Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Tıp Merkezi Sektörü

Bu sektörde 28 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Radyotom Bakırköy

  Tıbbi Görüntüleme Merkezi Radyotom Radyomar Türkiye'nin en büyük tıbbi görüntüleme gruplarından RadyotomRadyomar Radyotom Radyomar Son yıllarda görüntüleme merkezleri, devlet hastanelerindeki hasta yoğunluğu ile özel hastanelerin göreceli yüksek fiyat politikaları arasında kalan insanlar için ileri teknolojiyle sunulan kaliteli hizmetin makul fiyata satın alınabileceği ideal bir alternatif oluşturmaktadır. Radyotom Radyomar Türkiye’nin en eski ve makine parkı açısından en büyük görüntüleme merkezlerinden birisidir. İstanbul’da üç şubede MR, BT, dijital röntgen, ultrasonografi ve diğer incelemeler yapılmaktadır. Fındıkzade Şubesi’nde C kollu dijital röntgen ve DSA cihazı kullanılarak ileri teknoloji ve yeni teknik ile ağrısız rahim filmi çekilmekte, kısa zamanda ve makul bir ücret ile defekografi yapılabilmektedir. Metro istasyonunun yanı başında müstakil bir binada bulunan Levent Şubesi, kolay ulaşım imkanları ve iş merkezlerine yakınlığı ile dikkati çekmektedir. Bakırköy Şubesi’nde 4 boyutlu ultrasonografi yapılabilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Değişim Estetik

  Değişim Estetik, Burun Estetiği, Meme Estetiği, Liposuction, Yağ Alma, Erkek Meme Yağı, Lazer Epilasyon, Leke Silme Özel LeonArt Polikliniği LEONART Polikliniği BAHÇELİEVLER, KADİR HAS AVM B Blok 2. katta bulunmaktadır. Polikliniğimiz 220 m2 alan üzerine kurulu olup, 2 adet bekleme salonu, 11 tedavi,hizmet ve muayene odası mevcuttur. Merkezimiz alt yapısı ve kuruluşu ile maksimum hasta konforu ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Arzu ettiğiniz konularda bilgi almak veya muayene olmak için polikliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız 24 saat içerisinde ilgili birimler tarafından yanıtlanacaktır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Çamlık Hastanesi

  Özel Çamlık Hastanesi Ticari Ünvanımız Ur-Ba Sağlık Tesisleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Adresimiz Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:46 - Bakırköy / İSTANBUL (0212) 543 56 10 (pbx) Tarihçesi 30 MAYIS 1992 tarihinde faaliyete geçmiş bulunan hastanemiz, Bakırköy ile İncirli arasında 5000 m²'lik yeşil alan içerisinde 45 yatak kapasiteli, 50 araçlık ücretsiz otoparkı bulunan bir sağlık kuruluşudur. Hastanemiz 1996 - 1997 döneminde İstanbul Sağlık Müdürlüğünce düzenlenen ödül töreninde ödüle layık görülen 5 özel hastane arasında yer almıştır. Ciddi ve deneyimli bir sağlık kuruluşu olan hastanemizde kaliteli ve çağdaş sağlık hizmeti verilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Doruk Mora Terapi

  Bakırköy Doruk Mora Terapi Merkezi Ne kadar tiryaki olursanız olun Mora Biorezonans ile sizde sigarayı bırakabilirsiniz! Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tıp eğitimi aldıktan sonra, aynı yerde uzmanlığını alan Bahattin Uçar, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Beyin ve Sinir cerrahisi bölümünde uzun yıllar çalıştıktan sonra, meslekte 25 yılını doldurarak ayrılmış olup, halen Bakırköy de ki muaynehanesinden özel hekim olarak hizmet vermektedir. Sigara bırakmayı sosyal sorumluluk projesi gibi gören Bahattin Uçar’ın da branşı olan beyin ve sinir cerrahisi ile ilgili hastalıklarda da sigaranın ana nedenlerden biri olması sebebi ile, daha sağlıklı bir toplum adına, olabildiğince geniş bir kitleye hitap ederek insanların bu zararlı maddeden kurtulmasını hedefliyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Güven Taş Kırma Merkezi

  Güven Taş Kırma Merkezi Eswl Tedavisi; genel olarak böbrek ve idrar yolu taşlarının tedavisi konusunda hizmet veren Üroloji ve Dal Merkezidir. Böbrek Taşı Belirtileri Taş hastalığında görülen ağrı en sık rastlanan belirtidir. Böbrek ağrısının şiddeti bazı kişilerde belli belirsiz bir sızlama şeklinde görülürken bazılarında son derece şiddetli, kıvrandırıcı ve hastaneye yatmayı gerektirecek yoğunluğa kadar ulaşabilir. Böbrek taşı hastalığında tek belirti ağrı değil. İdrarda kanama, bulantı, kusma, idrar yaparken acı-yanma, ve idrar sıkışıklığı hissi de hastalarda görülüyor. İlginç olarak belirti vermeyen böbrek taşlarına da rastlanıyor. Bu taşlar ancak kontrol sırasında ya da başka amaçla çekilmiş filmlerde tesadüfen saptanıyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ENT Tıp Merkezi

  ENT Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Bakırköy İstanbul | 444 4 368 Kulak Burun Boğaz, Ses, Uyku, Apne, Baş Dönmesi ve İşitme Bozuklukları, Estetik Cerrahi, Nöroloji ve Diş Hastalıkları Üniteleri ile Bakırköy'de 25 yıldır hizmet vermektedir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Anadolu Hastanesi

  Anadolu Hastanesi | Sağlığınız İçin Çalışıyoruz Kardiyoloji Beyin ve Sinir Cerrahisi Ortopedi ve Travmatoloji Kadın Hastalıkları ve Doğum Kulak – Burun – Boğaz Genel Cerrahi Kalp ve Damar Cerrahisi Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Nöroloji Üroloji İç Hastalıkları Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Deri ve Zührevi Hastalıklar Radyoloji Anestezi ve Reanimasyon Beslenme ve Diyet Biyokimya Laboratuvarı Ağız ve Diş Sağlığı Acil Servis
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Ethica

  Ethica Sağlık Grubu | Ethica Saç ekimi, medikal estetik ve plastik cerrahi gibi alanlarda yüksek standartlarda hizmet veren Estethica hastaneleri’nin resmi web sitesidir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Semiha Şakir Vakfı

  Semiha Şakir Hanımefendi ve eşi Şeyh İbrahim Şakir 1955 yılından bugüne yurdumuzun her köşesine Sağlık, Eğitim ve Sosyal Hizmetler alanlarında bağışlar yapmış, tesisler kurmuş ve bunları Devletimizin yetkili Bakanlıklarına bağışlamıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yedikule Tıp Merkezi

  Özel Yedikule Nöropsikiyatri Tıp Merkezi | Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi | Çocuk Gelişimi | Psikolojik Danışma | Uykusuzluk | Sigarayı Bırakma Hipnoz Çocuk Ergen ve Erişkin Psikiyatri Merkezi ve Psikolojik Danışma , Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Gelişimi konularında yardımcınız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yenihayat Tıp Merkezi

  Yenihayat Tıp Merkezi Kurumuz, 23.Ağustos 2004 de Yenihayat Polikinliği olarak faaliyete başlamıştır. 17 Ağustos 2007 de Tıp Merkezi ruhsatı alarak hizmet vermeyi sürdürmüş, 24 Eylül 2008 tarihinden itibarende Cerrahi tıp merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. İlk kurulduğu andan itibaren hemen hemen tüm ana branşlarda hizmet vermektedir. 18 Ağustos 2008 tarihinde beklentilere cevap vermek adına S.G.K. (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalarını gerçekleştirmiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sante Plus Hastanesi

  Sante Plus Hastanesi,saç ekimi, sac ekimi,dis tedavisi implant,kavitasyonla incelme,Diyet Muayenesi,jinekoloji uzmani,Kulak Burun Boğaz Amelyatları, Bademcik Ameliyatı,profesör ameliyatı emelki sandığı, sosyal güvenlik kurumu,lazeRli hemoroid,göz hastalıkları tedavisi HARUN BÜYÜK ,ARZU DOĞAN, ARZU BÜYÜK, HİNTEL, İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI, iş güvenliği uzmani Sante Plus Hastanesi , kasık fıtık amelayatları,bel fıtık ameliyatları,Bel Fıtığında Mikrodiskektomi ,Sömestr Tatilinde Bademcik Ameliyatı ,böbrektaşı tedavisi, sosyal güvenlik kurumu, sgk,doğumhane, doktor hasta ,lazeli hemoroid,göz hastalıkları tedavisi, Bilal Kara
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Or-Ahayim

  Or-Ahayim Özel Balat Hastanesi Hayat Işığı” anlamına gelen Or-Ahayim hastanesi, 1898 yılında, idealist doktorların ve hayırseverlerin katkılarıyla, Sultan II. Abdülhamid’in fermanıyla küçük bir sağlık ocağı olarak kurulmuş.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kan Hizmetleri

  Türk Kızılayı'na kan bağışı yaparak umut olun, hayat kurtarın. Kan vermek için bilgileri ve Kan Bağışı noktalarını Kanver.org'da bulabilirsiniz. Türk Kızılayı Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü Etimesgut/Ankara
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin