Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Liman Hizmetleri Sektörü

Bu sektörde 5 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • ahem nakliyat

  Ahem Nakliyat olarak 1998 yılında İstanbul Ambarlı Limanında faaliyete başlayan firmamız, her geçen gün büyüyerek önce Haydarpaşa, Akport, Yılport, Evyap, Gemlik limanlarından daha sonrada Mersin ve İzmir limanlarından şehiriçi ve şehirlerarası Açık Yük, Konteyner ve Lowbed (Ağır - İş Makinaları) taşımacılığında hizmet vermektedir.Ayrıca Lojistik sektörünün gelişimi ile 2009 yılından itibaren Ahem Nakliyat olarak tüm ihracat ve ithalat taşımalarında denizyolu komple ve parsiyel taşımalarınızdada hizmet vermekle birlikte kendine özgü ekibi ve araç filosu ile İstanbuldaki tüm adres ve antrepolardan Türkiye’de lojistik hizmet vermektedir. Hızla kendini geliştiren firmamız 2009 yılında depolama ve kargo-parsiyel taşımacılığında da yaptığı işlerle kendini kanıtlamıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Akport Antrepo Lojistik

  2009 yılının onikinci ayında kurulan firmamız 41 yıllık bir özgeçmişi olan Grup lokomotif şirketimiz AKSOYLAR MERMER A.Ş.'nin ticari ilişkileri sonucu, gelen yoğun talepler doğrultusunda hayata geçirilmiş, Profesyonel kadrosunu oluşturarak kendi öz mal depolarında lojistik alt yapı yatırımlarına kalite sistemli Avrupa yakasının öncelikle en büyük ürün depolama sahasını kurmayı hedeflemekte, 2015 yılı itibarı ile Lojistik sektörünün ilk 10 firması arasına girmeyi planlamaktadır. Eğitimli personel konusunda, Lojistik yüksek okullarla istişareler yapıp gençlerimizin iş istihdamı konusunda rol üstlenmektedir. Akport, Ambarlı ve Halkalı Gümrük Müdürlüklerine bağlı A tipi genel antrepolarımız, Gümrüksüz depolama sahalarımız ve dahili taşıma hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Şehir Hatları İdaresi

  Şehir Hatları Vapurları | Vapur Saatleri | Vapur Seferleri | Boğaz Turu | Adalar Vapur Seferleri | Kadköy | Beşiktaş | Kabataş 160 yıllık tecrübesi ile İstanbul Boğazın'da yolcularına vapur hizmeti veren Şehir Hatları Vapurlarının kurumsal bilgilerini, sefer saatlerini, vapur tarifeleri ve saatlerini bulabilirsiniz
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Bodrum Feribot

  Bodrum Feribot İşletmeciliği, kurulduğu 1990 yılından itibaren günümüze kadar beş yolcu gemisi ile Datça ve Yunan Adaları (Kos ve Kalimnos) olarak Ege'nin incilerine güvenilir yolcu hizmetleri taşıyarak ün kazanmıştır. Bodrum Feribot filosu, tam donanımlı, tüm uluslararası yolcu taşımacılığı kriterlere uygun olarak, tüm yıl boyuca hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti hedef olarak seçilmiştir, Bodrum Feribot size iyi yolculuklar diler. Online Feribot Biletinizi şimdi alın. Bodrum - Datça - Turgutreis - Marmaris - Kos Yunanistan Seferleri, Bodrum Feribot Ofis Rezervasyon Tel : +90 (252) 316 0882 / 313 2509 Fax: +90 (252) 313 0205
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yüzme Turu

  Yüzme Turu - Boğazda Tekne Turları - Kiralık Tekneler - Kiralık Yatlar İstanbul Boğazın'da, yüzme turu,adalarda yüzme turu, poyrazköyde yüzme turu,boğaz turu, teknede boğaz turu, akşam boğaz turu,adalar boğaz turu,tekne turu ve tekne kiralamak için tek adresiniz. Boğaz Turunu akşam denediniz mi?
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin