Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
İş Makinaları Sektörü

Bu sektörde 12 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • TEZPA OTOMOTIV

  TEZPA OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ''Established since 1982; generated and all of the goods sold by the sensitivity continues to carry the original standards and specifications. Especially farm tractors, harvesting machinery, marine engines, generators, and acquired its long years of experience working in the best way to convey to its customers. Huzur Mahallesi Oto Sanayi Sitesi Menderes Caddesi No:8 4.Levent Istanbul 34396 İstanbul Türkiye
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Palazoğlu Tarım Aletleri

  1954 yılında İzmit'de kurulan Palazoğlu Tarım Aletleri San. ve Tic. Ltd. Şti. , kurulduğu günden itibaren tarım aletleri alanında etkili ve saygın bir yer edinerek Türkiye'nin sayılı kuruluşları arasına adını yazdırmıştır. Bu saygınlığın ve başarı artışının en önemli sebebini, üretim ve satış politikasındaki kaliteli ürün ve dürüstlük ilkesi oluşturmaktadır. Yeni Kandıra Yolu 11. Km. İzmit - Kocaeli / Türkiye 4.500 m2 kapalı ve 17.000 m2 açık alanda üretimini sürdüren Palazoğlu, yılların verdiği tecrübeyi teknoloji ile birleştirerek, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tarım aletlerini modern çağın gerektirdiği kalite ve hassasiyete uygun olarak üretmektedir. Tarım aletleri konusunda, yurt içi ve yurt dışı gelişmeleri yakından takip ederek uluslar arası kalite standartları doğrultusunda üretim yapmayı hedef edinmiştir. Kaliteye verdigi önem ve hassasiyet, Palazoğlu'na potansiyeli her geçen gün artan ve emin adımlarla büyüyerek güçlenen bir firma olmanın haklı gururunu yaşatmaktadır. Türkiye'nin her bölgesinde 200'e varan bayilerinin yanı sıra, servisleri ile de her zaman müşterilerinin yanındadır.Yurt dışında Fransa, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Avusturya, Slovenya, Slovakya, Macaristan, Litvanya, Hırvatistan, Makedonya, Uruguay, Umman, Katar, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Burkina Faso, Liberya ve diğer Afrika ülkelerine ihracatı devam etmektedir. Palazoğlu'nun hedefi, 100 müşteri memnuniyetir.Satış prensibi, müşteri odaklı olup, kalite ve güvenilirlik ilkesine dayanmaktadır.Üretimini yaptığı ürünlerde satış bölgesindeki ihtiyaçları ve müşteri taleplerini ön planda tutarak en iyi, en kaliteli ve en kullanışlı ekipmanlar üretmeyi hedeflemektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Makser Platform

  ZhejiangDingliMachineryCo, Ltd markası olan Dingli 88.000 metre karelik alana kurulu fabrikasında 6 ayrı segmentte toplam 80 civarından model üretmektedir. Çin pazarında birinci sırada pay sahibi olan Dingli, mekanik, elektrik ve hidrolik konularında profesyonel teknik ekibi vasıtası ile dünya pazarını yakından takip etmekte ve pazarda önemli bir marka haline gelmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • KALE Makina

  KALE Makina, 35 yıllık iş hayatı tecrübesi üzerine kurulmuş, otomotiv, inşaat ve iş makinaları konusunda çalışan bir grubun inşaat ve iş makinaları kısmını teşkil eden bir şirkettir. Kalitesi dünya ve Türkiye inşaat sektörleri tarafından kabul edilen, ATLAS COPCO, GEHL, KUBOTA ve THWAITES ürünleri KALE'nın üstün hizmet anlayışıyla bir araya gelerek iyi bir ekip oluşturmaktadır. Süregelen hizmet kalitesi müşterileri tarafından onaylanan firmamız, 2000 yılında dünyanın en önde gelen hafif inşaaat makinaları üreticilerinden biri olan ATLAS COPCO Hafif İnşaat Makinaları firmasıyla, 2006 yılında iş makinaları üreticisi olan GEHL İş Makinaları firmasıyla, 2007 yılında Japon tarım ve iş makinası üreticisi olan KUBOTA firmasıyla ve 2013 yılında belden kırmalı damper üreticisi THWAITES ile Türkiye ve IRAK distribütörlüğü için anlaşmalar imzalamıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • multicar

  Endüstriyel Temizlik ve Belediye Ekipmanları Doğuş Makina Ve Kimya Osb Turgut Özal Cad. D:141 Başakşehir/Istanbul - Europe Türkiye 1995 yılında kurulduğumuzdan bu yana İstanbul merkezli şirketimiz endüstriyel temizlik ve bina bakımı alanındaki ürünlerin satışında faaliyet göstermektedir. Bunların yanı sıra takip eden yıllarda açık alan ve şehir temizliğinde sunduğumuz çözümler ve makineler ile Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasına girmeyi başarmış bulunmaktayız. Temizlik teknolojilerinde başlıca ürün gruplarımız iç alan temizlik makineleri, temizlik araçları , otomatlar, dış alan süpürücüler, eskalator(Yürüyen merdiven temizleme) makineleri,kat temizlik arabaları, dış cephe temizlik makineleri, vakum makineleri ve diğer temizlik ürünlerinden oluşmaktadır. Ayrıca Multicar markası altında 4x4 bir araca 100'ün üzerinde fonksiyon yüklemesi yapılarak çok fonksiyonlu özel çözümler sunmaktadır. Şirketimizin temsil ettiği ürün grupalarının kaliteli,ekonomik ve çevre duyarlılığı olan üreticiler ile iş birliği yapmaya özen göstermektedir,tüm iç alan makinelerimizde standart makinelere göre 50 su tasarrufu sistemi ile donatılmış ve TÜV tarafından onaylıdır. DOGUŞ , yüksek kaliteli Alman ürünlerinin satışını, kendi bünyesindeki Teknik servis ekibi, ikinci el satış, kiralama parkuru ile desteklemektedir. Ayrıca şirketimiz,Türkiye de üretimi yapıp Avrupa Ülkelerinede temizlik alanında kullanılan sarf tüketim malzemeleri ihracatıda yapmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • multicar ankara

  995 yılında kurulduğumuzdan bu yana İstanbul merkezli şirketimiz endüstriyel temizlik ve bina bakımı alanındaki ürünlerin satışında faaliyet göstermektedir. Bunların yanı sıra takip eden yıllarda açık alan ve şehir temizliğinde sunduğumuz çözümler ve makineler ile Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasına girmeyi başarmış bulunmaktayız. Evliya Çelebi Mah. Elif Sok. No:7 Altındağ/Ankara Temizlik teknolojilerinde başlıca ürün gruplarımız iç alan temizlik makineleri, temizlik araçları , otomatlar, dış alan süpürücüler, eskalator(Yürüyen merdiven temizleme) makineleri,kat temizlik arabaları, dış cephe temizlik makineleri, vakum makineleri ve diğer temizlik ürünlerinden oluşmaktadır. Ayrıca Multicar markası altında 4x4 bir araca 100'ün üzerinde fonksiyon yüklemesi yapılarak çok fonksiyonlu özel çözümler sunmaktadır. Şirketimizin temsil ettiği ürün grupalarının kaliteli,ekonomik ve çevre duyarlılığı olan üreticiler ile iş birliği yapmaya özen göstermektedir,tüm iç alan makinelerimizde standart makinelere göre 50 su tasarrufu sistemi ile donatılmış ve TÜV tarafından onaylıdır. DOGUŞ , yüksek kaliteli Alman ürünlerinin satışını, kendi bünyesindeki Teknik servis ekibi, ikinci el satış, kiralama parkuru ile desteklemektedir. Ayrıca şirketimiz,Türkiye de üretimi yapıp Avrupa Ülkelerinede temizlik alanında kullanılan sarf tüketim malzemeleri ihracatıda yapmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Bursa Marmara Forklift

  Bursa Marmara Forklift Hizmetlerimiz, ürünlerimiz yada 2.el forkliftler hakkında bilgi almak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.Teknik ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek, görüş, öneri, teklif yada bilgilendirme taleblerinizi cevaplayacaktır. Bursa Marmara Forklift 1986 yılında kurulmus olup,1995 tarihinden bu yana Temsa Komatsu Forklift Dieci ve OMG ürünleri Yetkili Servisi ve Satıcısıdır.Temsa Komatsu İş Makinaları 28 yıldır KOMATSU Forklift’ler için distribütörlük hizmeti veren TEMSA İŞ MAKİNALARI A.Ş., 1968 yılında Adana'da kurulmuştur.KOMATSU, Japonya'da 108, Amerika'da 37, Avrupa ve Ortadoğu'da 14 ve Asya'da 15 firmadan oluşan dev bir Japon firmasıdır. İş ve Maden Makinaları alanında en geniş ürün yelpazesine sahip olan KOMATSU, dünya çapında pazar payı sıralamasında ilk sıralardadır. Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 17B1 Blok No:1 16110 Nilüfer / Bursa
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Çukurova Ziraat Tuzla

  Çukurova Ziraat Tuzla Cumitaş, Çukurova Holding Mevcut ürünleri arasında Çukurova Makina Tarsus fabrikasında üretimi yapılan “ÇUKUROVA marka Ekskavatörler, Yükleyiciler, Kazıcı Yükleyiciler ve Forkliftlerin” yanı sıra “ASTRA ağır hizmet tipi kaya kamyonlarının”, ana makine markalarının yedek parça satışları ve servis hizmetlerine ek “Baldwin filtreleri, Isuzu motorları, BYG tırnakları” gibi dünya markalarının ve yine grup şirketlerinden Çukurova İnşaat Makinaları’nın üretmekte olduğu “Çukurova yürüyüş takımlarının” distribütörlüğü ile müşterilerine ana makina, yedek parça ve servis ihtiyaçlarında “Güvenilir İş Ortağı ” olmuştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Çukurova Ziraat Ankara

  Mevcut ürünleri arasında Çukurova Makina Tarsus fabrikasında üretimi yapılan “ÇUKUROVA marka Ekskavatörler, Yükleyiciler, Kazıcı Yükleyiciler ve Forkliftlerin” yanı sıra “ASTRA ağır hizmet tipi kaya kamyonlarının”, ana makine markalarının yedek parça satışları ve servis hizmetlerine ek “Baldwin filtreleri, Isuzu motorları, BYG tırnakları” gibi dünya markalarının ve yine grup şirketlerinden Çukurova İnşaat Makinaları’nın üretmekte olduğu “Çukurova yürüyüş takımlarının” distribütörlüğü ile müşterilerine ana makina, yedek parça ve servis ihtiyaçlarında “Güvenilir İş Ortağı ” olmuştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İzmir Çukurova Ziraat

  Mevcut ürünleri arasında Çukurova Makina Tarsus fabrikasında üretimi yapılan “ÇUKUROVA marka Ekskavatörler, Yükleyiciler, Kazıcı Yükleyiciler ve Forkliftlerin” yanı sıra “ASTRA ağır hizmet tipi kaya kamyonlarının”, ana makine markalarının yedek parça satışları ve servis hizmetlerine ek “Baldwin filtreleri, Isuzu motorları, BYG tırnakları” gibi dünya markalarının ve yine grup şirketlerinden Çukurova İnşaat Makinaları’nın üretmekte olduğu “Çukurova yürüyüş takımlarının” distribütörlüğü ile müşterilerine ana makina, yedek parça ve servis ihtiyaçlarında “Güvenilir İş Ortağı ” olmuştur. Ankara Cd. No:194 Bornova İzmir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Adana Çukurova Ziraat

  Mevcut ürünleri arasında Çukurova Makina Tarsus fabrikasında üretimi yapılan “ÇUKUROVA marka Ekskavatörler, Yükleyiciler, Kazıcı Yükleyiciler ve Forkliftlerin” yanı sıra “ASTRA ağır hizmet tipi kaya kamyonlarının”, ana makine markalarının yedek parça satışları ve servis hizmetlerine ek “Baldwin filtreleri, Isuzu motorları, BYG tırnakları” gibi dünya markalarının ve yine grup şirketlerinden Çukurova İnşaat Makinaları’nın üretmekte olduğu “Çukurova yürüyüş takımlarının” distribütörlüğü ile müşterilerine ana makina, yedek parça ve servis ihtiyaçlarında “Güvenilir İş Ortağı ” olmuştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • LOFT Makina LTD.ŞTİ.

  Satılık ve Kiralık Makaslı Platform (Manlift) ve Forklift Yedek Parçalar Forklift Ataşman Çeşitleri Forklift ve PLatform akü Platform lastik Transpalet tekeri Forklift lastik Depoda kullanılan ekipmanları: istif makinası, transpaletler, sipariş toplayıcı
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin