Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Demir Çelik Döküm Sektörü

Bu sektörde 13 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Adc Yapi Metal

  0 264 353 45 51 - Kocaeli Şube Tel : 0262 656 39 77 0 532 516 38 06 - 0 545 820 86 88 -0539 577 21 53 Adc Yapı Metal olarak, ürünlerimiz ile kaliteyi yansıtmaktayız. Müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek için emek sarf eden firmamız, özenli çalışma prensibi ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmetler; • Çelik Çatı • Açık Besi Yemlik Kilit Sistemi • Yataklık • Ferforje • Kapı - Korkuluk • Alüminyum Sineklik • Demir Doğrama • Panel Çit • Çelik Konstrüksiyon
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Endüstri Demir Çelik

  Endüstri Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. NİSAN/2013 yılında kurulmuş olup ISTANBUL /HADIMKÖY' DE 800 m2 kapalı alana sahip mağazamızda demir çelik ürünleri ticareti ile siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermektedir. Müşteri bağlılığı ve memnuniyetini her zaman en üstte tutmak amacıyla, kültürel ve toplumsal değerlere saygı çerçevesinde, kaliteli malzeme, uygun fiyat, dürüst ve kusursuz hizmette İLK AKLA GELEN olmaya gayret göstermek, her geçen gün stok ve çeşit miktarımızı arttırarak, siz değerli iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını en kısa sürede, zaman kaybına yol açmadan karşılamak önem verdiğimiz prensiplerimizdir. Her türlü faaliyetin odağında müşterilerimizin olduğunun bilinciyle siz değerli iş ortaklarımıza karşı sorumluluklarımız ilkelerimizdendir. Sizlerden aldığımız GÜÇ ve CESARETLE daha uzun yıllar sizlere kıvançla hizmet etmeye devam edeceğiz. Endüstri Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. Ömerli Mh. Ömerli Cd 34555 İSTANBUL Türkiye
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş.

  Devlet tarafından 1976 yılında 150.000 m2 arazi üzerinde 21.000 m2 kapalı alana sahip çimento ve madencilik sektörüne alaşımlı öğütme elemanları üretimi için Kırşehir’de kurulmuş olan Çemaş, 1995 yılından itibaren Işıklar Holding bünyesine katılmıştır. Kalite, sağlık, güvenlik ve çevre belgelendirme kuruluşu Bureau Veritas’dan alınan ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir ve tüm prosesler bu sistemler dâhilinde sürekli iyileştirmeler sağlanarak gerçekleşmektedir. Çemaş ayrıca denizcilik sektöründe aranan GL, BV, LR ve RINA sertifikalarına sahiptir. “Önce Kalite” prensibi doğrultusunda kalitesini sürekli iyileştirerek yurtiçi ve yurtdışından otomotiv, beyaz eşya, makine başta olmak üzere birçok sektörde lider konumdaki müşterilerine hizmet vermektedir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yılsam Döküm San

  Şirketimiz bünyesinde bulunan döküm tesisimizle Otomotiv, Makine, Enerji ve daha birçok sektöre hizmet vermekteyiz. Müşteri talepleri doğrultusunda özel döküm parçalarda üretmekteyiz. Kalıplama Kesme Taşlama Isıl İşlem Kumlama Yılsam Döküm San.Tic.Ltd.Şti. 2009 yılından beri genel olarak makine, otomotiv, enerji sektörüne yönelik sfero ve pik döküm parça üretmektedir. Döküm parça üretimi reçineli kum kalıplarda normal model yöntemi ile yapılmaktadır. Yılsam Döküm San.Tic.Ltd.Şti. 2000 metrekare kapalı, toplam 5.000 metrekare alan üzerinde kurulu fabrikasında ISO 9001-2008 kalite sertifikasına sahip olarak üretimini sürdürmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Teknik Bombe

  Teknik Bombe is a manufacturer company that has been producing dished heads, pressure vessels and various intermediate products for over 30 years. The company provides for several sectors such as the food industry, agricultural sector, maritime industry, construction and automotive industry. Teknik Bombe's foundation dates back to 1980. Today, with its strengthened technical infrastructure, the company continues its operations at its Gebze plant covering an indoor area of 15.000 m² and a total area of 20.000 m².
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Atalay Mutfak Gereçleri

  Atalay 1890 yılında kurulmuş, Türk Endüstriyel Mutfak sektörünün ilk ve en köklü firmasıdır. İlk kuruluş yıllarında bakır madeniyle işlenmiş, bugün evlerimizde antika olarak kullanılan; sini, kazan ve tencere ağırlıklı ürünlerin imalatını yapan Atalay, yetmişli yıllara gelindiğinde, alüminyum malzemenin işlerlik kazanmasıyla beraber; tepsi, tencere, sefertası gibi üretimler yapmış ve tüm Türkiye'ye satışını gerçekleştirmiştir. Ayrıca aynı yıllarda Türk Ordusu'nun mutfak ürünleri ve matara gibi ihtiyaçlarının 90'ını karşılayarak, ülkemizin kalkınmasına önemli faydalar sağlamıştır. Bugün Atalay 80'li yıllarda başladığı paslanmaz çelik imalatına ek olarak üç ana grupta üretim ve satış yapmaktadır: - Set üstü yardımcı ekipmanlar; tencere, tava, taşıma tepsisi ve diğer ürünler. - Paslanmaz çelik tezgah, dolap, evyeli çalışma tezgahları. - Pişirici ve soğutucu ekipmanlar.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • OMS Paslanmaz Çelik

  OMS, 1976 yılında paslanmaz çelik hammaddesinden uzun ömürlü mutfak araç gereçleri üretmek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıldan itibaren günümüze kadar gelen süreçte sürekli büyümeyi ve büyürken de milli ekonomiye daha fazla katkıda bulunmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda imalatı İstanbul’daki üretim tesisinde yapılan mamullerin büyük bölümünü, tüm dünya çapında ihraç etmeye başlanmıştır. Bu minval üzere OMS ürünleri, Türkiye sınırlarını aşmış ve mevcut kalitesini dünya ülkelerine gerçekleştirdiği başarılı ihracatları ile kanıtlamıştır. Hâlihazırda, ihracat yapılan ülke sayısı 46’yı bulmuştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Ekber Çelik

  Paslanmaz Çelik Mutfak Eşyasında 1977 yılından bu yana varlığını sürdürmekte olan firmamız,Yerel ve Global marketlerde müşterilerin arzu ettiği standartları tasarım ve kalite ile birleştirerek ürünlerini ekonomik düzeyde pazarlamayı amaç edinmiştir. Bu platformda ürün ve müşteri portföyünde Türkiye’de ve uluslar arası alanda daima seçkin bir konumda yer almayı başarmıştır. Firmamız Düzenli olarak uluslarası fuarlara katılarak profesyonel alıcı kitlelerine ulaşmayı hedeflemektedir. Günümüzün modern koşullarına göre müşterimizin talep ve ihtiyaçlarına göre üretim yaparak araştırma ve geliştirme bölümlerimizin katkısıylada piyasaya en yeni modelleri sunmaktadır. 150 Kişilik profesyonel kadrosu ile sektörün tecrübe,dinamizim kuvvetini daima müşterisinin lehine çevirmesini bilmiştir. Kalite ve kontrol sitemimizin düzenli ve sürekli çalışmasıyla birlikte siz müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız. Uygun fiyatı en iyi kalite ile birlikte sunan firmamız gururlu ama bir o kadar da mütevazı ticari hayatını sizlerle paylaşmaktan onur ve mutluluk duymaktadır. Kısmet ALTINAY
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Durukanlar Metal Sanayi

  Firmamız 1967 yılında Karaköy Perşembepazarı’nda yolculuğuna bir göz dükkan ve o yıllara göre erken bir yatırım olan bir adet giyotin makası ile başlamıştır. Çiftçi bir aileden gelen üç kardeşin kurduğu firmayı ilerleyen yıllarda Merhum Özdemir Durukan ve Merhum Caner Durukan devam ettirmişlerdir. Geçen zaman ile artık Yassı Metal sektörünün İstanbul’da eskilerinden olmuş firmamızı yarınlara taşımak görevi ; biz ,Bahadır Durukan ve İnanç Durukan’ın sorumluluğundadır. İlk hedefimiz ülkemizdeki ve dünyadaki konjonktüre ayak uydurarak 50. Yılımıza gururla ulaşmak olacaktır. Daha sonraki hedefimiz ise firmamızın 100 ‘ncu yılını gören ender Türk firmalarından birisi olmasını sağlamaktır. Piyasa şartları ve ekonomi araçları sürekli değişmektedirler ; aynı şekilde toplumlar ve onlara hizmet eden sektörler de. Geride kalan on yıllar içinde firmamız da makina parkına eklediği farklı makinalarla 2005 yılında Çelik Servis Merkezi olmuş, yakın geçmişte de CNC Lazer , CNC Abkant ve Kaynak makinaları ile de özellikle sanayi makinası ,teşhir ürünleri ve oto yan sanayine ürün imal eden firmaların çözüm ortağı olmuştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Mita Kalıp Beylikdüzü

  Modern CNC ve üniversal tezgahlar ile donatılmış kalıphane bölümümüzde, her türlü metal ve plastik enjeksiyon kalıplarının konstrüksiyonunu ve imalatını gerçekleştirmekteyiz. CNC torna ve freze tezgahlarından oluşan mekanik işlem bölümlerimizde, dünyanın önde gelen otomotiv ana sanayilerine, dökümünü yaptığımız ürünlerin yüksek hassasiyetli talaşlı şekil verme işlemlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Montaj bölümlerimizde; gerek yurt içi ve yurt dışındaki önde gelen otomotiv ana sanayilerine, gerekse yurt içi otomotiv yedek parça piyasasına modern techizat ve donanımlarımızla çeşitli montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tüm üretim faaliyetlerimizi, kalifiye kalite kontrol kadromuz ile ISO 9001 ve TS 16949 Kalite Yönetim Sistemleri doğrultusunda modern ve hassas ölçümkontrol cihazları ile kontrol etmekteyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Mita Kalıp Hadımköy

  Modern CNC ve üniversal tezgahlar ile donatılmış kalıphane bölümümüzde, her türlü metal ve plastik enjeksiyon kalıplarının konstrüksiyonunu ve imalatını gerçekleştirmekteyiz. İbn-i Sina Cad. No:1 Hadımköy- İstanbul CNC torna ve freze tezgahlarından oluşan mekanik işlem bölümlerimizde, dünyanın önde gelen otomotiv ana sanayilerine, dökümünü yaptığımız ürünlerin yüksek hassasiyetli talaşlı şekil verme işlemlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Montaj bölümlerimizde; gerek yurt içi ve yurt dışındaki önde gelen otomotiv ana sanayilerine, gerekse yurt içi otomotiv yedek parça piyasasına modern techizat ve donanımlarımızla çeşitli montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tüm üretim faaliyetlerimizi, kalifiye kalite kontrol kadromuz ile ISO 9001 ve TS 16949 Kalite Yönetim Sistemleri doğrultusunda modern ve hassas ölçümkontrol cihazları ile kontrol etmekteyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Marmara Siegener Galvaniz

  2003 yılında İzmit fabrikasında ticari hayatına başlayan Marmara Galvaniz, başarı ve ilerlemeyle geçen 5 yılın ardından sektörde ilk akla gelen firmalardan biri oldu. 2008 yılında Avrupa’nın en saygın galvanizleme şirketlerinden, 100 yılı aşkın geçmişi olan Siegener Verzinkkerei Holding GmbH ile ortaklığa imza attı. Bu güçlü ortaklığın getirdiği sinerji ile 2011 yılında Dilovası İMES OSB ‘de Türkiye’nin en büyük galvaniz tesisi yatırımı gerçekleşti. Hayrettin Uzun Cd. Pembe Köşk Sk. no:10 İzmit/kocaeli
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin