Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Laboratuar Sektörü

Bu sektörde 7 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Mavi Tıp Laboratuarı

  Mavi Tıp Laboratuarı kurulduğu 2003 yılından bu yana kalite ve etik değerlerden ödün vermeden, her zaman ve her koşulda, doğru ve güvenilir sonuçlara ulaşmak için çalışmaktadır. Çalışan sağlık personelimizin eğitim sürekliliği laboratuvarımız için esastır. Deneyimli ve uzman kadroya sahip olan laboratuvarımız da uluslararası kabul gören teknolojik ve tam otomatik cihazlarda testler çalışılmaktadır. Laboratuvarımız uluslararası dış kalite değerlendirme programlarına üye olarak belgelendirilmiştir. Laboratuvarımız en yeni analiz yöntemlerinin takipçisidir. Sonuçların tekrarlanabilirliği, iç (internal) kalite kontrol örnekleriyle, uluslararası uyumluluğu ise 5 ayrı dış kalite kontrol programına katılım ile teyit edilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Aygün Laboratuvarı

  Aygün Tıbbi Tahlil Laboratuvarı Aygün Tıbbi Tahlil Laboratuvarı,1983'de Mikrobiyoloji Uzmanı Aygün Özel tarafından Bakırköy de kuruldu.32 yıldır kesintisiz hizmet vermekte olan laboratuvarımızda değişen şey teknoloji, değişmeyen şey ise güvenilirlik ve güleryüzlülüktür. Anne babalar çocuklarından kolaylıkla kan almamızdan dolayı memnuniyetlerini sürekli olarak dile getirmekte ve bu sayede aynı aileden birkaç nesil birden bizi tercih etmektedir. Butik laboratuvar şeklinde çalışmamızdan dolayı daha yakından tanıma fırsatı bulduğumuz ziyaretçilerimiz sadece bir protokol numarası olarak görülmemekte, süreklilikleri sayesinde kişiye özel hizmetler alabilmekte ve bunlar sayesinde tedavi ve kontrolleri daha kolay ilerlemektedir. AIDS AMH, Anti Müllerian Hormon Testi Beta HCG Testi Ca125 Testi Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Evlilik Testleri FibroMax Testi Gebelik Testi Gıda İntolerans Testi Havuz Testleri HBV DNA HE4 Testi Helicobacter Pylori Hepatit Testi HIV Testi İdrar Tahlili İnfluenza Testi İnsülin Direnci Kalprotektin Kromozom Analizi Panorama Prenatal Test Portör Testleri Pro PSA Testi QuantiFeron Testi Sperm Testi Ter Testi Trimester Tarama Testleri Vitamin B Vitamin D
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Akme Medikal

  Akme Medikal - her zaman daha iyiye... Akme Medikal, sağlık kuruluşlarının tıbbi cihazlarına hızlı ve güvenli teknik servis ve biyomedikal danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıl birçok özel hastane ve medikal firmaya danışmanlık ve teknik servis hizmeti vermiştir. Ayrıca yeni tıp merkezi, poliklinik ve ameliyathane kurulumları gerçekleştirmiştir. 2010 yılı itibariyle kalibrasyon laboratuvarını kurmuş, buna paralel olarak vermiş olduğu hizmetlerin kalitesini belgelemek için ISO9001:2008 ve TSE 12426 Hizmet Yeterlilik Belgeleri’ni almıştır. 2013 yılı itibariyle de Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite olarak TS EN ISO/IEC17025 laboratuvar akreditasyonu ile hizmetlerine devam etmektedir. Yapmış olduğu detaylı araştırmalar neticesinde dünyanın en kaliteli tıbbi cihaz ampulü üreticilerine ulaşmış ve 2011 yılı başında tıbbi cihaz ampulü ithalatına başlamıştır. Avrupa, Amerika ve uzak doğudan ithal ettiği orijinal ve yüksek kaliteli muadil ampuller ile ekonomik çözümler sunarak sektörde önemli bir yer edinmiştir. Uluslararası platformda sektörel yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri müşterileri için yakından takip eden Akme Medikal, 2012 yılı itibariyle tamamen Amerikan üretimi olan “Dünyanın En Yüksek Işık Şiddetine Sahip” Medled marka kablosuz led kafa lambasını da değerli cerrahlarımızın hizmetine sunmuştur. Akme Medikal sağlık kuruluşlarıyla çalışırken insan hayatını göz önüne alarak ayrı bir sorumluluk bilinci ile hareket etmek gerektiğine inanmaktadır. Buna bağlı olarak daima kaliteyi ve güveni birinci sırada tutarak etik kurallar çerçevesinde çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Alan Akademi

  Alan Akademi Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Eğitim Danışmanlık Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) tarafından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında firmalara hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin