Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Koltuk Döşeme Sektörü

Bu sektörde 3 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • VİP FİRMA

  CAN Oto Aksesuar ve Döşeme

  Oto Aksesuar ve Döşeme │Koltuk, Kılıf, Pandizot, tamiratı │ Profesyonel Araç İçi Renk ve Dizayn │ Hazır Koltuk Kılıf Satış ve Tamiri, Panzot Pandizot tamiri, Direksiyon Kılıfı Tavan dosemesi, sarkan tavanlarin dosemesi ve tamiri. Kapi panzotlari, sarkan panzotlarin tamiri, koltuk dosemesi, komle deri veya kumas vites korugu, el fren korugu, alt taban halisi degisimi veya yapimi, koltuk dosemesinin yipranmis parcalarin degisimi, vites topuzu kaplamasi, far temizleme, pasta cila isleriniz itina ile yapılır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • BAŞARAN OTO BOAT

  BAŞARAN OTO BOAT İÇ DİZAYN basaran oto ve boat Başaran boat ve Oto Döşeme hızla gelişen Dünya ile birlikte kendini her geçen gün geliştirerek ve yenileyerek Oto ve boat Dizayn konusunda profesyonel kadrosunun desteği ile de, yurt dışı ve içi bir çok başarılı işe imza atmıştır. 1973′den günümüze kadar geçen yıllarda kazandığımız tecrübe, profesyonel kadromuz ve teknolojimizle her türlü dizayn, döşeme ve özel çözümleri müşterilerimize Toplam Kalite anlayışı içinde sunmaktayız. Tekne genelinde tüm bu işlemler bittikten sonra sabit mobilyaların montajına başlanır. Sabit mobilyaların montajı son derece dikkat ve özen gerektiren bir işlemdir. Bir megayatın kalitesi ve değeri içindeki sabit mobilyanın kalitesine ve işçiliğine bağlıdır. Sabit mobilyalar, ahşap kaplamalara vidalama ve tutkalla yapıştırma yolu ile monte edilirler. Konfor ve lüks ön planda olduğu için kullanılan mobilya malzemesi kaliteli malzemelerden tercih edilir. Mobilya malzemelerinde kalite arttıkça işçilik zorlaştığından en önemli ve en uzun süren aşama mobilya uygulamasıdır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dekes Otomotiv

  Dekes Otomotiv, Deri Kesim, Koltuk Kılıfı Otomotiv tekstili üzerine her tür ticari ve binek oto koltuk kılıfı vei iç tirim parçaların üretimini yapan firmamız, CNC kesim makinesi ile kumaş, deri, suni deri ve iç döşeme kesimi yapmakla bereber çeşitli dikim seçenekleri, modelleriyle kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Alaattinbey Mh. Çiftlik Cd. No:5/D Nilüfer/Bursa Özellikle ticari araçlarda artan deri koltuk kılıf kullanımı ve sektör dışı deri ihtiyacını dikkate alarak yaptığımız deri kesim yatırımı ile önemli bir tedarik hizmeti vermekteyiz. Tedarikçilerine değer katmayı misyon edinen kuruluşumuz, uluslararası ölçekte otomotiv tedarikçisi olarak faaliyet göstermeyi hedeflemektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin