Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Fotokopi Ozalit Sektörü

Bu sektörde 5 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • GOLD FİRMA

  Erg Bilişim Fotokopi Makinaları

  Kiralık Fotokopi Makinaları, Renkli fotokopi makinaları, yazıcılar ile tüm Türkiyeye satışlarımız mevcuttur. Toshiba, Develop, Kyocera Yetkili Servisi. Teknik Servisimiz mevcuttur. Koordinat:40.755003,29.953076 42 Evler Sanayi Mahallesi Kozalı Sokak Çarşı Yapı AVM. No: 24 İzmit
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • AVCILAR Dokümanevi

  1990 yılında Durak Copy Digital Baksı Merkezi olarak hizmet vermeye başlayan, 2005 yılı sonrasında Doküman Evi Digital Baskı Merkezi ismiyle yola devam eden firmamız; bünyesinde barındırdığı ileri teknoloji ürünü digital baskı parkuru, genç ve dinamik kadrosu ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Sektörel ihtiyaçları ve teknolojik yenilikleri takip ederek siz değerli müşterilerimizin digital baskı ve digital baskı uygulamalı reklam ürünleri taleplerine en son teknoloji baskı tesisi ve profesyonel hizmet anlayışı ile cevap vererek müşteri memnuniyetini sağlamayı kendisine ilke edinmiştir . Digital baskı hizmetlerimizin yanı sıra; baskı sonrası laminasyon, renkli ve siyah-beyaz print out,display ürünleri ( görsel iletişim ürünleri ), her türlü kırtasiye ve ofis malzemeleri, promosyon ürünleri, DHL yurtdışı gönderi hizmetleri, baskı sonrası ciltleme, fotoblok, foreks uygulamaları gibi sektöre dair bir çok talebinize profesyonel çözümler sunmaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Mega Grup Ofis

  Mega Grup Ofis Donanımları Ltd.Şti. Fotokopi cihazlarının DIGITAL teknoloji ile buluşması sonucu bu ürünlerin yeni özellikleride (priter fax scanner) ürün üzerinde tüketicinin hizmetine sunulmuş MEGA GRUP çözüm sunumunu bu yönde geliştirmiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • SVG Copy Center

  SVG Copy Center Sektörünün öncülerinden olan ve konusunda pek çok ilke imza atan firmamız bu gün faliyetine, Kopyalama Merkezi, Dijital Baskı Merkezi, Açık Hava Reklamcılığı, Grafik Tasarım Ofisi, Kişiye Özel Baskı Çözüm Merkezi ve Kırtasiye (ofis-okul-teknik-sanatsal) konu ve alanlarında devam etmektedir. 30 kişilik genç ve profesyonel bir takımla hizmet veren firmamız, makina parkurunda teknolojisinin son ürünü makina ve donanımları bulundurmaktadır. Sektöründeki tüm yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eder. ”MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI BASKI ÇÖZÜMLERİ VE TAM HİZMET MERKEZİ” sloganıyla, profesyonel olarak, amatör ruhla yoluna devam eden firmamız, fotoğraf çekiminden, grafik tasarıma, dev format baskıdan, yerinde teslim ve montaja kadar ”sıfırdan, anahtar teslim” hizmet ve çözümler sunmaktadır. Müşteri portföyünde, öğrencilerden, mimari ofislere, küçük ölçekli esnaftan, ulusal ve uluslararası kurumsal firmalara kadar farklı müşteriler bulunduran firmamız, oldukça geniş bir yelpazede ürün ve hizmet çeşitliliği sunmaktadır. SVG, müşterilerinin talebi doğrultusunda, kaliteden ödün vermeden en uygun çözümü, en uygun fiyata ve maksimum hızda sunmaktadır. Etik kurallara bağlı çalışmayı ilke edinmiş olan SVG, müşterilerinin tüm bilgi ve dökümanlarını tam gizlilik içinde saklamakta ve korumaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin