Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Pet Shop Sektörü

Bu sektörde 6 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Patiköy köpek oteli

  Burası köpeklerimizin harika vakit geçirdiği, sürekli oyunların oynandığı, onlarla birebir ilgilenilen ve asla tek başlarına bırakılmayan bir tatil köyü aslında! Fakat hepsi birer çocuktan farksız ve özel ilgi ve gözlem gerekiyor. Patiköy köpek oteli köpeklerinize ve kedilerinize güvenli ve eğlenceli bir ortam sunar. Gözünüz arkada kalmasın hayvanlarınız bizimle sizinle olduğu kadar mutlu. Köpeklerinize sizin yokluğunuzda arkadaş olduğumuz, oyunlar oynadığımız, diğer köpeklerler ile sosyalleştikleri harika bir ortam. Bizi mutlaka ziyaret edin ve çayımızı için.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Güven Veteriner

  Acılarını dile getiremeyen can dostlarımızın ağız ve diş sağlığını gözardı etmeyelim!... Kendi sağlık sorunlarımızı nasıl önemsiyorsak, ailemizin ferdi konumundaki kedi ve köpeklerimizin de sağlık sorunlarını ihmal etmemeliyiz. Ağrıyan bir dişin bizlere nasıl acılar verdiğini ve uykusuz geçen gecelerimizi hatırlayarak, çektikleri acıları dile getiremeyen can dostlarımızın da diş sağlığına özen gösterelim.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Akvet Veterinerlik

  Petmekan.com yaklaşık 20 yıllık tecrübenin ve başarıların eseri olarak kurulmuş müşteri memnuniyeti esasına dayalı hizmeti ilke edinmiş bir kurumdur. Evcil hayvan besinleri gibi genel isimlendirmenin yanında kedi maması, köpek maması, akvaryum, kuşyemi, hamster yemi, sürüngen besinleri vb. birçok kategori ile internet sitemizde alışveriş hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Türkiye’de tanınmış birçok markayı yaratan bir ekibin bir araya gelmesiyle petmekan.com şekillenmiş sizlerin desteğiyle büyümeyi hedef edinmiştir. Günümüz şartlarında her geçen gün e-ticarette ki hızlı büyüme ve siz değerli pet dostlarının internetten alışverişin kolaylığını keşfetmeleriyle; bizler size sorunsuz keyifli alışverişi yaşatmak için elimizden geleni yapmaya hazırız. Online Petshop a Türkiye’de yön veren bir ekip olarak sizlerin ne istediğini çok iyi biliyor ve bunu en iyi şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz. Amacımız en ucuzu almanız değil amacımız; En uygun fiyata sorunsuz ve hızlı sevkiyatı gerçekleştirmektir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • pet doctors veteriner

  Kliniğimiz 2010 yılında hizmete girmiş olup, deneyimli hayvansever hekim kadrosu ile her türlü evcil hayvan tedavisi, aşılama, dahiliye, cerrahi, doğum, diş ünitesi, laboratuvar, pansiyon, petshop ve kuaför hizmetleri verilmektedir. 7/24 acil müdahale ve ambulans hizmeti mevcuttur. Ayrıca yerinde hizmet de yapılmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Evcil Besinleri.com

  Evcil Besinleri Sadece Evcil dostlarımızın besin ihtiyaçlarının karşılanabileceği bir pet shop e-ticaret sitesidir. Pet Shop ve evcil hayvan ürünleri, tematik konseptine uygun aradığınız hemen hemen türlü evcil maması, yemlerini bulabileceğiniz e-mağazamızda satılan ürünlerin tamamı faturalı ve üretici / distribütör firma garantisi altındadır. Evcil Besinleri köpek, kedi, papağan, muhabbet kuşu, kanarya, kaplumbağa, ginepig, hamster, tavşan, güvercin, balık ve diğer evcil hayvan besinleri için en doğru adrestir. Çünkü web sitemizde sadece evcil besinleri satılır ve Web sitemizde yer alan tüm Pet Shop malzemeleri; kalitesini ispatlamış, müşteri memnuniyetini ön planda tutan markalara aittir. Pet shop ve evcil hayvan besinleri teslimatında üstün liderliğe sahip olan Evcil Besinleri.com, dürüst ve güvenilir satış politikası ile sizlere hizmet vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin