Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Oto Servis Sektörü

Bu sektörde 69 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Melkar Otomotiv

  Melkar Otomotiv - Bursa OPEL Teknik Servis 2012 yılında NURAY Işık tarafından kurulmuş ve Türkiye'nin en dinamik sektörü olan otomotiv alanında BURSA ilindeki müstesna yerini almıştır. Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 26.blokta yer alan 450 m2 kullanım alanı mevcuttur. Servisimizde her türlü kaporta, boya, cam, onarım, mekanik usta ellerin titizliğinde ilk haline getirilir. Konusunda uzman deneyimli profesyonel teknik kadrosuyla ve son teknoloji ürünü elektronik cihazlarla arıza tespiti ve onarımları yapılmaktadır. Aracınızın sorumluluğunu, mesleklerinin en iyileri arasından seçilen teknisyenler üstlenmişlerdir. Hızlı, Güvenli, Kaliteli ve Ekonomik Opel, Saab, Chevrolet Servis Hizmetlerimiz uzman ekibimiz tarafından sunulmaktadır
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Profesgroup

  15 Yıllık bilgi birikiminin verdiği özgüveni de arkasına alarak 2009 yılında kurulan firmamız, otomotiv sektöründe kauçuklu ve saclı yedek parça üretimi konusunda hizmet vermektedir. Profesyonel iş prensiplerini ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Profes Otomotiv, kazandığı tecrübeyle alanında öncü olmayı hedefleyerek en kaliteli ürünü, en iyi hizmet ile ulaştırmayı benimsemiştir. Profes Otomotiv, ürün çeşitlerini ve kapasiteyi artırarak OFE markasını siz değerli müşterilerimizle birlikte bugün bulunduğu yerden daha da ileriye taşımak arzusundadır. İşini severek yapan, ar-ge’ye önem veren, planlı ve disiplinli çalışarak çözümler üreten kadromuzla adımızı PROFESyonellikten alıyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Volkswagen Tamaş

  Volkswagen Yetkili Satıcısı Tamaş Volkswagen Yetkili Satıcısı Tamaş, üstün hizmet anlayışını hedef edinerek İstanbul ilindeki tesisinde 2000 yılından beri faaliyet gösteriyor. 1895 m2'lik showroom ve 7500 m2'lik servis alanı üzerine kuruludur. Burada Volkswagen Binek ve Ticari Araç showroomu, mekanik atölyeler, orjinal parça depoları, misafir kafeteryaları ile idari ve sosyal birimler yer alıyor. Satıştan servise, kredi hizmetlerine kadar tüm otomotiv ihtiyaçlarına tek çatı altında çözüm getiren Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Tamaş, tesislerinde üstün hizmet anlayışı ve 137 kişiden oluşan eğitimli uzman kadrosuyla Volkswagen müşterilerini buluşturuyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • cenmak

  Çakmak Şirketler grubu ** - CUMMINS, BMC Yetkili Servis, Yedek Parça, Toptan, Marine, Jeneratör, Komple Motor, Izmir, Bayi, Federal Mogul, Goetze, Nural, Tirsan, Valeo
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Ford Oner

  Ford Oner Ford Otosan Ford Cargo Yetkili Yedek Parça Bayi Öner Otomotiv - Ford Otosan Yetkili Yedek Parça Bayi 50 yılı aşkın süredir, Ford Otosan Ağır Ticari ve Hafif Ticari Toptan Yedek Parça alanında Türkiye ve Dünya çapında hizmet veren şirketimiz, engin tecrübesi, kaliteli hizmeti ve hızlı servisi ile müşteri memnuniyetini birincil önemde tutar.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Emin Çarıkçı

  Arıza Tespiti, Programlama, Adaptasyon, Mekanik Servis | Emin Çarıkcı BURSA Otuz yıllık Avrupa ve Türkiye tecrübesi ve orjinal cihazlar ile hizmet. Arıza tespit, programlama, adaptasyon, mekanik servis, periyodik bakım, Nilüfer BURSA
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • E C Otomotiv

  E C Otomotiv, tüm mekanik tamir ve bakım, kaporta onarım ve montaj, boya ve astarlama işlemlerini uzman personeli ve yetkin teknik donanımı ile hızlı bir şekilde müşterilerine sunan bir firmadır. Üçevler Mah. Küçük Sanayi sitesi 45.sokak 57.blok No:9-11-12,Üçevler,16120 Nilüfer/Bursa,Türkiye
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ÖZ OTO KİLOMETRE

  ÖZ OTO KİLOMETRE - Takograf Gösterge Servisi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yetkilendirlilmiş takograf servisi. Her türlü takograf ve gösterge tamir ve satışı. Bize Uğramadan Yeni Takograf veya Gösterge Almayın! Analog ve Elektronik Takograf Tamiri, Analog, Elektronik ve Dijital Takograf Satışı, Kilometre Saatleri Tamiri, Takograf Müşirleri, Takograf Tesisat Değişimi, Takograf Tesisatlarında ki Soketlerin Değişimi, Kara ve Deniz Taşıtları Göstergeleri Tamiri, Kara ve Deniz Taşıtları Kombi Göstergeleri Tamiri, Yakıt Gösterge Şamandıraları Tamiri, GARANTİLİ OLARAK YAPILIR Takograf TÜV kalibrasyon ve mühürleme, Dijital takografların pil değişimi yapılır, E ve C Sınıfı Ehliyetlere Microchip Takılır,
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İzmir Oto Ekspertiz

  İzmir Oto Ekspertiz Kurulduğu günden bugüne binlerce aracın kontrolünü başarı ile gerçekleştirmiş, araç alımında şeffaflık ve dürüstlüğün sözde olmadığı ve yapılan işin hassasiyetinin farkında olduğunu noter kanalıyla beyanda bulunmuş, Türkiye'nin Noter Onaylı İlk Oto Ekspertiz Firması olmaktan sizlere bu anlayışla hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Cadde Service izmir

  We are those who care for cars Our car repair shop is equipped with the best maintenance tools, equipments, and golden hands of our team that will fix your vehicle and make it pretty. Making an appointment is as easy as scheduling online, calling your local store or walking in.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • DALAY OTO

  Dalay Oto Özel Servisi, siz sayın müşterilerimizin memnuniyetine önem vererek, aracınızın bakım, onarım ve kasko gibi işlemlerini konusunda uzman olan elemanlarla yerine getirmektedir. 1995 yılı itibariyle Bütün teknik aşamalarındaki sertifikalı eğitimlerine katılıp marka araçlar konusunda edindiğimiz uzmanlığımızı ve bu zamana kadar geçen süreçte edindiğimiz mesleki tecrübelerimizi uzman kadromuzla birlikte sizlere hizmet vermek için kullanmaya hazırız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • RGD - Revision Geometry Design

  RGD - Revision Geometry Design Otomotiv sektöründe ve özel ekipman üretiminde 20 yıllık deneyime sahip olan RGD, işleme özgü montaj hatlarının kontrol ve test ekipmanlarının tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi gibi birçok özel üretim çözüm ile, sahip olduğu dinamizmi müşterilerine sunacağı işlere yansıtma amacını taşımaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Balkan Opel

  Otomotiv sektörüne 1948 yılında Opel Yedek Parça işi ile başlayan, 1992 yılından itibaren Opel Yetkili Bayii ve Servis faaliyetini sürdürmekte olan Balkan Opel bünyesine 2004 yılında Chevrolet bayiliğini dahil etmiştir. Tüm bu markaların Satış, servis ve yedek parça ağını çizgisini bozmadan başarı ile yürütmeye devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Üstünel Oto Wolksvagen

  ÜSTÜNEL OTO - KOCAELİ WOLKSVAGEN SERVİSİ Üstünel Oto - Kocaeli Wolksvagen Oto Servisi, İzmit Wolksvagen Oto Servisi olarak 100 müşterilerimizin memnuniyet garantisini vermekteyiz. Kalite İzmit Sanayi Sitesi 2. Kısım No:32, İZMİT /KOACELİ
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin