Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Hayvancılık Sektörü

Bu sektörde 5 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Kovansan

  Arıcılık, ülkemizde sürdürülebilir tarım faaliyeti olarak yapılmaktadır. Apmak ve teorik arıcılığa başlamadan çok geniş araştırma yapmak ve uygulamalı olarak öğrenmek gerekmetedir. İlkel arıcılık yöntemlerinden biri olarak karakovanlarda üretilen ballar çok lezzetlidir ve bal mumu bile kullanılmadan doğal yollardan üretilir. Bir karakovandan elde edilen bal verimi düşük olduğundan çok sık tercih edilmek. Türkiyenin organik balı karakovan balıdır. Ayrıca kesinlikle süzme karakovan balı yokrur bu tür ifadelerle bal satmaya çalışan kişilere kesinlikle itimat etmeyin. Karakovan balında balmumu kullanılmaz bundan dolayı diğer petek balları gibi yenildiği zaman dişe yapışmaz. Bu balın üretimde hiçbir kimsayal ilaç kullanılmaz, arılara şekerli su, şurup gibi maddeler verilmez. Karakovanların kaya oyuklarında bulunduğu için her türlü kimyasal tehditten uzaktır. Ülkemizde daha çok Hakkari, Siirt, Sivas gibi illerin yüksek bölgelerinde üretilir. Eğer sizde organik karakovan balı üretmek istiyor ve karakovanla ilgili daha çok bilgiye sahip olmak istiyorsanız ve www. kovansan. com.tr adresimizi ziyaret edebililir. Sitemizden güvenilir uygun ödeme seçenekleriyle karakovan satın alabilirsiniz İnönü Mahallesi, Sanayi Sitesi Erişim Sokak No:1 Havza/Samsun
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dedem Metal

  Çiftliğiniz ve hayvanlarınız için en iyisini istiyorsanız doğru yerdesiniz. 20 yıllık Avrupa Birliği ülkelerine üretim tecrübemiz, geniş ürün yelpazemiz ve kalitemiz ile ülkemiz tarım ve hayvancılığının hizmetindeyiz. Tavukçuluk, kümes hayvancılığı, küçükbaş ve büyükbaş hayvancılığına yönelik ürünlerimizi modern ve verimli üretim yapmak isteyen herkese kolayca ulaşılabilir şekilde sunuyoruz. Online satış sitemizden dilerseniz banka havalesi, dilerseniz kredi kartınız ile SSL güvenliğinde rahatça alışveriş yapabilirsiniz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Çatalca Tavukculuk

  Gerçek Köy Tavuğu Satışlarımız Başlamıştır. Doğal ortamda, doğal yem ile beslenen gerçek köy tavuğu satışlarımız başlamıştır. En iyi lezzet ve sağlıklı tavuk siparişi vermek için bizimle iletişime geçiniz. Biliyor musunuz? Avrupa Birliği bu yıl aldığı bir kararla üye ülkelerdeki, çiftliklerde kafeslerde ve kümeslerde büyütülen ve tutulan tavukçuluğu tamamen yasakladı. Gerekçe olarak bu tür tavukçuluğun gerek tavuk, gerekse insan sağlığı açısından son derece zararlı olduğunun bilimsel olarak kanıtlanması gösterildi. Bunun yerine, serbestçe dolaşmayı ve yayılmayı sağlayan, doğal beslenme ve doğal ortamda yetiştirilen tavukçuluk modeline geçiş yaptı.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Nipelsa Tavukçuluk

  Nipelsa olarak tavukçuluk ekipmanlarının üretim ve pazarlamasını yapmaktayız. Uygun fiyatlar ve ürün çeşitliliğimiz ile tavukçuluk sektöründe kaliteli hizmet vermekteyiz. Firmamızda otomatik tavuk suluk sistemleri, otomatik tavuk yemlikleri, kovalı tavuk yemlikleri, civciv yemlikleri, civciv sulukları, nipel sulukları, hazır takılmış nipel sulukları ve diğer tavukçuluk ekipmanları bulunmaktadır. Barış Mah. Birlik Sanayi Sitesi Birlik İş Merkezi 1. Blok Kat: 4 D: 55 Beylikdüzü / İSTANBUL
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin