Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 1
Toplam Firma : 3150
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Kimya - Üretim Sektörü

Bu sektörde 46 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Baykarfiltre

  Firmamız Kocaeli’de kurulmuş olup, teknolojik gelişmelere ve değişimlere sürekli olarak öncülük eden, AR-GE çalışmalarına ayak uyduran, sınırsız hizmet anlayışı ile yüksek kalite ve uygun fiyat ilkesini benimsemiş, Uzman personel kadrosu ile, Toz Tutma Sistemleri ve diğer ekipmanların üretim ve satışını yapmaktayız. Yapmış olduğumuz ürün ve hizmet özellikle demir-çelik, çimento, entegre-sunta, ahşap gibi her türlü toz ve duman emisyonunun sürekli çıktığı fabrika sahaları ve atölyelerde, toz ve gaz gibi ürünleri tutmak amacıyla yapılır. Ürünlerimizin detayları için gerekli içeriklerden bilgi alabilirsiniz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • baykar filtre

  Firmamız Kocaeli’de kurulmuş olup, Toz Tutma Sistemleri, Endüstriyel Filtreler, Makine Sistem Filtreleri,Özel Yapım Sanayi Filtreleri,Jet Pulse Filtreleri,Filtre Torbaları, Filtre Torbaları Tel Kafesleri,Polyester, Kumlama ve Toz tutucu Filtreleri, Toz Boya Filtreleri,Boyahane Filtreleri,Kaset ve Panel Filtreleri, Torba Filtre, Havalandırma Filtreleri, Kartuş ve Su Filtreleri,Gaz Türbin Filtreleri,Yağ, Yakıt, Hava, Hidrolik, Seperatör Filtreleri imalat ve satışını yapmaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Fresh’n Soft Islak Mendil

  Fresh’n Soft, Türkiye’nin ilk ıslak mendil üreticisi olan Kardeşler Uçan Yağlar Sanayi A.Ş. tarafından sunulmaktadır. 1992 yılında yaratılan marka Fresh’n Soft yüksek kalite, sürekli hizmet, ideal fiyat politikasıyla yurtiçi ve yurtdışı tüketicilerle buluşmaktadır. Fresh’n Soft Bebek Bakım, Kişisel Bakım ve Günlük Bakım kategorilerinde sizin için en iyisi sloganı ile ürün çeşitliliğini artırmaktadır. Bebek ve günlük kullanıma yönelik ıslak havlu ve mendillerin dışında, antibakteriyel ıslak mendiller ile kadınlara özel makyaj ve genital bölge temizliğine, deodorant etkili terleme sonrası temizliğe yönelik ürünler sunmaktadır. Islak mendil dışında, göğüs pedi, ter emici yapraklar ve bebek bakım ürünleriyle hijyenik ve pratik çözümlerle sizleri buluşturmaktadır. GEBZE PLASTİKÇİLER ORGANİZE SAN. BÖLGESİ ATATÜRK BULVARI 4.CAD 42.SOK 41400 GEBZE – KOCAELİ
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • AEC KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

  1980 yilindan beri havuz kimyasallari ve endustriyel su sartlandirma kimyasallari konusunda faaliyet gosteren AEC Kimya, sektorun en eski ve koklu kuruluslarindan biridir. Konusunda lider uluslararasi bir firmanin tedarigini saglamakta olan AEC Kimya, gelişmekte olan portföy ve organizasyonuyla su şartlandırma sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir. Havuz kimyasalları konusunda farklı oranlarda klor içerkli toz ve tablet forma dezenfektanlar, çok amaçlı tabelet dezenfektanlar , oksijenli şartlandırma kimyasalları , termal havuz dezenfeksiyonu kimyasalları, ph düşrücüler , yosun öldürücüler , çöktürücüler , iyon tutucular , kış bakım ürünleri ve kum filtre temizleyici kimyasallar olmak üzere bir çok ürünün dolumunu, üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca su şartlandırma kimyasalları konusunda da derin bir bilgi ve tecrübeye sahip şirketimiz bu konudada tüm uygulama alanlarına çözüm üretecek bir portföye sahiptir. Osb 4. Kısım 2028 Sok. D:18, Dilovası, Kocaeli (İzmit) Türkiye
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • SUDESAN

  70’ler Hammadde üretiminin başlaması. 80’ler Uluslararası firmalara üretim ve satışın başlaması. 90’lar Uluslararası firmalara deterjan üretiminin ve satışının başlaması. Ürün gamını ve sistemini geliştirerek bugünlere geldi. SUDESAN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ VE AMBALAJ SAN. TİC. A.Ş Cihangir Mahallesi, Petrol Ofisi Caddesi Şehit Komando Onbaşı Uğur Hancı Sokak No:5 Avcılar / İstanbul
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Elkay Kimyasal Maddeler

  Elkay, Doğal taş kimyasalları, Yapı kimyasalları, Otomotiv kimyasalları ve Mücevher kimyasalları üretimi olmak üzere 4 alanda faaliyet göstermektedir. 1962 yılında kimyevi madde ticareti yapmak üzere kurulan Elkay, bugün Granit, Elkay, Dryforever markaları ile tüketici ve üreticilere hizmet üretmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • CLN Kimya Sanayi

  Faaliyet alanlarının en profesyonel ekipleri ile çalışan şirketimiz; Mutlak müşteri memnuniyetini; en yüksek teknoloji ile ürettiği ürünlerle karşılamayı hedef almıştır. Satışa sunduğu ürünleri sürekli iyeleştirme felsefesi ile geliştirmeye devam ederek, beklentilerin ötesine geçip mutlak müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinmiştir. Amaçlarımızı gerçekleştirmek için sürekli ölçerek, etkinliğini geliştirdiğimiz bir yönetim sistemi uygulamaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • TATKAP LASTİK KAPLAMA

  1991 yılında kurulan TATKAP LASTİK KAPLAMA A.Ş, ticari ağır vasıta lastiği kullanıcılarına ve filolara lastik yönetimleri konusunda paketler sunan bir çözüm ortağıdır. Kurulduğu ilk yıldan itibaren kesintisiz olarak hizmet veren ve Türkiye’ nin en büyük Soğuk Kaplama Fabrikasına sahip olan Tatkap, üretim faaliyetlerini Gebze’ de bulunan 15.000m2 'lik tesislerinde yapmakta ve 5 farklı noktada Kamyon-Otobüs filolarına üst düzey servis hizmeti vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • SPC Kozmetik

  SPC Kozmetik, yıllık 8.000.000 adetlik Diş Macunu ve 1.000.000 adetlik Ağız Çalkalama Suyu Üretim kapasiteleri ile, kendi markası ve fason üretim olanakları ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız, diş Macununda 15 ml ile 250 ml arasında, Ağız Çalkalama Suyunda 50 ml ile 500 ml arasında değişen hacimlerde üretim yapabilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Pulver Kimya

  Türkiye Toz Boya pazarındaki varlığımız 1988'den beri sürmektedir. Firmamız 1988'de bünyemizde bulunan, SBS ile SEBS Kopolimerleri üreten Solvent Üretim adı altında faaliyetlerine başlamış, 1991'de Türkiye'de ilk toz boya üreticisi olarak kurulmuş ve Pulver Kimya San. ve Tic. A.Ş. adını almıştır. Bu tarihten itibaren, Pulver eğitimli, dinamik, genç ve girişimci takımının devamlı gelişme ve yüksek kalitede üretim politikası ile kendi pazarında önemli bir yer sahibi olmuştur. Türkiye'de ve ihracatta büyüyen piyasa payımızın hızlı yükselişi neticesinde, Pulver Kimya, İstanbul'daki yerinde büyüyemeyeceğini hissetmiş ve Ekim 1998'de İstanbul'daki endüstri merkezlerine sadece 50 km uzakta olan Gebze / Kocaeli'ndeki daha büyük ve daha modern tesislerine taşınmıştır. Tembelova Alanı 3200 Sokak No:3201 Gebze 41400 Kocaeli / Türkiye
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İzel Kimya

  İzel Kimya Türkiye’de yalnızca Alkid Reçinesi üreten tek şirket ve üreticisi konumundadır. Şirketin başarısının arkadasındaki sebep, müşterilerine sunduğu yüksek kaliteli mamuller ve en iyi servis imkanıdır. Bu kaliteyi sunmak için üretimin her aşaması kademe kademe sürekli kontrol altında tutulmakta ,alanında uzman mühendisler ve çalışanlar tarafından yapılan kontroller, hammaddeden lojistik için hazırlanmış olan izole tank ve varillere kadar gerçekleştirilmektedir. Bu kalite İzel Kimya’yı her geçen gün daha akılda kalıcı bir noktaya taşımaktadır. GEBKİM V Kimya Organize Sanayi Bölgesi Çerkeşli Köyü Yolu Üzeri Kocabayır Tepe Mevkii İbrahim Başaran Caddesi No:9 Dilovası / Kocaeli
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kale Kimya

  Stratejik lokasyonumuz ve teknik donanımızın avantajlarını kullanarak sizlere birçok çözüm sunabiliriz. Doğru teknolojiye ulaşarak, doğru ekipmanlar, proje bazındaki expert kadromuzla, ürün geliştirme sürecini kısaltarak maliyetlerde de önemli avantajlar sunabilmekteyiz. Esterifikasyon, emülsiyon, karışım, seyreltme ve flake teknolojilerimizle geniş spektrumlu çözümler sunmaktayız. Müşterilerimiz temsilcisi olduğumuz hammadde tedarikçilerinin sağlayacağı maliyet, teknik donanım ve lojistik imkanlarından da yararlanmaktadırlar. Ambalajlama, dökme lojistik ve depolama avantajlarıda sunabildiğimiz lojistik servislerden bağzılarıdır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Söz Kimya

  Kimyevi madde sektöründe 1997 yılından beri hizmet vermekte olan firmamız daha önceleri AZÜR KİMYA adı altında Mehmet Sabit Özgül tarafından 1969 yılında kurulan firmamız isim değişikliğiyle SÖZ KİMYEVİ MADDELER Gıda Tur.Tic. Ltd. Şti olarak kimyevi madde sektörüne faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız 2008 yılında ISO 9001 kalite sertifikasıyla faaliyetine devam etmektedir. Ve firmamızın her departmanında bu kalite standartlarına uygun hareket etmek en başta gelen politikalarımızdandır. Bu bağlamda yapılan tüm çalışmalarda güvenliğe ve kaliteye verdiğimiz önem müşterilerimizi olduğu kadar bizi de memnun etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Delta Kimya

  firmamızın ürün gamında, solvent ve UV bazlı serigrafi mürekkepleri, pasta boyalar, çeşitli uygulamalar için plastisoller, lastik yanak boyaları, PVC granül renklendirici pasta boyalar, oyun topları için pistole boyalar, rakle lastikleri ve tampon baskı silikonları bulunmaktadır. Delta Kimya, yılların getirdiği üretim deneyimi, Türkiye’nin her şehrine yayılmış satış ağı, teknik imkanları ve dinamik ekibiyle iş ortaklarına kaliteli hizmetin yanı sıra teknik destek de vermeye devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Berner Endüstriyel Ürünler

  Almanya'nın Künzelsau kasabasında kurulan uluslararası aktif Albert Berner Şirketler Grubu, otomotiv ve inşaat sanayinde kullanılan sarf tüketim malzemeleri ve el aletleri konusunda uzmanlaşmış; direk satış alanında ve aynı zamanda Berner Online Alışveriş Sistemi ile internet üzerinden hizmet veren lider firmalardan biridir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Polin Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti.

  1989 yılında kurulan Polin Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., bünyesindeki uzman ve tecrübeli kadrosu ile poliüretan, epoksi, hidrokarbon ve stpehibrid üretim proseslerini uygulamaktadır. Kurulduğu yıldan beri ürün çeşitliliğini ve üretim kapasitesini artıran Polin Kimya , sektördeki yerini kaliteden taviz vermeden, tüketicilerin ihtiyaç ve eklentilerini de dikkate alarak üretim yapmasına borçludur. Polin Kimya - İzolasyon ve Zemin Kaplama Sistemleri Polin Kimya ; TÜRKAK, TSE, UKAS akreditasyonu ile iso 9001:2008 ve ıso 14001:2004 standartlarında üretim yapmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Seba Kimya

  Seba Kimya,1989 yılından beri Temizlik ve Kişisel bakım ürünlerini SIR, SIR ASPRİNS, ELENOR, SEBA CHEM, PAXİ, NİNO, LAYF, RACY markalarıyla; dünya standartlarındaki teknolojik altyapı desteği, sürekli proses kontrol, yüksek üretim kapasitesi, iş sağlığı ve güvenliği tedbirleri ve çevreci yaklaşımıyla Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesinde bulunan tesisinde üretim yapmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Bostancı Kimya

  Bostancı Kimya 1986 yılında, farklı sanayi gruplarına hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Genişleyen ürün yelpazesi ve büyüyen çalışma alanı içinde, cam sanayi, tekstil sektörü, metal sanayi, otomotiv sektörü, inşaat sektörü, kağıt sektörü, deri sektörü, endüstriyel temizlik sektörü ve özel kimyasallar bulunmaktadır. İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyetini sürdüren Bostancı Kimya, 3000 m2 alan üzerine kurulu üretim tesisinde, yüksek teknolojiye sahip uluslararası standartlarda, yılda 2000 ton üretim kapasitesiyle ISO 9001, ISO 14001, OHASAS 18001 belgeleriyle çalışmaktadır. Ulusal pazarın yanı sıra, ağırlıklı olarak Ortadoğu, Afrika ve Kuzey Ülkeleri'ne yaptığı ihracatlarla da uluslararası pazarda önemli bir pay oluşturmuştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sandoz İlaç San

  Novartis’in eşdeğer ilaç şirketi Sandoz, eşdeğer ilaçlarda dünya lideridir. 120 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Sandoz, olağanüstü kalitesiyle ün yapmış güvenilir bir liderdir. Patent korumasının kaybedilmesinin ardından kaliteli ve uygun maliyetli ilaçlar geliştirmeye, üretmeye ve pazarlamaya yönelik stratejik ve müşteri odaklı yaklaşımımız, şirketimizi dünya çapındaki en büyük ve en saygın iki şirketten biri yaptı. İlaçlarımız tüm dünyadaki insanların 90’ına ulaşıyor, kendimizi global çapta uygun maliyetli sağlık hizmetine erişimi daha da arttırmaya adadık.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
3
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin