Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Maden Suyu, Soda, Su Sektörü

Bu sektörde 6 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Sırma Su

  Sırmagrup, Doğal Kaynak Suyu ve Maden Suyu’nun yanı sıra Meyveli ve Vitaminli Maden Suyu ile Schorle ve Exclusive ürünleri ile içecek sektörünün öncü firmalarındandır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • HAYAT SU

  30 yıllık tecrübesi ve dünya standartlarındaki kalite anlayışıyla tüketicilerine ulaşan Hayat Su, tüketim ihtiyaçlarına uygun inovasyonlarıyla her tüketiciye uygun ürünler sunuyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sırmakeş Su

  Neredeyse; tam bir asır öncesi, 1900'lü yıllardan bir gün. Yemyeşil ormanlarıyla, tertemiz havasıyla başka bir İstanbul . Ve, bu güzelliğin tam ortasında Beykoz. Beykoz'un cennet ormanlarından kaynağını alan, cam gibi, şeker gibi, bir su. Öyle bir su ki, içen içmeye doyamıyor. O yıllarda Tanzimat Dönemi'nin, ünlü romancı ve gazetecilerinden Ahmet Mithat Efendi kendi arazisi olan Beykoz Dereseki Köyün'deki özel Müezzinoğlu ormanlarından çıkan bu suya Sırmakeş adını koyar. 2000'li yıllara geldiğimiz bugün, aynı yerde, yine Beykoz Dereseki Köyün'de o cennet korunuyor. O cennetten Sırmakeş suyu akmaya devam ediyor. Ve Sırmakeş'in suyu yüzyıldır süren bir gelenek haline geliyor. Osmanlı İmparatorluğu 'nun bu son döneminde diğer ülkelere gönderilen kıymetli hediyeler arasında bir damacana Sırmakeş Suyu büyük kabul görmüştür. Sırmakeş suyu saraylara tulumlara küplerle taşınmış , iftar sofralarında özel misafirlere Sırmakeş suyundan kahve pişirmek ayrı bir prestij sayılmıştır. Zaman değişti, insanlar değişti, İstanbul değişti, Sırmakeş tadı, Sırmakeş farkı hiç değişmedi.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin