Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3150
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Metal - İmalat Sektörü

Bu sektörde 55 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Tempo Kesici Takımlar

  Kesici Takımlar konusunda uzmanlaşmış firmamız, kaliteli kesici takımların satışını yaparak sektörün ihtiyaç duyduğu yedek parça açığını karşılamaktadır. Korloy kesici takımlar başta olmak üzere yüksek kalitede ve tüm ihtiyaçlara yönelik ürünleri bize ulaşarak temin edebilirsiniz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Gökerler Çelik Metal

  Çelik soyunma ve dosya dolapları ürünlerinde dünya standartlarında üretim, çeşitlilik ve hizmet kalitesi ile tanınan Gökerler Çelik Eşya Sanayi Ve Ticaret Limitet Şirketi 2008 yılından beri ülkemizin bu alandaki lider firmalarından biridir. Soyunma dolabı, çelik dolap, metal dolap, dosya dolabı ve para kasası gibi ürünlerin satışını yapmaktayız. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçiniz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • RAFSAN METAL RAF ÇÖZÜMLERİ

  Yirminci yılımızda; tecrübemiz, genişleyen kapasitemiz, dinamik firma yapımız, kalite anlayışımız ve yurt çapında referanslarımızla Türkiye genelinde anahtar teslimine depo raf,arşiv raf, Çelik Raf, Tekstil Raf , Dosya Dolapları, Soyunma Dolapları, Paslanmaz ve Yarı Paslanmaz Raflar, Askı Raf Sistemleri, Ağır Rack Sistemleri ve Mini Rack Sistemleri uygulamaları ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ÇELİK RAF ARŞİV RAF SİSTEMLERİ

  Firmamız Arşivleme ve Depolama sistemleri konusunda faal olarak 2002 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini en iyi , en hızlı ve en güvenilir bir şekilde karşılamak amacını güderek tüm teknik donanımlarını çalışanları ile günümüz teknolojilerini kullanarak hizmet vermeye devam ediyor. Tüm faaliyet alanları için profesyonel bir çözümümüz mutlaka vardır. HATIRLATMA Firmanızın istekleri doğrultusunda keşif , ölçülendirme ve mimari projelendirme hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz. HİZMET VERDİĞİMİZ ÜRÜNLERDEN BAZILARI Çelik raf sistemleri Çelik raf depolama Mini rack sistem Compacat raylı arşiv Dosya dolapları Soyunma dolapları Rack sistem raf
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Enko

  ENKO: Galvanizli İskele Kalası İmalatı Konyada Çelik iskele kalası,metal iskele kalası,sac metal iskele kalası,galvanizli demir iskele kalası,Çelik iskele kalası fiyatı fiyatları,metal demir iskele kalası fiyatı fiyatları,sac metal iskele kalası fiyatı fiyatları, galvanizli iskele kalası fiyatı fiyatları,Çelik iskele kalası imalatı,metal demir iskele kalası imalatı,sac metal iskele kalası imalatı,galvanizli iskele kalası imalatı Atiker Sanayi Sitesi Aslım Cad. No: 36/t Karatay - Konya
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Onay Dişli Ve Makine Sanayii

  Onay Dişli Ve Makine Sanayii Dişli Ve Redüktör Üreticisi ONAY Dişli ve Makine Sanayii 1973 yılında Naci ERKAN tarafından kurulmuştur. 2009 yılında firma çalışanlarından Bayram KAYA ve Hakan İSTANBUL tarafından devralınarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar, Kocaeli bölgesindeki sanayii tesisleri başta olmak üzere birçok fabrikaya yapmış olduğu redüktör ve dişli imalatlarıyla hizmet vermektedir. Firmamızda siparişe göre redüktör tasarım ve imalatı (sonsuz vidalı,düz dişlili,helis dişlili ve konik dişlili redüktörler ), dişli imalatı , muhtelif makine tasarım ve imalatı ile çeşitli makine parçaları imalatı yapılmaktadır. Tersaneler, boru, kablo, plastik ve kağıt ürünleri imal eden fabrikalar başlıca hizmet verdiğimiz kuruluşlardır. Bu fabrikaların güç ve hareket iletimini sağlayan mekanik sistemlerinin bir çoğunda ONAY Dişli ve Makine Sanayii tarafından imal edilmiş makine, makine parçaları, redüktör ve dişliler bulunmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Greif Mimaysan

  Gebze Organize Sanayi Bölgesi 800.sok No.808 41480 Türkiye GREIF MİMAYSAN AMBALAJ SANAYİ A.Ş. 1989 yılında Van Leer Endüstriyel Ambalaj Grubu’na bağlı olarak sac varil üretmek üzere Mimaysan Grubu ortaklığı ile kurulmuştur. Van Leer Mimaysan Ambalaj Sanayi A.Ş. adıyla Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu tesislerinde 1990 yılında üretime başlayan firmamız, Van Leer Endüstiyel Ambalaj Grubu’nun 2001 yılında Greif Inc. firmasına satılmasıyla 2003 yılında Greif Mimaysan Ambalaj Sanayi A.Ş. ünvanını almıştır. Greif Mimaysan halen Greif Inc. bünyesindeki Rijit Endüstriyel Ambalaj ve Hizmetler Grubu’nda Avrupa Bölgesi’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Greif Mimaysan, kendi üretimi sac varillere ek olarak isteğe göre grup bünyesindeki diğer ambalaj çözümleri ile ilgili satış ve teknik destek hizmeti de vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Hassas Boru

  Türkiye'nin en gelişmiş sanayi merkezlerinden biri olan Kocaeli' de 1991 yılında kurulmuştur. 20.000 m2 'lik arazi içinde 7.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesislerinde, yılda 12.000 Ton kapasiteyle, içi-dışı kalibre edilmiş, dikişli, dikişsiz, soğuk çekilmiş hassas boru üretimi ve boru kesimi yapılmaktadır. 21 yıllık tecrübesiyle Türkiye’de sektörün öncüleri arasında yer alan firmamız satışlarının önemli bir kısmını Türkiye ve Avrupa’daki otomotiv, beyaz eşya, tarım araçları, bisiklet, motosiklet, mobilya, makine ve silah sanayilerine yönelik gerçekleştirmektedir. Bilgi birikimi ve dinamik yapısıyla norm dışı özel müşteri isteklerine de cevap verebilen firmamız ileri teknoloji boru kesme tesisinde 100 boy kontrollü, kuru kesme yapabilmektedir. Üretilen tüm ürünler tam donanımlı laboratuarımızda uluslararası standartlarda sertifikalandırılmaktadır. Kalite, çevre ve çalışanlarına karşı duyarlılığı uluslar arası denetim kuruluşlarınca belgelendirilmiş firmamız kalite için, sistem ve insanın mükemmel uyumuna ulaşmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kalibre Boru

  1978’de İzmit Köseköy’de ilk fabrikasını açarak üç mühendis ve tek işçiyle “soğuk çekim boru” üretimine başlayan Kalibre Boru, ilk olarak tekstil sektörü için “çelik masura” üretmiş ardından kısa sürede başka sektörlerin de boru taleplerini karşılamaya başlamıştır. Sanayi Mah. Yankı Sok. No : 32 PK: 332 41002 İzmit / Kocaeli / TÜRKİYE
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Körfez Döküm

  Körfez Döküm Körfez Döküm San. Ve Tic. A.Ş. 1988 yılında Dilovası’nda kuruldu. Kuruluşundan itibaren sürekli büyüyen ve gelişen Körfez Döküm halen faaliyetlerini aynı bölgedeki modern fabrikasında sürdürmektedir. Tesisin toplam alanı 28.000m2 , kapalı alanı 12.000m2’dir. Tesislerimizde 0.5kg’dan 8.000 kg’a kadar tek parça döküm yapılabilmektedir. Üretim yapılan başlıca sektörler: ·Madencilik Sektörü ·Enerji Sektörü (Termik Santraller) ·Çöp Yakma Tesisleri ·Kırma, öğütme, yakma ve toprak kazma işlemleri içeren diğer çeşitli sektörler. Üretimin 70’ten fazlası 5 kıtada 46 ülkeye ihraç edilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Coşkun İskele

  Coşkun iskele ve kalıp sistemleri 1995 yılından bu yana iskele ve kalıp sistemlerinin tasarlanması projelendirilmesi üretimi satış ve kiralık iskele hizmetleri ile pek çok projenin gerçeğe dönüşmesine katkı sağlamıştır. 4000 m2 kapalı alana 2000 m2 açık alana sahip fabrikamızda 300.000 m3 iskele ve 320.000 adet çelik kalas üretimi gerçekleştirmekteyiz Bugün Avrupa, Afrika, Asya ve Arap ülkelerine ürettiğimiz sistemler kullanılmaktadır. Lokomotif görevi üstlendiğimiz iskele ve kalıp konusunda sadece bize değil sektörde faaliyet gösteren tüm şirketlere kolaylık ve hizmet kalitesinin arttıracak yenilikler geliştirmeye devam edeceğiz. Yapımızı ve hizmet kalitemizi değişen dünya standartlarına göre sürekli yenileceğiz türk halkı için standartları yükseltmek ve tüm sosyal paydaşlarımızın mutluluğu için durmadan çalışmak asli görevimiz
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Özçelikler Demir San

  Özçelik sıcak haddelenmiş özel profiller üretmektedir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda ki profil kesintilerini ISO: 9001:2008 Kalite yönetim sistemi güvencesiyle teslim etmekteyiz. Esnek üretimi sayesinde hızlı teslimat yapabilen firmamız, 1959 yılında haddeciliğe başlamıştır. 1971 yılına kadar yuvarlak inşaat demiri,lama, silme ve dört köşe gibi profilleri üretmiştir. Bu tarihten sonra özellikle otomotiv endüstrisinin ihtiyaç duyduğu özel kesitli profilleri üretmeye başlamış ve bugüne kadar 150'den fazla çeşit profili üretir duruma gelmiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Algan Demir Çelik

  Algan Dış. Tic. standartları uluslar arası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır. Algan Dış.Tic., UDEM Uluslararası Belgelendirme Denetim Eğitim Merkezi San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından; OHSAS 18001:2007, ISO9001:2008, ISO14001:2004 Çevre Yönetim Sistemleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri, Kalite Yönetim Sistemleri başlıklarında adı geçen sertifikalara layık görülmüştür.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İzvar

  Ürettiğimiz endüstriyel ambalajlar, içlerine çok değerli ürünlerini koyan müşterilerimizin ürünlerini teknik özellikleriyle en iyi şekilde koruyabilen bir sanayi ürünü olmalarının yanında aynı zamanda, kullanıcıların müşterileri nezdinde renkleriyle, basılı logolarıyla firmaya yönelik kişiselleştirilmiş görüntüleriyle albeniye hitap eden vasıflarıyla da ön plana çıkmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ORAY MAKINA

  ORAY MAKİNA SANAYİ İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK TİC.LTD.ŞTİ. 1968 yılında kurulan ORMAK TİC. ve SAN. Firmasının devamı niteliğinde 1997 yılında kurulmuş olup faliyetlerini 2007 Yılı nisan ayına kadar İstanbul / Tuzla'da sürdürmüştür. Bu tarihten sonra Gebze-Şekerpınar'a bağlı Balçık Köyünde yeni kurulan, 1250m2 kapalı alana sahip fabrikasında hizmet vermeye devam etmektedir. Sektördeki genel faaliyet alanımız, çimento, kağıt, kauçuk, çelik, bakır ve aluminyum sektörlerine yönelik imalat ve üretimler olmakla beraber, Faaliyet alanımız içinde Alüminyum Eksrüzyon profil üretim ve Alüminyum billet üretim sektörüne yönelik tesis kurulumu, makina imalatı ve diğer mühendislik hizmetleri esaslı bir yer tutmaktadır. Makina parkımızda bulunan ağır kapasiteli talaşlı imalat tezgahlarımız, sektördeki deneyemimiz ve 4 mühendis, 25 kişiden oluşan tecrübeli kadromuz ile müşterilerimizin her türlü taleplerine herzaman hazır olarak hizmet vermekteyizdir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • TORUN BAKIR

  Founded in year 2000, Torun is a subcontracting company of hot forged machined brass items as per customer drawings. Being a subcontractor without any standard product range, our team is dedicated to meet the challenges of continuously increasing product range coming from different sectors, among others, sanitary, cooling heating systems, automotive, security, medical appliances, fluid control, testing equipment etc. Torun is an export-oriented company and almost all parts are delivered to Europe and USA, to well-known global players of each sector.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Temel Makina

  1991 yılında Sakaryamızda kurulan 1. Organize Sanayinde yer edinerek şu anda içinde bulunduğumuz 3500 m² fabrika, 600 m² Showroom'uyla Türk sanayisine talaşlı imalat, taşlama, makina revizyonu gibi hizmetlerin yanısıra 1. ve 2. el takım tezgahları ve saç işleme makinaları satışıylada hizmet vermektedir. Her türlü talaşlı imalat ve makina ihtiyacınızda firmamız hizmetinizdedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • TELSAN

  1940'lı yıllarda merhum Mahmut Şevket Ersoy tarafından bugün için İstanbul'un en güzide semti Ortaköy'de, Boğaziçi kıyısında demir çekme haddehanesi olarak temelleri atılan kuruluşumuz, elli yıla yakın bir süre Topkapı'daki fabrikamızda faaliyet göstermiştir. 2000'li yılların başından itibaren ise ülkemizin değerli kuruluşlarının üretim yaptığı Gebze Organize Sanayi Bölgesinde (GOSB) 22000m2 arazi üzerinde olan binasında tel ve tel ürünleri imalatına devam etmektedir. Seksen yıla yakın bir süredir varolan Kuruluşumuz bu alanda sektörün en eskisi olma özelliğini korumakta olup, üretimi ve satışlarıyla da ülkemizin liderlerindendir. Sanayicimizin ve bu ürünlere ihtiyaçları olan halkımızın hizmetinde olan Şirketimiz ürünlerinin bir kısmınıda ihraç etmektedir. GOSB Tembelova Mevkii 3300.Cad No.3324 41400 Gebze/KOCAELİ
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Cantaş Bakır

  1979 yılında kurulan CANTAŞ İÇ ve DIŞ TİCARET SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ A.Ş., Türk Soğutma Endüstrisinde imalatçı firmalara ve servis piyasasındaki toptancılara her türlü soğutma ve klima yedek parçasını temin eden teknik donanımlı ticari bir firmadır. Çevre ülkelere de her türlü Soğutma Ürünlerini ihraç etmektedir. 2009 yılında başlayan bakır boru proses üretim faaliyetleri, 2011 yılında CANTAŞ BAKIR İŞLETMELERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. ünvanı altında toplanmıştır. Faaliyet konusu, Isıtma, Soğutma ve Otomotiv endüstrisindeki üreticilere, Bakır, Alüminyum vb metallerden boru ve parçaların, şekillendirilmesi, üretilmesi ve kaynak işçiliğidir. Gebze Plastikçiler OSB de 2009 yılında başlayan üretim , 2011 Kasım’ında , Gruba ait Gebze Güzeller OSB de inşa edilen yeni fabrika binasına taşınmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • BM Makina

  BM Makina’nın kuruluşu uzun yıllar vinç piyasası içerisinde edinilen tecrübe sonucu gerçekleşmiştir. Vinç piyasası içerisinden gelmemize rağmen vinç imalatçılarını kendimize müşteri olarak seçtiğimizden ,vinç imalatçıları ile rekabet etmeme kararı aldık.Bu kararımızı kurulduğumuz 1999 senesinden bugüne kadar uyguladık. Temsilcilik ve imalat olarak ürün gamımız bu çerçevede sabitlenmiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
3
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin