Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Erkek Konfeksiyon Sektörü

Bu sektörde 11 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Yılmazerman Tekstil

  Tekstil sektöründe kırk yılı başarıyla geride bırakan İsmail Yılmaz Erman, Yılmazerman Tekstil olarak bugüne dek tüm birikim ve deneyimleriyle gerçekleştirdiği tasarımlarını 2011 yılı itibarı ile YERMAN markasını oluşturarak yeniden yapılandırmış ve takipçilerinin ilgisine sunmuş bulunmaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışında Yılmazerman Tekstil olarak, farkındalık yaratmayı başaran ve markalaşan firmamız, yıllanmış tecrübeleri ve yenilenmiş vizyonuyla adeta tazelenerek YERMAN markası adı altında başarılı yolculuğuna devam etmeyi asıl hedef olarak belirlemiştir. Rusya ve bölge ülkeleri başta olmak üzere, birçok Avrupa ve Ortadoğu ülkesine gerçekleştirdiği ihracatlar sayesinde ülke ekonomisine katkıda bulunan markamız YERMAN ismiyle de aynı hedefler ışığında yoluna devam edecektir. Kalite yönetilmez, kalite üretilir.anlayışı tüm tasarımlarımız ve marka anlayışımızın başarılı bir özetidir. Entegre üretim tesislerinde iplikten ruha kavuşan tasarımlarımız, profesyonel çalışma ekibimiz tarafından adeta bir sanat yaratma inceliği ve özeniyle, kaliteden ödün vermeden 100 müşteri memnuniyeti prensibiyle titizlikle üretilmektedir. Cihangir Mah. Ambarlı Dolum Tesisleri Yolu Akın İş Merkezi No:10 Avcılar/İstanbul
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Romano Botta

  Romano Botta - Kanpak Tekstil 1932’de doğan ve genç yaşlarda Urfa Siverek’ten İstanbul’a gelen Mahmut Kanpak, terzilik mesleğinde hızla yükselmiş, 1953 yılında atölye açarak ısmarlama erkek takım elbise yapmaya başlamıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Fango Kravat

  Fango Kravat, kravat imalatı,Logolu kravat imalatı,toptan kravat satışı,papyon,fular,yelek,kuşak imalatı,markalara özel fason kravat imalatı hizmetleri sunmaktadır. Fango Kravat | Kravat İmalatçısı, Toptan Kravat,Logolu Kravat İmalatı, Papyon, Kol Düğmesi | Fason Kravat İmalatı
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Efor 2015 ilkbahar / yaz

  Efor 2015 ilkbahar / yaz EFOR, 1977 yılında Beyoğlu'nda tekstil sektörüne başlangıç yapmış ve zamanla erkek hazır giyim modasının öncüleri arasında yerini almıştır. İstikrarlı pazarlama stratejisinin ilk satış noktasını 1980 yılında Aksaray'da açmıştır. Büyüyen hedefler ve artan talepler doğrultusunda, 2010 yılında Osmanbey merkez binasından bugünde yönetim faaliyetlerini sürdürdüğü Okmeydanı'ndaki yeni binasına taşınmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Ramsey Erkek Giyim

  Ramsey'de ücretsiz Tadilat ve Mağazalardan Değişim Fırsatı! Stilinize uygun ve şık gömlek, ceket, takım elbise, pantolon modelleri! Ramsey Erkek Giyim - Gömlek, Ceket, Takım Elbise Kuruluş hikayesi 1970’li yıllarda dünyanın moda başkentlerinden Londra’ya uzanan Ramsey, şık, kaliteli, yenilikçi ve tasarım odaklı koleksiyonları ile erkek modasında farklılaşan bir marka… Ramsey aynı zamanda sahip olduğu yüksek üretim kapasitesi ve gücünü geleneksel el işçiliğinin zarafetinden alan detaycı üretim anlayışıyla da öncü bir konuma sahip. Dünya moda trendlerini yakından gözleyen ve erkeğin gündüzden geceye modaya dair tüm beklentilerine cevap veren koleksiyon anlayışıyla Ramsey, erkeklere aynı zamanda bir yaşam tarzı sunuyor. Günümüzde sadece Türk erkeklerinin değil Rusya ve Türk Cumhuriyetleri’nden Kuzey Afrika ve Balkanlar’a kadar geniş bir coğrafyanın çekim merkezi haline gelen Ramsey, 26 ülkede 155 satış noktası ile faaliyet gösteriyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin