Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Dernekler Sektörü

Bu sektörde 31 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • BATCEV

  BATCEV, Batı Trakya Eğitim Araştırma Vakfı Bir hizmetin sürüp gidebilmesi için, kişilerin kendi istekleriyle bağışladıkları para ve mülklere Vakıf denir. Bağışlanan mülklerin, eserlerin geleceğe sağlıklı kalabilmeleri korunmalarına bağlıdır. Geçmişin geleceğe taşınması ve yaşatılması vakıfların görevi arasındadır. ınsanlar arasında sosyal dayanışmanın sağlanması, yardımlaşmak, birbirine destek olmak, acı ve mutlu günleri paylaşmak, sevgi ve saygı tohumlarını atabilmek için fertler arasındaki ilişkilerin iyi olması gerekir. Vakıflara bağlı öğrenci yurtlarında öğrencilerin barınma, yiyecek ve giyecek ihtiyaçları karşılık beklenmeden sağlanır. Düşkünler ve yoksullar için Aş evleri açıp onların daha sağlıklı yaşamalarına katkıda bulunulur. Vakfın tarihçesi çok eskilere dayanır. Dinimiz yardımlaşmayı ve ihtiyacı olanlara destek olmayı dinin temeli saymıştır. Vakıflar Osmanlılar zamanında daha da yaygınlaşmıştır. Cumhuriyetin kuruluşundan sonra da etkinliğini aynı ölçüde sürdürmüştür. Nitekim 05 Haziran 1935”te çıkan bir kanunla Vakıflar Genel Müdürlüğü kurulmuş ve ülkemizdeki vakıfların tamamının yönetimi, bu teşkilata verilmiştir. Vakıflar Genel Müdürlüğü ve vakıfların hizmetlerini anlatmak amacıyla her sene 3/9 Aralık tarihleri arasında Vakıflar Haftası kutlanır. Hafta boyunca vakıfların çalışmaları hakkında bilgi verilir. Radyo ve televizyonlarda, okullarda konu ile ilgili konuşmalar yapılır. Okullarda vakıf eserlerini tanıtıcı duvar gazeteleri düzenlenir. Gidilebilecek vakıflar ve vakıf eserlerine geziler düzenlenir. Tarihin izlerinin yaşandığı bu eserlere sahip çıkalım. Yaşamaları için yardım edelim. Vakıf eserlerini korumak için yardımcı olalım. Hayırlı iş yapmanın en emin yolu vakıflara yapılan bağışlardır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • kadin eserleri

  Kadın Eserleri Kütüphanesi ve Bilgi Merkezi Vakfı Kadın Eserleri Kütüphanesi ve Bilgi Merkezi Vakfı, kadınlar üzerine araştırma yapmak isteyen herkese açıktır. Kadınları ilgilendiren hemen her konuda bilgi edinmek ve yurtiçi ya da yurtdışında kadın konusunda çalışan kurumlara ulaşabilmek için araştırmacılara yardımcı olmaktadır. Kütüphane hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç, Pazartesi-Cuma 08:30-16:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • iddef

  İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu Kuruluş amacı ile aynı ya da benzer amaçlar doğrultusunda Türkiye’de faaliyet gösteren toplam 173 dernek ile irtibat halinde olan İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu(İDDEF) ’nun kurucu üyeleri şu derneklerdir: Bera (İlim, Kültür, Fazilet) Derneği İSTANBUL Hizmet Derneği İSTANBUL Uluçınar Derneği İSTANBUL Ümraniye Sevgi Derneği İSTANBUL Çınaraltı Derneği BALIKESİR Furkan Derneği ANTALYA Çağrı Derneği KAYSERİ
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • SETA

  Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı | SETA Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı, SETA bağımsız, tarafsız düşünce ve yayın kuruluşudur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Suffa Vakfı

  Vakıf Geleneği Vakıf geleneği insanlık kadar ve hatta kâinat kadar mazisi olan kıymetli bir sistemdir. Çünkü; kâinat ve içindekiler bu manada halk edilmişler ve tavzif edilmişlerdir. Ve her şey bu geleneğe binaen vazifelerinde hiçbir karşılık beklemeksizin daim ve kaimdirler.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • mazlumder

  Sivil Hayatı Korumak Çatışan Tüm Tarafların Yükümlülüğüdür! , MAZLUMDER Cizre Olayları Gözlem Raporu, Artık Evlatlarımızı Kurban Vermek İstemiyoruz: Savaşı Durdurun!, Rojava Yönetimi İnsan Haklarına Aykırı Uygulamalara Son Vermelidir!, Mezarlık ve İbadethanelerin Yıkılması Kabul Edilemez, Kınıyoruz!, Sivil Yaşam Alanlarının Hedef Olduğu Saldırılar İnsancıl Hukukun İhlalidir, Kınıyoruz!, Derneğimizin kurucu üyelerinden, uzun dönem yöneticiliğimizi yapan Mavi Marmara Gazisi Recep VİDİN vefat etmiştir. Cenazesi bu gün ( 15 eylül salı ) ikindi namazına mütakip Karşıyaka mezarlık camiinden kaldırılıcaktır. Recep Vidin ağabeyimize Allahtan rahmet, yakınlarına sabrı cemil diliyoruz., Derneğimizin Kütahya Şubesi kurucularından uzun süre merkez yönetim kurulu üyeliği yapmış olan Selahattin UNES vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına sabrı cemil dileriz., İşgalci İsrail Mescid-i Aksa'ya Yaptığı Saldırılara Son Vermelidir!, Mülteci Katliamına “DUR” Diyelim!
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Geleceğimizin Çocukları Vakfı

  Ve biz, tüm çocuklarımızın Atatürk ilke ve inkılaplarını özümsemiş, kendine güvenen, haklarının bilincine varmış, paylaşmasını bilen yüreği sevgiyle dolu ve kolaylıkla seni seviyorum diyebilen bireyler olarak yetişmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Tabii, maddi olanaksızlıklar, yetersizlikler yüzünden, planladıklarımızı, hayal ettiklerimizi tam anlamı ile yapamadığımız zamanlar ve durumlar oluyor. İşte bu noktada, sizin ailemize göstereceğiniz yakın ilgiye, destek ve duyarlılığa herşeyden çok ihtiyacımız var. Maddi ve manevi varlığınızı hissetmek ailemizin tüm bireylerine güç ve umut veriyor...
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Boşat Ticaret

  Tütün ve Tütün Mamulleri taoptan ve Parekende Satış. Tütün, Nargile, Tavla, Tütün sarma makinası, filitre, kömür, çakmak adıyaman tütünü, bitlis tütünü, muş tütünü ve bir çok tütün ve malzemelerimiz mevcuttur
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ASDER

  ASDER - Adaleti Savunanlar Derneği. Toplumsal barış ve düzen, insan hak ve özgürlükleri büyük ölçüde kuvvet ile adalet arasındaki ilişkilerin biçimine bağlıdır. Gerçek barış ve düzen, kuvvetin adalete hükmettiği yerde değil,ancak ve yalnız adaletin emrinde tutulduğu toplumlarda var olur ve öyle tutulabildiği müddetçe devam edebilir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin