Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Veteriner Sektörü

Bu sektörde 4 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Kitty Puppy Veteriner

  Kitty Puppy Veteriner Kliniği ; Veteriner Kliniğimiz, Şubat 2011 tarihinde Esenyurt Ardıçlı Mahallesinde kurulmuştur. Esenyurt, Bahçeşehir ve Esenkent bölgelerinde ulaşımı çok kolay olan kliniğimizde sevgimiz, tecrübemiz ve canlıya olan saygımızla bölgede fark yaratmayı hedefledik. Amacımız can dostlarımızın daha sağlıklı, kaliteli ve uzun bir yaşam sürdürebilmelerini sağlamaktır. Tecrübemizi modern tıbbın tüm imkanlarıyla birleştirerek size sunmaktayız. Kliniğimizde petinizin ihtiyacı olan; koruyucu hekimlik, muayene, teşhis amaçlı bilgisayar destekli radyografi, EKG , laboratuvar ünitesi, tedavi, operasyon, dişbakımı, aşılama, eve servis, pet kuaför ve pet shop ile tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır. Veteriner Hekimi ELİF SUSURLUK ; 1972 Bursa doğumlu ve Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi 1993 mezunudur. Bursa ve İstanbul’da çeşitli klinik ve hastahanelerde çalıştıktan sonra Kitty Puppy Veteriner Kliniği ni kurarak yirmi yılı aşkın deneyimini sizlerle paylaşmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Pet Dünyası Veteriner

  Minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için hizmet veren kliniğimizin web sayfasına hoşgeldiniz.. Web sitemizden sizlere kliniğimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi verecek ve sizlerden gelebilecek olan soruları cevaplamaya çalışacağız... Profesyonel ekibimizle kliniğimiz bünyesinde verilen hizmetler; Koruyucu Hekimlik Muayene Aşı Uygulamaları Labaratuvar hizmetleri Röntgen Ünitesi (CR) Diş Ünitesi Ultrasonografi Teşhis - Tedavi Cerrahi Operasyonlar Lazer Terapi Ozon Terapi Hospitalizasyon Kuaförlük hizmetleri Pet Shop hizmetleri
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Benek Veterinerlik

  Benek Veterinerlik, Köpek Sağlığı, Köpek Irkları, Kedi Sağlığı, Kedi Irkları, Kuş Sağlığı, Egzotik Hayvan Sağlığı, Kedi - Köpek ile Seyehat, Zoonoz Hastalıklar Klnik Hizmetleri Muayene ve Tedavi Koruyucu Hekimlik Cerrahi Operasyonlar Jinekolojik Operasyonlar Laboratuvar Hizmetleri Görüntüleme Tetkikleri Acil Servis Geriatri Diş Sağlığı Mikroçip Kuduz Antikor Testi
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin