Firma Kategorileri

Profesyonel Web Sitesi Hizmeti

Sayın Üyemiz, firmanızı tanıttığınız platformumuzda, eğer henüz bir web siteniz yoksa, uzman ekibimiz modern ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlayarak işletmenizin dijital dünyadaki varlığını güçlendirmektedir. Tasarım ve geliştirme sürecinin yanı sıra, hosting hizmeti de sunarak web sitenizi çalışır halde internette yayınlıyoruz.

SEO optimizasyonlu içeriklerimizle web siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer alarak daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar. Firmanızı dijital dünyada güçlü bir şekilde temsil etmek için bizimle iletişime geçin.

Web Siteniz Yok mu
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 1
Son 7 Gün : 1
Toplam Firma : 3152
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Kimya - Üretim Sektörü

Bu sektörde 46 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Florakim Kimya

  Florakim Kimya 1997 yılında halen üretimini sürdürdüğü Haramidere Sanayi Sitesi ndeki plantında faaliyete başladı. Misyonumuz; uygun fiyatlı, yüksek kaliteli ürünler imal ederek, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmektir. Bu amaçtan yola çıkarak kaliteli deterjan hammaddeleri ve ambalajların kullanıldığı ürünlerimizle; kimya sanayi temizlik ürünleri sektörü'nde, saygın kimya firmaları arasında olmaktan dolayı gururluyuz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • demirkol

  2011 yılında İstanbul AVCILARDA FİRUZKÖY mevkiinde kurulu fabrika binasına taşındı. Almış olduğunuz işlerde gösterdiğimiz yüksek performans, iş disiplini, kararlılık ve özveri sayesinde gelmiş olduğu nokta her zaman iyinin üzerinde mükemmele yakın olması ekip olma başarısının somut kanıtıdır. Demirkol'u başarıya taşıyan en önemli özelliği müşterimizi dinleyip, ne istediğini anlayıp, neler yapabileceğinii planladıktan sonra adım atıyor olmasıdır. Bu başarısını da İSO 9001 TR-QC-1975 belgesini alarak tescillemiş bulunmaktadır. Türkiye'de edindiği haklı itibarını yurtdışına da taşımaya başlayan DEMİRKOL, tüm dünyada markalaşmaktadır. Sektöründe, akışkanların sızdırmazlığı konularıyla ilgili hemen her türlü ekipmanın imalatını Türkiye'de yapmayı amaçlayarak, henüz Türkiye’de üretilmeyen pek çok malzemenin de üretilebilirliğiyle ilgili ARGE çalışmaları yapmaktadır. Sektörüyle ilgili bilgilendirme seminerleri düzenlemektedir. Portföyünü oluşturan Pompa ve Makine imalatçılarının yanı sıra Tekstil, Gıda ve Kimya sektörüne yönelik saha, reklam ve fuar çalışmalarıyla ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaktadır. DEMİRKOL konusuna hâkim üç bölge temsilcisi ve Türkiye genelindeki bayilik yapısıyla çabuk ve verimli hizmet sunabilmektedir ve sektöründeki liderlik konumunu başarıyla korumaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Balmumcu Kimya

  BALMUMCU KİMYA 1933 yılında Mustafa BALMUMCU tarafından kurulmuştur ve günümüze kadar aynı aile tarafından işletilmektedir. Değişmeyen adresi Eminönü Rahvancı Sokak No:6'da müşterilerine hizmet vermektedir. 1933’ten günümüze süregelen kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda, tüm laboratuvar ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere online satış sitemiz hizmetinizdedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • B.R.C Temizlik

  B.R.C Temizlik Kimyasalları | TEMİZ BİR DOĞA İÇİN ELE ELE BRC-KİMYA Krem deterjan serisini siz halkımızın hizmetine sunmakla gurur duyar diğer sıvı deterjanlara oranla 50 tasarruflu olan ürünlerimizle temizlik giderlerinizden tasarruf edebilirsiniz
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Antrepo Kimyevi Maddeler

  ANTREPO Kimyevi Maddeler firması Mart 2007 yılında karbon siyahı ( is karası ) satışı ile çalışmalarına başlamıştır. Kuruluş amacı, ülkemiz kauçuk sektörü başta olmak üzere, plastik, boya, polyester, tekstil, poliüretan ana sanayilerine ihtiyacı olan kimyasal hammaddeleri en uygun şekilde temin etmektir. Gelişen şartlar ve ihtiyaçlar doğrultusunda, diğer kimyasal maddeler için müşterilerinden gelen istekleri de karşılamaktır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Erkul Kozmetik

  Erkul Kozmetik kurulduğu 1983 yılından beri kaliteli üretim ve uygun fiyat ilkesiyle dünya kozmetik sektörünün önemli kuruluşları arasındadır. 30 yıllık deneyimi ile sektörün öncü kuruluşu olan Erkul Kozmetik; Golden Rose, Classics, Miss Selene ve Emily markaları ile oje, ruj, maskara, far, allık, fondöten ve lipgloss gibi renkli kozmetik ürünlerinin üretimi konusunda faaliyet gösteren yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir. Oje üretiminde dünyanın 5 büyük üreticisinden biri olan Erkul Kozmetik, Avrupa, BDT ülkeleri, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Amerika olmak üzere 5 Kıtada 90'dan fazla ülkeye ihracat yaparak başarısını sınır ötesine taşımıştır. Dört yıldır Türkiye'de kozmetik ihracatında birinci sırada yer alarak büyük başarıya imza atan Erkul Kozmetik bu başarısı ile ülke ekonomisine de destek sağlamaktadır. Erkul Kozmetik Türkiye genelinde GR ve Emily markalarıyla parfümeri, eczane ve zincir marketlerden oluşan 7500'ü aşkın satış noktasıyla ve Golden Rose markasıyla 25 seçkin AVM'de yer alan kendi mağazalarıyla yaygın bir satış ağına sahiptir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • fixa yapı kimyasalları

  Binalar, içinde yaşayanların mutluluğu ile değer kazanır. FİXA, sıcak yuvalar ve yaşam kalitesi yüksek binalar için 2001 yılından bu yana ileri teknoloji ürünü yapı kimyasalları üretiyor. Günümüzde modern yapılar, insanların barınma ihtiyaçlarını gidermenin ötesinde, estetik, konfor ve güvenlik ihtiyaçlarına da en iyi şekilde yanıt vermektedir. İleri teknoloji binalar, içinde yaşayanların hayat standartlarını yükselterek mutlu bir yaşam sürmelerini sağlar. Binaların bu özelliklerinde, inşaatın her aşamasında kullanılan yapı kimyasalları önemli bir rol oynar.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Temko Kozmetik

  İşlevine 1978 yılında otel sektörü için sabun ve şampuan üretimiyle başlayan Temko Kozmetik, bugün itibariyle yine şampuan duş jeli ve sabun gibi kozmetik ürünler başta olmak üzere, kalite hedeflerine bağlı kalabilmek adına neredeyse tamamını kendi bünyesinde ürettiği yüzlerce farklı ürün çeşidi ile faaliyetine aynı sektörde “pazar lideri” olarak devam etmektedir. Profesyonel bir perspektif ve olgun hizmet anlayışı doğrultusunda göstermiş olduğu çabaların karşılığını yurtiçindeki tüm zincir otellerin ve 5 yıldızlı otellerin bir numaralı tedarikçisi olma sıfatıyla alan firma aynı zamanda Avrupa başta olmak üzere Ortadoğu ve Amerika dahil bir çok kıtada onlarca ülkeye halihazırda ihracatını sürdürmektedir. Firma üretimini 45 kişilik çalışanı ile 6000 m2 kapalı alana sahip Avcılar fabrikasında gerçekleştirirken; stok yönetimi ve depolama faliyetlerini de hem Avcılar fabrikası ana deposu hem de İkitelli Sanayi Bölgesi'ndeki 1200 m2'lik deposu üzerinden sağlamaktadır. Sabun imalat, Plastik şişirme Enjeksiyon, Kozmetik üretim, Dolum , Paketleme gibi ana bölümlerden oluşan fabrika bünyesinde süregelen üretim faaliyetleri; Ar-ge, Tasarım ve Kalite kontrol laboratuvarı departmanları tarafından desteklenmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • poliya

  Kompozit endüstrisinde kurumsal çözüm sağlayıcı. Yirminci yüzyıl teknolojik gelişmenin ivme kazandığı bir dönem oldu. Bu dönemde pek çok yeni ürün insanlık hizmetine sunuldu. Şüphesiz bu önemli buluşların içinde — doymamış polyester reçineleri ve vinilester reçineleri yer aldı. Sürekli iyileştirme ve gelişmelere açık olan kompozitler ve polimerler yeni milenyumdaki en önemli malzemelerden biri olacaktır. Poliya 1983 yılında bu konuda üretime başlamış ve yaklaşık 30 sene gibi çok kısa bir geçmişe sahip olan bu sektörde uluslararası alanlarda birçok başarıya imza atmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Bileşim Kimya

  Temizlik ve kişisel bakım ürünleri alanında faaliyet gösteren Bileşim Kimya, sektöre 2000 li yılların başında giriş yaparak hızlı ve kararlı yükseliyişiyle Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Firmamızın yıllık üretim kapasitesi 85.000 MT dir. Özel markalı ürün yapımı alanında ülkemizde ve yurtdışında bir çok marketler zincirine tedarikçi olarak hizmet veren Bileşim Kimya, sıvı sabun, şampuan, temizlik kimyasalları ve kişisel bakım ürünleri alanında lider firmalardan biridir. Ayrıca Bileşim Kimya, kendi markaları olarak Sio, Mumex ve Vione gibi markalarla ihracatı dünya çapında 40 ülkeyi aşmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Aakozmetik

  35 yıllık tecrübesi ile Sn. Adnan Akat’ın, 2006 yılında kurduğu Adnan Akat Kozmetik, modern teknoloji ile kurulmuş tesislerde tüm kozmetik ürünlerini kendi üretmektedir. Saç bakım ürünleri (Naturel ve bitkisel saç bakımı, argan yağlı ürünler, maske vs.); Saç renklendirme ürünleri (krem saç boyası, amonyaksız boyalar); Saç şekillendirme ürünleri (sprey, köpük, wax); Cilt bakım ürünleri (El, yüz ve vücut kremleri, losyonlar, anti-selülit,SPA ve Masaj ürünleri, kil maskeleri vs.); Kişisel bakım ürünleri (Deodorant, parfüm, roll-on); Erkek cilt bakım ürünleri (tıraş ve sonrası ürünleri) ile kuaför pazarına hizmet ederken; Private label olarak; aerosol ürün grubunda özellikle oda kokuları, mobilya cilası, oto kokulandırma ürünleri üretmektedir. Adnan Akat Kozmetik, kurulduğu günden bu yana fark yaratma amacıyla ürünler üretiyor. Her şeyden önce farkımız yerli üretici olmamızdan ve kaliteli ürünler imal etmemizden ileri geliyor. Piyasada yurt dışından gelen ürünler fazlasıyla bulunuyor. Biz Adnan Akat Kozmetik olarak yurtdışı ile aynı kalitede ve herkesin alım gücüne uygun ürünler piyasaya sürüyoruz. Ve her şeyden önce işimizi profesyonel yapıyoruz. Ağırlıklı olarak Almanya, İngiltere, Hollanda, Romanya, Slovenya, Arnavutluk, Makedonya, İran, Irak, Suriye, Fas ve Suudi Arabistan’a ihracat yapıyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Henkel

  Henkel, tüm dünyada, Laundry Home Care (Çamaşır ve Ev Bakımı), Beauty Care ve Adhesive Technologies (Yapıştırıcı Teknolojileri) olmak üzere üç iş alanında lider marka ve teknolojileriyle faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 140 yıllık başarımıza baktığımızda, Henkel'in vizyonu marka ve teknolojilerde bir dünya lideri olmaktır. Henkel’in Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile hem tüketici hem de endüstriyel alanda global olarak, lider pazar pozisyonları bulunmaktadır. Henkel, Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş alanında global olarak faaliyet göstermektedir. Henkel Dax-30 endeksiye kayıtlı olup, şirketin merkezi Almanya’nın, Düsseldorf kentindedir. Henkel tüm dünyada 120'den fazla ulustan yaklaşık 50.000 çalışanı ile gurur duymaktadır. Henkel global olarak faaliyet göstermekte olup, yükselen pazarlarda güçlü pozisyona sahiptir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Okay kozmetik shop

  NEVA KOZMETİK, Ulusal bir kozmetik firmasında uzun yıllar yönetici olarak görev yapan Teoman Okay tarafından, 1991 yılında kurulmuştur. Türkiye'de jöle üretimine başlayan ilk firmalardan olan Neva Kozmetik , önce kalite ilkesiyle üretimine başladığı Nevaform Briyantin ve Nevaform Saç Jölesi ürünleriyle, Türkiye kozmetik pazarına başarılı bir giriş yapmış ve kısa zamanda tüketicinin güvenini kazanmıştır. Ürün yelpazesine eklenen Nevaform Permanant Losyonu ve Nevaform Saç Spreyi, firmanın gelişimine büyük katkı sağlamıştır. 1994 yılı Neva Kozmetik için özel bir öneme sahiptir. Türkiye'de yaklaşık 50 yıl boyunca elde ettiği deneyimleri hayata geçiren Teoman Okay’ın yönetiminde, 5 yıl süren AR-GE ve Pazar Araştırması çalışmalarının ardından, 1994 yılında Türkiye'nin ilk yerli saç boyası NEVACOLOR pazara sunulmuştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kırmızıgül Kozmetik

  Kırmızıgül Kozmetik; “kalitenin değişmez bir değer olduğunu” kurulduğu günden bu yana benimsemiş, bilgi birikimi, yaratıcı ve uzman kadrosu, yenilikçi ve profesyonel bir hizmet anlayışıyla, dünya kozmetik pazarında yer edinmeyi başarmıştır. Parfüm alanında lider firmaların arasında yer almaktadır. Bununla birlikte üretimleri Türkiye’de gerçekleştirilen zengin ürün yelpazesi ve güçlü ekonomik yapısı sayesinde dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaktadır. Tüketicisine en kaliteli ürünü, doğru fiyat politikalarıyla sunan Kırmızıgül, prensiplerine bağlı, insan sağlığına önem veren, doğaya saygılı, teknolojik yeniliklere açık bir sanayi kuruluşudur. AR-GE ve kalite kontrol laboratuvarları araştırma ve geliştirme dışında, üretimin her aşamasını titizlikle kontrol etmektedir. Toplamda 250 üretim personeli, 25 idari birim ve 10 kimya mühendisi istihdam ederek sektörde en geniş istihdam kapasitelerinden birine sahiptir. 1996 yılından beri İstanbul’da üretim faaliyetlerine devam etmekte olan Kırmızıgül, 2012 yılı itibariyle Tekirdağ- Veliköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermektedir. 30.000 m2 alana sahip yeni fabrikamızda ISO 9001, 14001, 18001 ve GMP standartlarında üretim yapılmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
3
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Sayın Üyemiz, firmanızı platformumuzda tanıtırken eğer bir web siteniz yoksa, uzman ekibimizle profesyonel web sitesi hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz. Modern ve kullanıcı dostu tasarımlarımızla, hosting dahil çalışır halde internette yayınlanacak web sitenizi oluşturuyoruz. Bu sayede, dijital dünyada güçlü bir varlık göstererek müşteri ve iş ortaklarınıza kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. Online varlığınızı artırmak ve firmanızı en iyi şekilde temsil etmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Web Siteniz Yok Mu