Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Eczane Sektörü

Bu sektörde 9 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • pazar eczanesi

  İş hayatımıza başladığımız günden itibaren kazandığımız bilgi birikimini, hızlı ve etkin organizasyon yeteneğimizi ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en önemli hedefimizdir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin beklentilerine uygun hizmetleri sunmayı kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Deniz Eczanesi - Şehremini

  Deniz Eczanesi İstanbul Şehremini'de, özellikle iş dünyasının yoğunlaştığı bir bölgede, temiz ve düzenli bir mekanda, güleryüzlü, nitelikli, sorun çözebilme kabiliyetine sahip bir personelle, teknolojinin imkanlarını da kullanarak eczacılık hizmeti veriyoruz. Hastalarımızın ve diğer müşterilerimizin bize duyduğu güveni sarsmadan, dürüst ve kaliteli hizmet sunmak, temel çalışma ilkemiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Petek Eczanesi

  2005 Yılından beri faaliyet gösteren Petek eczanesi Tic. 2008 Yılında Sağlık mağazacılık Hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmaya başlamıştırSağlıklı yaşam, kozmetik, Zayıflama ve diyet, cinsel sağlık ürünleri ve daha birçok kategori adı altında Binlerce ürünü uygun fiyat, Güvenli alışveriş garantisi ile siz değerli müşterilerimizin beğeni ve taleplerinize sunmuştur.Dogaleczane.net Bünyesinde oluşturulmuş, Konusunda uzman ve profesyonel kadro, Minimum insan hatası ve maksimum müşteri memnuniyeti hedefine ulaşmayı amaçlamaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • CEVİZLİBAĞ ECZANE OPTİK

  Sayın Halkımıza, Eczane sahibi eczacılar yıllardır sizlere ücretsiz sağlık danışmanlığı yapan, tansiyonunuzu ölçme, ufak-tefek pansumanınızı yapma gibi sağlık sorunlarınızı halleden, dar zamanınızda ilacınızı ödünç veren, sıkıntılarınızı dinleyerek paylaşan, bilgileri doğrultusunda yardımcı olmaya çalışan işletme sahipleri olarak varlıklarını sürdüre gelmişlerdir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Eczane Melek

  1974′te Ecz. B. Melike Kutucularoğlu tarafından hizmete başlayan eczanemiz, 2010 senesinde Ecz. Canan Çetin Ateş’in bayrağı devralması ile hizmetine halen devam etmektedir. Ana ilkemiz müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımak ve sürekliliğini sağlamak için bitmeyen eğitimlerimiz sayesinde en güncel ve doğru bilgilerle hizmet vermekteyiz. Uzmanlık Alanları Dermokozmetik Fitoterapi Medikal Homeopati Besin Destekleri Hasta İletişimi Eczacımız, yardımcı eczacımız, dermokozmetik uzmanlarımız ve eczane teknisyenlerimiz ile birlikte her zaman hizmetinizdeyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Eczane Teknisyenleri Derneği

  Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri, Sosyal ve Kültürel Gelişim Derneği, Eczane Teknisyenlerinin Bir Araya Gelerek Kurduğu Mesleki Etik Değerlerin Korunması Ülkemizde pek çok konuda kurulmuş STK mevcuttur fakat bunların kaçının o meslek grubunun sorunlarının çözümü veya mesleki gelişimi konusunda gerçek girişimlerde bulunduğu ve o meslek grubunun hayati, sosyal, kültürel, ekonomik haklarını ne oranda savunup savunmadığı ortadadır. Bu bağlamda bakılacak olursa; var olan Eczane Teknisyenleri Dernekleri / Teknikerleri faaliyet amaçları doğrultusunda değil, sadece geziler ve bilumum organizasyonlar düzenleyerek asıl amacı olan mesleki değerlerin korunması, mesleki ve kişisel gelişimin arttırılması, kültürel ve sosyoekonomik durumlarının iyileştirilmesine dair çalışmalar konusunda, idari zafiyetler göstermek ve dışarıdan gelen seslere kulak kabartmayıp, içe dönüklüğü STK olmanın kuralı sanmalarından dolayı adeta “Sen Ben Bizim Oğlan” mantığı ile iş görmez hale gelmişlerdir. STK Olmanın gereklerini yerine getirmeyen ve sorunların çözümleri için önerilerimize kulak tıkanan biz Eczane Teknisyen ve Teknikerleri yeni bir oluşum içersine girmeyi bir zaruret olarak görmekteyiz. Bildiğiniz gibi artık ülkemizde Eczane Teknikerleri Üniversite düzeyinde eğitimler görmeye başlamıştır, mevcut Eczane Teknisyenlerimiz ise sertifikalı eğitimler ile bilgi, beceri ve eğitim yeterliliği anlamında üniversite düzeyine yükseltilmeye çalışılmıştır. Bu çaba ve gayretlerin yeterli çalışma ile desteklenip desteklenmediğini siz meslektaşlarımızın takdirine bırakıyoruz. Oysa maddi olanakları sınırlı olan Eczane çalışanlarımızın birlik olarak gerek mesleki gerekse kişisel gelişimleri ve sosyal haklarının koruna bilmesi için hızlı kararlar alıp çalışmalar yapılması zaruridir. Tüm bu olaylar göz önüne alındığın da, her düşünceye açık ve herkesin fikrine önem veren Eczane çalışanlarının; sosyal, kültürel, sanatsal ve mesleki gelişimleri konusunda faaliyet gösteren diğer derneklere destek olmak ve mevcut derneklerin yapamadıklarını yapmak, yeni fikirler üretip, meslek grubunun gelişimine ivme kazandırmak için bizler; Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri, Sosyal ve Kültürel Gelişim Derneği’ni 05/04/2012 tarihinde İçişleri Bakanlığı ‘na başvurumuza istinaden kurmuş bulunmaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin