Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Zirai Ürünler Sektörü

Bu sektörde 5 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Hektaş

  hektaş holding Tarım ilaçları üreten Hektaş firmasının sitesinde; fabrikaları, ürünleri, distribütörleri ve sektörün pazarı ile ilgili bilgiler verilmektedir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • TABİT

  Tarımsal Bilişim ve İletişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Tarımsal Pazarlama / Tabit Tarımsal Bilişim Ve İletişim Teknolojileri Tarımsal Pazarlama platformu, çiftçileri internetle buluşturup ürünlerini koruması hakkındaki bilgilere ulaşmalarını tarlasından aldığı mahsulünü hem değerinde hem de komisyonsuz daha hızlı bir şekilde satmasının ayrıcalığını yaşatmaktadır. Hayvanlardaki kolayca önlenebilir hastalıkları ve ürünleri hakkındaki ayarlanabilir tekniklerden habersiz çiftçilerin sıkıntılarını tarımsalpazarlama.com ayrıcalığı ile çözüme ulaştırmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Gürsoy Tarımsal Ürünler

  1933’te kurulan, bugün işlenmiş ve natürel fındıkta Türkiye’nin tecrübeli ve önde gelen firmalarından biri olan Gürsoy; ISO9001:2008, BRC, IFS, ISO17025:2000 gibi üstün kalite güvence sistemlerine sahip tesislerinde yüksek teknoloji ile üretimini sürdürmektedir. Gürsoy Tarımsal Ürünler - Fabrika Binası Otuzdan fazla ülkede gıda sektörünün en büyük markaları ile işbirliği içinde kaliteli Türk fındığını tüm dünyanın lezzetine sunmaktadır. Gıda endüstrisindeki global firmaların natürel ve işlenmiş fındık ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak üzere üretim yapan Gürsoy, paketleme ve ürün sevk hizmetlerini de özenle gerçekleştirmektedir. Gürsoy gıda işleme ve kalite yönetimi konusunda uluslararası kabul görmüş standartlara bağlıdır. Firmanın amacı global dünyadaki ticari gelişimlerini gözlemlemek ve bu gelişmeleri üretim sistemine ve verilen hizmete ekleyerek müşterilerinin artan ihtiyaçlarını karşılamaktır. Gürsoy’un misyonu, birlikte çalıştığı firmaların beklentilerinin üzerinde geniş, kaliteli ürün yelpazesi sağlamak ve natürel-işlenmiş fındık sektöründe tartışmasız kalite lideri olmaktır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Arıcılar Ziraat

  Arıcılar Ziraat Bahçe Kültürleri Gıda Maddeleri Üretim ve Pazarlama Limited Şirketi 1998 yılında kurulmuştur. Arıcılar Ziraat geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübesiyle, bugün 15.000 metrekare kapalı, 30.000 metrekare üzerinde açık alanıyla Sancaktepe, Orhanlı (İstanbul) ve Ovacık Köyü (Kocaeli)’ndeki bitki üretim tesisleriyle hizmet vermektedir. Ayrıca Orhanlı tesisimizde torf, toprak ve bitki besini paketleme faaliyetleri yapılmaktadır. Gelişime ve teknolojiye büyük önem veren Arıcılar Ziraat ürün çeşitlerini her geçen yıl arttırmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen Arıcılar Ziraat üretim gücüyle, kaliteli ürünleriyle başta İstanbul olmak üzere sektörde sağladığı güvenle, güçlü bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Karagöz Ormancılık

  Ormancılıkta Çözüm Ortağınız | Karagöz Ormancılık Firmamız 2011 yılında Orman Yüksek Mühendisi Gökay KARAGÖZ tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden beri Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde hizmet vererek birçok kurumsal firmayla çalışma şansını yakalamıştır. Bu başarının arkasında işini severek yapan çalışanlar ve yeniliğe sürekli açık bir şirket profili vardır. Bugün kendi sektörümüzde Türkiye’nin en iyi ormancılık ofisleri arasında yer alıyoruz. Bu, projelerde bahane üretmek yerine çözüm odaklı yaklaşımlarımızdan kaynaklanmaktadır. Elbette Karagöz Ormancılık’ı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi tanıdığınızda neden farklı olduğumuzu çok daha iyi anlayacaksınız. Vaktiniz olduğunda tanışmak ve bilgi alış verişinde bulunmak için sizi ofisimize bekliyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin