Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Halı-Kilim Sektörü

Bu sektörde 8 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Zafer Halı Mobilya

  Biz 1987’de Kocaeli'nde perakende satış mağazası olarak kurulduk. Kocaeli'nde satışa sunduğumuz kaliteli ve yeni sezon ürünleri, çok avantajlı indirimlerle tek bir sitede topladık. SARAY HALI ve TAÇ gibi seçkin markaların ürünlerini sunarken, 60’a varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyaları, üyelerimizle buluşturuyoruz. Müşterilerimize halı ve ev tekstili kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Hereke Carpets

  At Hereke, our mission is to inform, educate and present to our clients the craftsmanship, culture, quality and beauty of handmade Turkish Rugs. We know your purchase is an investment and therefore a very important decision. When choosing from our vast collection of Kilim and pile rugs, pure wool, pure cotton, pure silk, wool on cotton, old and new postcard-sized to oversize, our certified experts can assist you with finding the finest quality handmade rugs to suit your desires.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İstanbul Handicraft Center

  Istanbul Handicraft Center is one of the respected carpet manufacturing companies of Turkey. Our two buildings are located in heart of Grand Bazaar, on the Nuriosmaniye Avenue In our both stores, we present wide collection of old and contemporary Turkish Carpets and fine Turkish flat weaves. Our company workshops produce carpets and Kilims in wool, woolamp;cotton and silk with the traditional designs and patterns of various regions of Turkey. /meta name=keywords content=istanbul handicraft center, handicraft center, handicraft, Our Products, usaks, kilims, meteries, Management, Turkish Carpets, Shopping, Jewellery, Leather, Ceramic and Tiles, South Coast, Interactive Studio, Video, Istanbul Guide
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Şark Halı Fındıkzade

  Halı sektöründe lider firmalardan olan Şark Halı temellerini 1950 yılında atmıştır. Gerçekleştirdiği başarılı ve büyük atılımlar sonucunda kapasitesi, ürün çeşitliliği, Türkiye' de ve dünyada üretilen her tarz ve stile hitap eden sınırsız seçenekleri ve ihracat üstünlükleriyle bugün halı sektörünün en güçlü kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır...
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Allmode Avcılar

  Allmode Home Style 1968 yılından beri halı, kilim, beyaz eşya, ev tekstili ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren ailenin tecrübelerinin sonucu olarak Kasım 2002’de kurulan Allmode Tekstil ve Ev Gereçleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. ALLMODE tescilli markası ile günün moda trendlerine uygun halı, kilim, shaggy,ev tekstili, mobilya ve zemin aksesuarları üretimi, ithalatı ve ihracatı, toptan ve prekande satışını yapmaktadır. Üniversite Mah. E-5 Karayolu Üzeri No:94 34320 Avcılar/İstanbul
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Allmode Eyüp

  Allmode Home Style Eyüp 1968 yılından beri halı, kilim, beyaz eşya, ev tekstili ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren ailenin tecrübelerinin sonucu olarak Kasım 2002’de kurulan Allmode Tekstil ve Ev Gereçleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. ALLMODE tescilli markası ile günün moda trendlerine uygun halı, kilim, shaggy,ev tekstili, mobilya ve zemin aksesuarları üretimi, ithalatı ve ihracatı, toptan ve prekande satışını yapmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Halı ve Dekor | Halı Modelleri | Halı Fiyatları

  Kayseri'deki mağazalarımızdaki yarım asırlık tecrübemiz, müşteri odaklı yaklaşımlarla tüm Türkiye'ye hizmet etmek amacı ile 2016 yılında halivedekor.com sitesini faaliyete geçirdik. Mağazamız ve yüksek kapasiteli depomuzla sizlerin beğenisine sunduğu orijinal marka ürünleri, en uygun fiyata, en kısa sürede evinize kadar getirmeyi hedeflemektedir. Sitemizdeki ürünler arasında yer alan Karmen Halı, Merinos Halı, Padişah Halı, Liparis Halı ve Artemis halıları en uygun toptan fiyatlarıyla ve iskontoları ile aldığımız için sizlere inanamayacağınız fiyatlarla birebir orijinal ürünler gönderilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizler için daha önemli olup beğenmediğiniz ürünleri sizlerden hiçbir kargo bedeli istemeden iade şartlarımıza uygun şekilde geri alıyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin