Firma Kategorileri

Profesyonel Web Sitesi Hizmeti

Sayın Üyemiz, firmanızı tanıttığınız platformumuzda, eğer henüz bir web siteniz yoksa, uzman ekibimiz modern ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlayarak işletmenizin dijital dünyadaki varlığını güçlendirmektedir. Tasarım ve geliştirme sürecinin yanı sıra, hosting hizmeti de sunarak web sitenizi çalışır halde internette yayınlıyoruz.

SEO optimizasyonlu içeriklerimizle web siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer alarak daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar. Firmanızı dijital dünyada güçlü bir şekilde temsil etmek için bizimle iletişime geçin.

Web Siteniz Yok mu
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 1
Son 7 Gün : 1
Toplam Firma : 3152
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Temizlik Şirketi Sektörü

Bu sektörde 4 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Karadayı Kanal Temizleme

  Vidanjör,kanaltemizleme,nakliyat Karadayı Kanal Temizleme Ve Atıksu Çekimi Nakl.gıda.inş.san.tic.ltd.şti SULTAN ORHAN MAH. HÜKÜMET CAD. NO:99/201 KOCAELİ/GEBZE Firmamız Karadayı Vidanjör Olarak aşağıdaki hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız Kanal Açma Evsel Atık Yağ Kuyuları Fabrika Arıtma Fosseptik Çekimi Bakteri Nakliyesi Otel ve Restaurant Kanal - Kanalizasyon Fosseptik Kuyularının İç Temizliği Kiralık ve Satılık vidanjör Hizmeti Ve Her Türlü Vidanjör işleri
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Suneks Temizlik

  Suneks Temizlik firması ; Hizmet sektörüne girdiği 1992 yılından beri vermiş olduğu hizmet ile siz değerli müşterilerinin güven ve takdirini kazanmıştır. Teknolojik gelişmeleri takip ederek kendini yenileyen firmaların ayakta kalabildiği günümüzde , Suneks Temizlik kalifiye temizlik personeli ihtiyacının karşılanmasında önemli bir adımdır. Erenköy Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 272 Mormin Apt. Kat 6 Daire: 17 Kadıköy / İstanbul
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dikey Endüstriyel Dağcılık

  Dikey Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri 1998 yılında otomotiv ve beyaz eşya ana sanayine yönelik özel çözümler üretmek amacıyla kurulan AYEKS’in bünyesinde faaliyet gösteren Dikey Endüstriyel Dağcılık olarak; Türkiye ve hinterlandında mevcut ve gelişmekte olan pazarlar için, düşme koruma sistemleri ve iple erişim çözümleri sunarız. Dikey Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri dağcılık hizmetleri olarak yüksekte (yüksek yapılı mimarilerin cephe yüzeyleri, çelik konstrüksiyon) yapılacak çalışmalarda yenilikçi erişim tekniklerini uygulayarak, emniyetli ve iş güvenliği mevzuatlarına uygun çözümler ile sizlere avantajlarını sunmaya hazırdır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Detay Halı Yıkama

  Detay Halı Yıkama firması Çankaya, Yenimahalle ve Keçiören bölgeleri yoğunlukta olmak üzere tüm Ankara ilçelerinde 25.000+ kayıtlı halı yıkama temizlik müşterisi ve 20 yıllık geçmişi bulunan Ankara'nın en büyük temizlik ve halı yıkama şirketidir. Detay Temizlik Halı Yıkama Firması Ankara da 25.000+ kayıtlı müşteri ile hizmet vermektedir, 20 yılı aşkın sürede çok fazla devlet kurumu, özel sektör şirketleri ile temizlik anlaşması yapmıştır, Çalıştığımız kurumlardan bazıları; Türkiye'nin en büyük bankalarından olan Türkiye İş Bankası temizlik işleri Gayrimenkul danışmanlığı konusunda büyük çalışmalar yapan Turyap Gayrimenkul temizlik işleri TSK Hava Kuvvetleri Komutanlığı temizlik işleri anlaşması SIEMENS Ankara detaylı temizlik, ofis ve işyeri temizliği işleri Havacılık sektörünün genişlemesini ve gelişmesine sürekli katkı sağlayan Türk Hava Kurumu detaylı temizleme işleri Dünyanın birçok ülkesinde hastaların başkalaşan ve değişen ihtiyaçlarına çözümler bulan ve uygulayan merkezi İsviçre 'de uluslararası bir sağlık firması olan Novarits ile temizlik işlemleri Türkiye’nin sıcak müziği Radyo Capital ile yerinde detaylı temizlik anlaşması SSK ile temizlik şirketi çalışması anlaşması ve detaylı temizlik T.C. MEB Anaokulu olarak faaliyet yürüten Şaziye Tekışık Koleji ile detaylı hijyenik temizlik Du Pont Türkiye ile çeşitli temizlik işleri Ülke Güvenliği ve Siber Güvenlik Teknolojileri konusunda çözümler üreten Havelsan kurumuyla çeşitli temizlik çalışmaları Ankara Sıhhiye’de bulunan Sıhhiye Ordu Evi ile temizlik anlaşması Ankara’da üreten ve toplumla etkileşen fertler yetişmek için eğitim ve sosyal faaliyetleri için 6 Nokta körler derneği ile temizlik çalışması. Eczacıbaşı ile işyerleri ve çalışma ofisleri için temizlik işleri anlaşması Gazprom Türkiye ile detaylı temizleme çalışmaları, depo ve işyeri ve ofislerin temizliği Hotel Midi ile detaylı oda temizliği ve otel temizliği anlaşması Amerikan Chicago merkezli coğrafi bilgi sistemi verisi sağlayıcısı Navteq ile temizlik işleri anlaşması Türkiye yol iş sendikası ile temizlik anlaşmaları Mehmet Emin Resulzade Anadolu Listesi ile temizlik çalışmalarımız Tepe İnşaat ile detaylı temizlik Ömerler Hammadde firması ile detaylı temizlik çalışması KTR AŞ şirketi ile detaylı temizlik hizmeti anlaşması Global haber firması Associated Press ile detaylı temizlik anlaşması Gibi Ankara’da birçok kurum, kuruluş, şirket ve devlet kurumu ile temizlik anlaşmaları ve çalışmaları yapmaktayız, bu sürede birçok detaylı temizlik, halı yıkama, ofis temizliği, depo temizliği, ambar temizliği, bina temizliği, oda temizliği, büro temizliği, makam odası temizliği gibi çok fazla temizlik hizmeti gerçekleştirdik.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Sayın Üyemiz, firmanızı platformumuzda tanıtırken eğer bir web siteniz yoksa, uzman ekibimizle profesyonel web sitesi hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz. Modern ve kullanıcı dostu tasarımlarımızla, hosting dahil çalışır halde internette yayınlanacak web sitenizi oluşturuyoruz. Bu sayede, dijital dünyada güçlü bir varlık göstererek müşteri ve iş ortaklarınıza kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. Online varlığınızı artırmak ve firmanızı en iyi şekilde temsil etmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Web Siteniz Yok Mu