Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3150
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Deri Ürünleri Sektörü

Bu sektörde 27 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Orjin Deri

  Orjin çatısı altında; deri hazır giyim üretimi yapan Orjin Deri ve kürk süed hazır giyim üretimi yapan Aydınlı Deri firmaları bulunmaktadır. Orjin, üretim faaliyetlerine 1980 yılında Orjin Deri firmasının kurulması ile başlamıştır. İhracata yönelik üretimi hedeflemiş olan Orjin Deri, ihracat olgusunun yeni başladığı o yıllar Türkiyesi'nde, müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermek için Almanya'da kurmuş olduğu depolama ve lojistik merkeziyle Türk firmalarının yurtdışına açılmasına öncülük etmiştir. Orjin, 1987 yılında kürk süed hazır giyim üretimi yapmak üzere Aydınlı Deri'nin kurulmasıyla üretim gücünü artırmış, ürün çeşitliliğini genişletmiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Depar Deri

  Depar Deri Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ayakkabılık, Terliklik, Çantalık, Giyimlik, Döşemelik - Oto Döşemelik, Aksesuar ve çeşitli aksesuarlarda kullanılan P.U. P.V.C kaplama, koagüle ve flok ürünler üretmektedir. Kurulmuş olduğu 1981 yılından beri süregelen üretiminde kendini sürekli yenilemiş, iç ve dış pazarlara hizmet verebilmek için dengeli gelişmeyi amaç edinerek sektöründe sürekli bir lokomotif görevi üstlenmiştir. Türkiye'de bağlı bulunduğu sanayiyi destekleyen tüm kuruluşların seçkin ve aktif bir üyesi olan şirketimiz, ISO 9001:2008 kalite belgesine sahip olmanın yanısıra SATRA Technologies ve VF Flockindustrie gibi seçkin uluslararası kuruluşlarında üyesidir. Firmamız üretimde kullandığı hammaddeleri dünyanın en seçkin müesseselerinden temin etmektedir. Üretimde süreklilik, kalite ve müşteri memnuniyeti temel prensiplerimizdendir. Ayrıca tüm yeni ürünlerin üretilmesi ve geliştirlmesi, danışman firmaları aracılığı ile bilimsel metodların ışığı altında yapılmaktadır. Ar-Ge Laboratuarımız sürekli yeni ürünler geliştirmeyi amaç edinmiş, en son teknolojiye sahip ve yeni ihtiyaçlara en kısa sürede cevap verebilecek bir anlayışla hizmet vermektedir. Bilgili, modern ve dinamik yönetimimiz, satış ve pazarlama personelimiz ile sektördeki esaslı varlığımızı devam ettirmek ve sağlamlaştırmak ana hedefimizdir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Prens Deri

  Kurulduğu günden itibaren alanında kendine özel bir yer edinen Prens Deri, üç nesildir müşterilerine yüksek kalitede, seçkin deri ürünleri sunarak aile mirasını devam ettirmektedir. Günümüzde Prens Deri, İstanbul’un tarihi bölgesindeki iki katlı, şık mağazasında kendine ait butik tasarımların yanısıra kişiye özel çalışmalar yapmaktadır. Geleneksel Türk ve çağdaş deri ürünlerini tasarlayan ünlü marka, eşsiz ve özel modelleriyle deri sektöründeki eğilimlere yön vermektedir. Prens Deri, beden ve fiyat çeşitliliğinin yanısıra, Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesi doğrultusunda, satış sonrası ücretsiz tamir hizmeti sunmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Aziz deri

  Aziz derinin Bremy markasıyla ürettiği el emeği göz nuru döktüğü doğal deri halılarını zengin çeşit ve size özel doğal desenleriyle istenebilir özel üretim yaptırabilirsiniz, ayrıca ürünlerimizin bakımı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Güdersan Group

  Güdersan Group, büyük tecrübe ve ismiyle dünya piyasalarına yüksek kalite derinin üreticisi ve satıcısıdır. Merkezi İstanbul’da olan, Güdersan Group Türkiye’nin iki şehrinde üretim yapıyor: kürk fabrikası İzmir Menemen Deri Serbest Bölgesinde yerleşiyor. Burada toplam 14 000 m² alanda kürk üretimi yapılıyor. Uşak’ta toplam 16000 m² alanda zik deri üretiliyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ŞALDESEN

  ŞALDESEN | ŞALDESEN DERİ BASKI Deri sektöründe hizmet vermekte olup Türkiye’nin öncü deri baskı ve finisaj firmasıdır. Kendi alanında en iyi hizmeti sunmak ve müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli baskı ve tasarımları sunmak, deri sektörüne yeni ufuklar açmaktır. Her geçen gün gelişmekte olan deri sektörünün daha kaliteli ve daha verimli ürünler ortaya çıkarmak kendi alanında lider konumda olmak için hizmet vermekteyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Veronica Leather

  Veronica is a leading leather and fur garments manufacturing company in Turkey, Since 2002, Veronica operates with it’s brands of IMPERIO desing and production levels in foreign markets and as well domestic markets. Sales of Women and Mens leather and double face collections.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Marmara Deri

  1987 yılında giysilik deri alım satımı ile sektöre giriş yapan firmamız, müşteri taleplerine daha iyi cevap verebilme arzusu ile Uşak'ta bir üretim tesisi kurmuştur. Bu tesis ile üretim sektörüne adım atan Marmara Deri, girişimci ruhunun karşılığını giderek büyüyen iş hacmi ile almıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • luigi leather

  Luigi sizi, cesur detaylarla bir araya gelen parçaların kullanıldığı ürünleriyle fark edilebilir kılıyor… Her mevsime uygun iddiayı seven,modern, şık, aynı zamanda rahatlığın ön planda olduğu, zarafetten ödün vermeden çarpıcı bir kombin oluşturmak isteyen bay ve bayanlara benzersiz çizgilerimizle oluşturduğumuz kullanışlı tasarımlar Luigi’nin ürün yelpazesini oluşturuyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Gündüz Grup

  Gündüz Grup'un temeli 1971 yılında kurulan deri kimyasalları ticaret şirketiyle atılmıştır. Bu ilk adımı diğerleri izlemiş olup bugün deri sektöründe önemli bir yere sahip bir kuruluştur. Gündüz Kürk 1997 yılında Çorlu Organize Deri Sanayi Bölgesi'nde kurulmuştur ve halen burada faaliyetlerine devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kızılkayalar Deri

  Zeytinburnundaki Showroom ve Uşaktaki 2.500 M2'lik kapalı alan Fabrikamızda Giysilik, Çantalık ve Ayakkabılık Deri üretimi ile siz sevgili müşterilerimize en iyi kalitede ve en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Fur Pelle

  Başlıca ürünler kürk, koyun, kuzu, dana, nubuk, süed, güderi,fok gibi sınırsız seçeneğe sahip derilerden hazırlanan ceket, pardesü, etek, pantolon olarak sıralanabilir.Her sene düzenli olarak dünyadaki moda trendlerine bağlı olarak iki defa olarak ilkbahar ve sonbahar olmak üzere iki farklı koleksiyon hazırlanarak yurtiçi ve yurtdışında katıldığımız fuarlarda müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Fur Pelle, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun, en ekonomik çözümleri, en kısa sürede sunmak amacıyla dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Teknolojisini, modellerini, desen ve deri çeşitlerini sürekli geliştirerek, deri sektöründe pek çok ilke imza atmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Tescilli markalarımız olan Pazar 34, Fur Pelle, Yayy Leather, Çıtrıklı Leather, Furr, Forr ile müşterilerimizin ihtiyacını mevcut koleksiyonumuzla karşılayabileceğimiz gibi marka, etiket, numune, bazında müşteriye özel imalat da yapılabilmektedir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Derlüks Deri

  Emiliano Zapata by Derlüks Deri - Erkek deri giyiminde kendine özgü duruşu, genç, sofistike ve stil yaratan çizgisi ile farklı bir moda dili oluşturan Emiliano Zapata, her biri kendine özgü dikiş teknikleri ve el işçiliğine sahip özel tasarım mont, palto, trençkot ve ceketler ile kendini özel hissetmeyi seven erkeklerin vazgeçilmezi olmaya devam ederken; kapılarını Türkiye’deki stil sahibi erkeklere de açmaya hazırlanıyor. 2002 yılında kurulan Derlüks Deri Konf. San.Dış.Tic.Ltd.Şti. ‘nin bünyesinde bulunan Emiliano Zapata markası, kendine özgü duruşu, yenilikçi ve fark yaratan bakış açısıyla Türkiye’nin önde gelen erkek deri giyim markalarından biri olmuştur ve dünya çapında 21 ülkeye ihracat yapmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Baykallar Group

  1970'li yıllarda deri alım satımıyla başlayan şahsi girişimler 1980'li yıllarda BAYKALLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş 'nin kuruluşuyla deri alım satımından sanayiciliğe uzanan koşu maratona dönüşüp zig deri üretimiyle BAYKALLAR ihracata ve iç piyasaya sunduğu ürünlerle aranılan firmalar arasındaki özel yerine kısa sürede ulaşmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Nerseler Deri

  Olive Fur Leather - nerseler.com, deri, kürk Nerseler Deri; kurulmuş olduğu 2006 yılından beri “Olive Fur” marka tasarımlarıyla kaliteden ödün vermeden Deri ve Kürk sektörünün önde gelen firmalarından
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Derimod

  Derimod - Ayakkabı, Deri Ceket, Deri Mont, Çanta Deri ayakkabı, deri ceket, deri mont, deri çanta ve deri ürünlerinde Derimod kalitesi ve online alışveriş fırsatlarını yakalayın!
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • DESA

  Deri Ceket, Deri Ayakkabı, Deri Çanta, Deri Aksesuar - DESA Kadın ve Erkek deri çanta, deri ceket, deri ayakkabı, seyahat ve tekstil ürünleri ile deri aksesuar modelleri DESA tasarım ve kalitesi ile www.desa.com.tr’ de!
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin