Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Güzellik Salonu Sektörü

Bu sektörde 8 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • SOLEY GÜZELLİK MERKEZİ

  Güzellik ve bakım yaşantısına1990 Yılında kurulmuş bir güzellik salonu olarak başlamış tır. Bu geçirdiği 23yılı aşkın sürede. İğneli Epilasyon, Cilt bakımı, Vücut bakımı Makyaj, Kaş Tasarım hizmetleri ile Kocaeli ile çevresi ne ve hatta yurt dışında da oluşan bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. Bu geçirdiği uzun deneyimli ve başarılı yolculuğunda kurulduğu günden bu yana ona eşlik eden bir müşteri portföyü ile yoluna devam etmektedir. İlk hizmete başladığı günden bu yana kurduğu ilkeleri ile planlı dürüst çalışma anlamıyla kaliteden ödün vermeden her zaman iyi ürün iyi hizmet anlayışından kaçınmadan bu güne gelmiştir. Günümüzün getirdiği yenilikleri de yararlı sonuçları olan hizmetleri bünyesine almış, bu yeniliklerle siz değerli SOLEY güzellik salonu müşterileri ne hizmet etmeye güzellikleri paylaşmak dileğiyle daima ileriye devam etmek hedefindedir. Nermin İlkkahraman Ayşegül İlkkahraman Sonay İlkkahraman KEMALPAŞA MAHALLESİ CUMHURİYET CADDESİ DÜNDAR RORF İŞ MERKEZİ KAT 2 NO 74-75 KOCAELİ/ İZMİT
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İstanbul Estetik

  İSTANBUL ESTETİK, üç farklı noktada faaliyet gösteren bir sağlık kuruluşudur. Fatih1 (İstanbul Estetist Polikliniği), Fatih2 (İstanbul Estetik), Bağcılar (Medicalist Cerrahi Tıp Merkezi Estetik Ünitesi) şubeleri ile hizmet vermektedir. 1995 yılından bu yana, güzelliğe dair her konuda, estetik dokunuşlarla hizmet veren İSTANBUL ESTETİK; tepeden tırnağa kaliteli ve kişiye özel hizmet anlayışı ile güzelliğin adresi olma felsefesini benimsemiş bir kurumdur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Angelik Form

  Angelik Form Beauty Clinica, Bakırköy - Bakırköy, İstanbul Profesyonel kadrosu ile epilasyon , vücut bakımı,cilt bakımı, kavitasyon el ayak bakımı,profesyonel makyaj gibi birçok üniteye sahip geniş yelpazesi ile öncelikle sağlığınızı korumayı, daha sonra sizleri en son teknoloji yardımıyla güzellik alanında sonsuz doyuma ulaştırmayı hedeflemektedir. Ekonomik ve ultralüx bir güzellik her insanın hakkıdır prensibiyle bay ve bayan estetiğinde 1. sınıf kaliteyle hizmet vermektedir. Güzel olmak için pahalı kozmetik ürünlere, sağlığınızı tehlikeye sokan metodlara gerek yok.Güzelliğe dair doğanın size söyleyeceği çok şey var.Ona kulak verdiğinizde kalıcı ve eşsiz bir güzelliğe kavuşmak çok kolay olacak. Angelik Form Güzellik Salonun da doğadan güzelleşme sırlarını keşfettiğinizde tabiatın ferahlatıcı güzelliğini yanınızda hissedeceksiniz
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Hairlife Protez Saç

  Saç estetiği ve bakımı alanında ulusal ve uluslar arası yasal yönetmelikler çerçevesinde, modern ve kaliteli yöntemlerle hizmet veren, maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşterilerinin hızla değişen ve gelişen beklentilerini tam ve zamanında karşılamayı temel amaç kabul eden bir hizmet firması olmuştur. Saç sorunları ve saç yerleştirme yöntemleri sektöründe her zaman büyüyen, yenilikçi, tercih edilen, duruşu ile sektörde aranılan bir marka olarak yoluna devam edecektir. Başarımızı ve kalitemizi yurtdışında eğitimini tamamlayan uzmanlarımız sayesinde ortaya çıkaran tek firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Kalitemizden ödün vermeden yolumuza devam etmek için her gün daha çok çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Ankara Life Polikliniği

  Özel Ankara Life Polikliniği, 2004 yılında Dermatolog Doktor Fatma Yıldız tarafından kurulmuştur. O zamandan bu yana tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kesintisiz hizmet vermektedir. Kliniğimiz özellikle estetik lazer alanında kullanılan neredeyse tüm lazer sistemleri bulunmaktadır. Uzman ekip ve teknolojik cihazlarımız ile en iyi sonuçları almayı hedefliyoruz. Tüm cilt sorunlarınız için danışabileceğiniz uzman doktorumuz ve en yeni lazer sistemlerini kullanıyor olmamızın avantajları ile sizi de kliniğimiz de ağırlamaktan memnun oluruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin