Firma Kategorileri

Profesyonel Web Sitesi Hizmeti

Sayın Üyemiz, firmanızı tanıttığınız platformumuzda, eğer henüz bir web siteniz yoksa, uzman ekibimiz modern ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlayarak işletmenizin dijital dünyadaki varlığını güçlendirmektedir. Tasarım ve geliştirme sürecinin yanı sıra, hosting hizmeti de sunarak web sitenizi çalışır halde internette yayınlıyoruz.

SEO optimizasyonlu içeriklerimizle web siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer alarak daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar. Firmanızı dijital dünyada güçlü bir şekilde temsil etmek için bizimle iletişime geçin.

Web Siteniz Yok mu
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 1
Son 7 Gün : 1
Toplam Firma : 3152
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Jeoloji Hizmetleri Sektörü

Bu sektörde 1 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
  • Ekin Maden

    1982 Yılında kurulan EKİN MADEN TİCARET VE SANAYİ A.Ş., demir dışı maden ve metal ticareti konusunda faaliyet gösteren, Türkiye'nin lider firmasıdır. EKİN MADEN ağırlıklı olarak çinko, kurşun, bakır ve krom cevher konsantresi üretimi ve ihracatı, aynı zamanda çinko, kurşun, alüminyum metal ve bakır katot filmaşin ithalatı ve dağıtımı yapmaktadır. 2001 yılından beri Arnavutluk’ta Lak Rosh, Munella ve Karma madenelerine yatırım yapan şirketimiz 2014 yılında, Tuç, Qafe Bari, Paluca ve Fush Arrezbakır madeni lisanslarını da bünyesine katarak yatırımlarını arttırmaktadır. Yıllık 600.000 ton maden işleme kapasitesiyle, 50.000mton/yıl bakır konsantresi üretebilen flotasyon tesisiyle, senelerdir Arnavutluk’un en büyük ihracatçı ve en çok vergi veren firmalarından biridir. Büyükdere Caddesi USO Center No:245 Kat:11 Maslak İstanbul 34398
    İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

    Sayın Üyemiz, firmanızı platformumuzda tanıtırken eğer bir web siteniz yoksa, uzman ekibimizle profesyonel web sitesi hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz. Modern ve kullanıcı dostu tasarımlarımızla, hosting dahil çalışır halde internette yayınlanacak web sitenizi oluşturuyoruz. Bu sayede, dijital dünyada güçlü bir varlık göstererek müşteri ve iş ortaklarınıza kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. Online varlığınızı artırmak ve firmanızı en iyi şekilde temsil etmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Web Siteniz Yok Mu