurslarımıza yönlendirerek bizlere referans olmaktadır. 15 yılık tecrübemizle tek elden sunduğumuz, eğitim, danışmanlık, istihdam ve OSGB hizmetlerimizle hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin en önemli ve uzun süreli çözüm ortağı olmaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yönetim Akademisi

  Yönetim Akademisi Mesleki Eğitimler ve OSGB Yönetim Akademisi Mesleki Eğitimlerin yanında İş Güvenliği Uzmanlığı ve Risk Değerlendirmesi Hizmetlerini Bursa, Çanakkale ve Manisa illerimizde vermektedir. Yönetim Akademisi 2012 yılından beri Bursa, Kütahya, Balıkesir, Yalova, Adapazarı, İzmit, Bilecik, İzmir, Manisa, Denizli, Aydın, Uşak, Çanakkale, Tekirdağ kapsamındaki illere eğitim, osgb(ortak sağlık güvenlik birimi) ve iş sağlığı ve güvenliği, çevre ve kalite; dal ve sektörlerinde hizmet vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • manisa yonetim akademi

  Yönetim Akademisi Mesleki Eğitimler ve OSGB Yönetim Akademisi Mesleki Eğitimlerin yanında İş Güvenliği Uzmanlığı ve Risk Değerlendirmesi Hizmetlerini Bursa, Çanakkale ve Manisa illerimizde vermektedir. Yönetim Akademisi 2012 yılından beri Bursa, Kütahya, Balıkesir, Yalova, Adapazarı, İzmit, Bilecik, İzmir, Manisa, Denizli, Aydın, Uşak, Çanakkale, Tekirdağ kapsamındaki illere eğitim, osgb(ortak sağlık güvenlik birimi) ve iş sağlığı ve güvenliği, çevre ve kalite; dal ve sektörlerinde hizmet vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Çanakkale yonetim akademisi

  Yönetim Akademisi Mesleki Eğitimler ve OSGB Yönetim Akademisi Mesleki Eğitimlerin yanında İş Güvenliği Uzmanlığı ve Risk Değerlendirmesi Hizmetlerini Bursa, Çanakkale ve Manisa illerimizde vermektedir. Yönetim Akademisi 2012 yılından beri Bursa, Kütahya, Balıkesir, Yalova, Adapazarı, İzmit, Bilecik, İzmir, Manisa, Denizli, Aydın, Uşak, Çanakkale, Tekirdağ kapsamındaki illere eğitim, osgb(ortak sağlık güvenlik birimi) ve iş sağlığı ve güvenliği, çevre ve kalite; dal ve sektörlerinde hizmet vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin