Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Hurda Sektörü

Bu sektörde 3 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Akademi Çevre Danışmanlık

  2005 yılında kurulmuş ve tescilli bir markaya sahip olan firmamız, sanayi bölgesinde her türlü izin ve ruhsat ile gerçekleştirdiği faaliyetleri arasından, elektrikli ve elektronik atıkların toplanması, fiziksel ayrıştırılması ve geri dönüşümüyle ilgili çalışmalarını Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın ÇEVRE İZİN ve LİSANS ı ile sürdürmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Karaoğulları Hurda

  Karaoğulları Hurda Metal, Türkiye’nin Sanayii olarak atak yaptığı bir dönemde olan 1995 te Erdoğan Uzun tarafından İstanbul Avcılar da kurulmuştur. Bir aile şirketi olarak kurulan şirket yirmi yıla yakın bir zamandır sektörde yer almaktadır. Demir , Bakır , Alüminyum ve Sarı başta olmak üzere her nevi hurda alımı faaliyetleri ile meşgul olan şirketimizin temel anlayışı karşılıklı kazanç ilkesinin önemi üzerinedir. Hurdacılık sektöründe bir numara olmak için çaba harcayan Karaoğulları Hurda diğer hurdacı rakipleri içersinde etkin ve ilkeli politikaları sayesinde zirveye ulaşmaktadır. Hurdadan geri dönüşüm sektörü dünya ölçeğinde giderek büyümektedir. Bu büyümeye paralel olarak Türkiye de de hurdadan üretim yapan işletmelerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle Çeşitli yasalar ile yaşlı Araçların Trafikten çıkartılarak hurdaya dönüştürülmesi bu sektörü büyütmektedir. Sektördeki bu büyümeye paralel olarak da işi bilen hurdacıların sektördeki başarıları da artmaktadır. Karaoğulları Hurda Metal de bu sektörün bir numarası olmak için her geçen gün büyüme stratejilerini devreye sokmaktadır. Bu konu kapsamında internet üzerinden e-mail kanalı vasıtası ile de müşterilerinden hurdalar almaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin