Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Hamam Sauna Sektörü

Bu sektörde 10 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı

  İstanbul'da Ayasofya Müzesi ile Sultanahmet Camii arasında yer alan Türk hamamı; Kanuni Sultan Süleyman'ın eşi Hürrem Sultan tarafından, Mimar Sinan'a 16. yüzyılda (1556 – 1557) Ayasofya'nın yanına, 532 yılında tamamen yıkılan tarihi Zeuksippos Banyoları'nın bulunduğu yere inşa ettirilmiştir. 1910 yılına kadar aktif olarak kullanılan hamam, uzun yıllar kapalı kalmıştır. Sultan Ahmet cezaevinin dolu olduğu zamanlarda mahkumların da tutulduğu hamam, dönem dönem kağıt deposu ve benzin deposu olarak da kullanılmıştır. İstanbul’un abidevi eserlerinden olan Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı 1957 – 1958 yıllarında onarılmış ve 2008 yılına kadar kamuya ait halı satış mağazası olarak kullanılmıştır. Klasik devir Osmanlı hamamları üslubundaki yapı, çifte hamam şeklinde ve 75 m uzunluğundadır. Bu hamamda, Türk hamam mimarisinde bir yenilik olmak üzere ilk defa kadınlar ve erkekler kısmı aynı eksen üzerinde yapılmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Gedikpaşa hamamı

  Gedikpaşa hamamı Gedik Ahmet Paşa Tarafından 1475 Tarihinde Osmanlı döneminin en ünlü mimarlarından Mimar Hayrettin'e yaptırılmıştır.Hamam bay ve bayanlar kısmından oluşan çifte hamamdır.Gedikpaşa Hamamı İstanbuldaki Osmanlı Mimarisinin önemli eserlerindendir.Şehir merkezinde bulunup Kapalı çarşıya 250m. Uzaklıktadır. Hamam Caddesi No 61 FATİH - İSTANBUL
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Çemberlitaş Hamamı

  Çemberlitaş Hamamı, Çemberlitaş’ta Divanyolu üzerinde, I. Constantinus’un (M.S. 324-337) diktirdiği anıtın Vezir Hanı tarafında yer alır. Hamam’ın karşısında Köprülü Mehmed Paşa Camii, medresesi ve türbesi, yanında Vezir Hanı, eski Dar’ül-fünun binası, civarında ise Sultan II. Mahmud Türbesi ve haziresi, Köprülü Kütüphanesi, Atik Ali Paşa Camii, medresesi ve Ali Baba Türbesi mevcuttur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • FINDIKZADE SAUNA

  FINDIKZADE SAUNA Kuruluş Tarihimiz olan 1974'den günümüze geçen zamanda kalıcı değerlerimizin yanına . Çağın getirdiği güzellik ve yenilikleri özenle ekledik . Yenilenen mimari yapısı ve zenginleşen hizmetleriyle saunamız hizmetine devam etmektedir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Arabacılar Hamamı

  Çalışma Saatleri: Erkekler Bölümü: 07:00-21:00 -Kadınlar Bölümü: 08:00-19:00 arası açıktır. -Özel günlerinizde(düğün,lohusa,kına vs.)kiraya verilir. -İSTANBUL HAMAMLARI İÇERİSİNDE ŞEHİR ŞEBEKE SUYU(TERKOS) KULLANAN TEK HAMAMDIR. -Grup rezervasyonlarında çalışma saatleri değişebilir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Hamamist SaunaHamam

  Hamamist SaunaHamam ve Restoran'da, gerek iş amaçlı misafirlerinize güzel bir İstanbul tecrübesi yaşatmak istediğinizde gerekse çalışanlarınıza motivasyon, Super Lig Maçlarını DİGİTÜRK DEV EKRANLARDA Keyifli Bir Atmosferde izleyelim Diyorsanız Hamamist Saunaamp;Hamam Sizleri Bekliyor Daha Rahatını izlemediğinizi garanti ediyoruz Hamamist Sauna;Hamam veRestoran’da, gerek iş amaçlı misafirlerinize güzel bir İstanbul tecrübesi yaşatmak istediğinizde gerekse çalışanlarınıza motivasyon amaçlı hediye ve teşvik gezileri düşündüğünüzde Türk Hamam kültürünün en otantik, en lüks, en kaliteli ve en hijyenik şekilde yaşatabileceğiniz beklentilerinize uygun özel bir mekan
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin