Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Çiğ Köfte Sektörü

Bu sektörde 18 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Çiğköfte Co

  Türkiye'de ilk defa online olarak özel vakumlu ambalajlarla etsiz çiğ köfte satışı gerçekleştiriyoruz. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı üretim tesisimizde el değmeden günlük üretilen çiğ köfteler aynı gün gönderiliyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Çiğköfte Gen Tr

  www.cigkofte.gen.tr adresinden vereceğiniz çiğ köfte siparişleri günlük olarak üretilip, günlük olarak sevk edilir. Taptaze çiğ köfte kapınızda. 256 Bit güvenlikli sanal mağazadan vereceğiniz siparişler aynı gün kargoda. Kredi kartı veya Havale/EFT seçenekleri ile. Çiğ köftenin kilosu 5 TL. Bir çiğ köfte dükkanından 25 TL-30 TL ye alacağınız etsiz çiğ köfte üreticiden direkt kapınıza teslim şekilde sadece 5 TL. www.cigkofte.gen.tr Üretimden direkt sevkiyat. Vakumlu ambalajlarla buz aküleriyle kapınıza teslim ürünler.Türkiye geneli çiğ köfte siparişi verebileceğiniz sanal mağaza. Çiğ köfteler günlük olarak ISO 9001 ve ISO 22000 onaylı tesiste üretilip paketlenir. Siparişler saat 16:00 civarında kargoya teslim edilir. Buz aküleri destekli olarak çiğ köfteler vakumlu ambalajlarla kargoya teslim edilir. MNG ve Sürat Kargo ile gönderiler adrese teslim olarak gönderilir. Kargolar ücretsizdir. Kargoya ücret ödemezsiniz. Etsiz çiğ köfteler size ulaştığında paketinde açılıp yenilecek şekilde hazırdır. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Etsiz çiğ köftelerimiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı tesisimizde Kimya Mühendisi ve Kimyager kontrolünde üretilmekte ve hijyenik şartlarda paketlenmektedir. Üretimden direkt olarak gönderildiği için bayi fiyatlarından ürünü satın almış olursunuz. Dilerseniz çiğ köftenin yanında lavaş ve sos siparişi de verebilirsiniz. Çiğ köftelerimizde kullandığımıza baharat ve bulgur Türkiye'nin önde gelen firmalarından tedarik edilmektedir. Kaliteyi ucuza alın. Üretimden tüketime aracısız etsiz çiğ köfte siparişi verin.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Bakırköy Çiğ Köfte

  Bakırköy Çiğ Köfte Naturel Çiğköfte 1988 senesinde Bakırköy, Şirinevler,Güngören ve Zeytinburnunda fastfood şubelerimizi açarak sayın İstanbul halkının damak zevkine hizmet etmeye başladık. Daha sonrasında 2000-2003 senelerinde piyasadaki arz ve talebi görerek bu şubelerimizde çiğköfte satışına başladık.2007 senesinde imalata başlayıp tamamen çiğköfte üretimine geçip Bakırköy İncirlide ilk çiğköfte şubemizi açtık.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Ziyafet Çiğköfte

  2005 yılında Arnavutköy'de hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zamanda farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan firmamız, tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe 1 numara olan aday firmalardan biridir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ÇiğKöfteci Ömer Usta

  Çiğköfte Dürüm Çiğköfte ÇiğKöfteci Ömer Usta Bizim hikâyemiz Sincik-Adıyaman'da başlayıp lokanta sektöründe kebapçılıkla devam etmiştir.Lâkin Ömer Usta'nın kendi lokantasında müşterilerine sunduğu çiğköfte büyük beğeni kazanmış olup,belli birikimler sonucunda kurmuş olduğu çiğkofte tesisi ile günümüzde seçkin firma olarak merkezi Başaksehir-İstanbul olmak üzere geniş şube ağıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyız. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Mutsan Mutfakçıla Sanayi Sitesi M1 Blok D:25, İkitelli, Başakşehir, İstanbul
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Elit Cafe Yenikent

  Derince Yenikent Venüs İş Merkezinde Çiğ Köfteci Sait Şubemiz açıldı. Bir telefonla siparişiniz teslim edilir. Elit Cafe olarak dondurma hizmetimiz mevcuttur. Yenikent Mahallesi Venüs Sokak No: 31
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Komagene Beykent

  Çiğ köfte, hazırlanışı ve sunuluşuyla yemekten öte, bir şölendir. Orijinali çiğ etle yapılır ve yerinde tüketilir.Çiğ etle yapılan köfteler, doğru şartlar yerine getirilmediğinde zararlı bakteriler üretmekte ve insan sağlığı için tehlike oluşturmaktadır. Nakliyesi, servisi, saklama koşulları oldukça zordur. Çiğ etin merkezde üretilip dükkânlarda satılması gıda sağlığı açısından mümkün değildir. Etsiz çiğ köfte bu ihtiyaçtan doğmuştur. Ürün ve hizmet yelpazesi ile Türkiye’nin (ve dünyanın) lider etsiz çiğ köfte zinciri oldu. Komagene Beykent, 2008 yılından beri Yavuz Sultan Selim Bulvarı’ndaki yerinde hizmet vermektedir. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Vista Residans A3 Blok 34000
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Oses Çiğ Köfte

  İLK ÇİĞ KÖFTE MAKİNESİ Çiğ köfte, o zamanlarda el ile yoğruluyordu ve çok az bir kitleye ulaşıyordu. Bu lezzeti daha fazla insana ulaştırmak isteyen Osman Yaşar, bu dönemlerde çiğ köfte makinesini kullanmaya başlayarak, üretim kapasitesini arttırdı ve sanayileşmenin ilk adımları atılmış oldu. İLK ÇİĞ KÖFTE ŞUBESİ Markalaşma yolunda ilerleyen OSES, açılan ilk şubeyle çiğ köfte sektöründe bir ilke daha imza atmış oldu. El değmeden üretim, sağlıklı ve hijyenik koşullar ve OSES’in benzersiz lezzeti taleplerin artmasını sağladı ve yeni şubeler açılmaya devam etti. İLK ÇİĞ KÖFTE FABRİKASI Daha sonra, sektör için büyük bir adım olan, AB standartlarında, ilk çiğ köfte fabrikası kuruldu. Fabrikasyon üretim, kalite standartları ve benzersiz lezzeti ile OSES bugün, 55 ilde 600’ü aşkın şubesiyle hizmet vermektedir. Türkiye’deki liderliğini tüm dünyaya taşımak vizyonuyla büyümeye devam eden OSES çiğ köfte, yeni şubeleri ile büyümeye devam etmektedir. İLK DIŞ YATIRIM Oses son olarak, Almanya ve Çin’de açılan iki fabrikayla sektörde yine bir ilki gerçekleştirmiş oldu. İlk dış yatırımı yapan ve bu iki ülkede fabrika kuran Oses, yurt dışı şubelerini de arttırmayı sürdürüyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Nefis Çiğ Köfte

  Kuruluşumuz 2007 yılına dayanmaktadır. Gıda sektörüne adım attıgımız bu yıldan beri hep amacımız müşteriya daha iyi hizmet sunmak adınaydı ve bunu da başardımız için emeği geçenlere minnettarım. Gıda denilince akla bir yığın yemek kültürü çeşitli tüketim unsuraları ve bitmez tükenmez bir kültürün olgusu ortaya çıkmakrtadır.Ülkemiz olarakta bu çeşitlere oldukça fazla bir şekilde sahibiz. Son yıllarda gelişmekte olan dünya ekonomisine paralel olarak ülkemiz ekonomisini de gıda sektöründe oldukça hızlı bir şekilde boy göstermektedir.Bu kadar hızla büyüyen bir talebi de yerine getirmek ekonomik olarak ciddi sıkıntıları beraberinde getirmiştir. Bunun en dinamik örneği de gıda hileleri başlığı altında toplayabiliriz.Bizim misyonumuz da tam burada başlamaktadır. Bizim ürünlerimizde herhangi bir katkı maddesi olmasın diye kendi et bulyonumuzu kendimiz üretmeye karar verdik ve bu amaçla da epey bir yol katettik. Yaklaşık olarak iki yıllık mücadelemizin sonucunda muhteşem bir lezzet ortaya çıkardık. Kendimiz kıllandığımız gibi de bu lezzeti pazarlama aşamasına geçmeye de başlamış bulunuyoruz. Ürünümüzde kesinlikle et taneleri yoktur. MSG(çin tuzu), disodyun inosinat , disodyum guanilat gibi lezzet arttırıcı maddeler içermez.Koruyucu madde içeren sodyum bezoat, potasyum sorbat gibi ürünlerde yoktur. Tamamen organik olup islami koşullara uygundur. Bu yüzden çok geniş bir kitleye çiğköfte ve gıda hizmeti sunmaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Arsamiea Çiğ Köfte

  Arsamiea, 1990 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Arsamiea, bugün yaklaşık 200 şubesi ve 70 çalışanı ile etsiz çiğ köfte üretimi alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Arsamiea, sunduğu ürünlerinin 98’ini Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden temin etmektedir. Arsamiea, etsiz çiğ köfte’den acı sosu’na , lavaşından nar ekşisine kadar, birçok tadın yanında içli köfte seçeneği ile de damak zevkine hitap etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Çiğ Köfteci Sait

  Çiğ Köfteci Sait, hammadde tedarikinden üretime, üretimden nakliyeye, nakliyeden pazarlamaya yani üretimden sofraya kadar “a kalite” garantisini vurgulamakta ve halkımızın dini duyarlılıklarına uygun olarak üretimlerini yapmaktadır.Bizler en iyi kaliteyi en ucuza piyasaya sürmeye çalışan bir firmayız. -Bizler kendi kârını 5 ve civarı bayii kârını 100 ve üzeri düşünen bir firmayız. Tüketici ve çevre sağlığına duyduğumuz saygı yalnızca tüketilmeye hazır göz önünde bulunan ürünlerimiz için değil, ürünlerin perde arkası olan üretim aşamalarımız için de temel ilkemizdir.İnsan sağlığına ve değerlerine saygı gösteren bir firmayız. Firmamızın çalışma ruhunu oluşturan temel kriter, “a kalite” güvenilir ürün ve hizmet üretmek ve siz tüketicilerimizin beğenisine sunmaktır.Biz Türkiye’de zirve yapan, dünyada da zirve yapmaya aday bir firmayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Pan Çiğ Köfte

  Pan Çiğ Köfte organizasyonunun önceliği en kaliteli ve en taze malzemeler ile eşsiz formülü birleştirerek Türkiyenin en lezzetli ve her kesime hitap eden ürünlerini değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktır. Bu amaç için tüm departmanlar, Türkiyenin en saygın ve bilinir tedarikçileri ile çalışarak tüm satış noktalarımızda yüksek standartlarda ürün garantisi sunabilmek adına 365 gün 24 saat ara vermeden çalışmaktadır. Kullanılan tüm ürünler, üretim kalite birimi tarafından hem üretim aşamasında hem de satış noktalarında satışa açık ürünleri sürekli olarak denetlemektedir. Ürünler en gelişmiş üretim teknikleri ve teknolojiler kullanılarak Pan Çiğ Köfte fabrikasında üretilerek, satış noktalarımıza özel tasarlanan koruma zincirli araçlar ile günlük olarak dağıtılmaktadır. Fabrika üretim aşamaları ve hijyen standartları Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlendiği gibi Uluslararası gıda standartlarına uygunluğu kalite belgeleri ile tescillenmiştir. Türk damak lezzetine uygun, bol ve kaliteli malzemeler ile üretilen ürünler Tadı Tadımında Saklı’’ görüşüyle değerli müşterilere güvenli bir seçenek sunmaktadır. Pan Çiğ Köfte ürün iyileştirme ekibi, sürekli araştırmaklar yaparak müşterilerine giden ürünlerin tazeliğini ve kalitesini korumak için ürün, paketleme ve tedarik zinciri şartları laboratuarlarda bir çok testten geçer. Pan Çiğ Köfte’ye ait tüm ürünlerde domuz eti ve katkıları kesinlikle kullanılmamaktadır. Özellikle çiğ köfte formülünde yer alan malzemeler helal sertifikalıdır. Macun Mah. Batı Bulvarı No:2/43 Y.mahalle /ANKARA
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Oses Çiğköfte

  Oses Grup, üretimine ilk olarak 1993 yılında, kurucu Osman Yaşar ile başladı Oses Çiğköfte, 7 / 24 sipariş ve müşteri desteği ile hizmetinizdeyiz Karayolları Mahallesi 568 Sokak No:14/1 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin