Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Psikiyatri Terapi Sektörü

Bu sektörde 3 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Dr. Başar Akman Psikiyatrist

  Dr. Başar Akman Psikiyatrist - Psikoterapist Dr. Başar Akman Psikiyatrist Psikoterapist Zuhuratbaba Mahallesi, Dr. Tevfik Sağlam Caddesi, Şenyuva Sokak, Zeylan 1 Apt, No:2/1, Daire:6 Bakırköy/İstanbul 1997 yılında Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim-Araştırma Hastanesi’nde çalışmaya başladı. 2006-2011 yılları arasında hem hastanede, hem de kendi kişisel muayenehanesinde çalışmalarını sürdürdü. Sağlık Bakanlığı ‘nın Tam Gün Çalışma Koşulları ile ilgili kararnamesi nedeniyle, 24.10.2011 tarihinde hastanedeki görevinden ayrıldı. 2011 yılından itibaren sadece kendi muayenehanesinde serbest olarak çalışmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Özel Bakırköy Huzurevi

  Huzurevi bakımevi istanbul - bakırköy, huzurevi, alzheimer huzurevi özel huzurevi ve bakımevimiz istanbul bakırköy de hizmet vermektedir, alzheimer huzurevi. Huzurevi bakımevi istanbul - bakırköy, huzurevi, alzheimer huzurevi, huzurevi, alzheimer hastalarının bakım ve ihtiyaçları uzman kadromuz tarafından karşılanmaktadır Tel :+90 212 660 87 03 2000 yılından bugüne huzurevimizde yaşlılarımıza hizmet verilmektedir. Günümüzde aile fertlerinin çalışmak zorunda olmaları veya çeşitli nedenlerden dolayı yaşlılarına gereğince ilgi ve alakayı gösterememeleri aşikardır. Yaşlılarımızın huzurlu ve rahat etmelerini ve iyi bakılmalarını sağlamak biz evlatların en kutsal görevidir. Biz Özel Bakırköy Huzurevi ve Bakımevi olarak bu kutsal görevi paylaşmayı yaşlılarımıza mükemmel bir hizmet vermeyi, onlara yaşıtlarıyla aynı ortamda mutlu ve huzurlu bi bakım sağlamayı taahhüt ediyoruz. Özel Bakırköy Huzurevi ve Bakımevi'nde; Girişte yönetim odası 2 katı Huzurevi 2 katı bakımevi Mutfak ve Revirin yer aldığı son katla birlikte toplam 6 katta hizmet verilmektedir. YEMEK Günde 3 öğün ana yemek, 2 öğün ara yemek servisi olmak üzere toplam 5 öğün yemek servisi yapılmaktadır. Diabet, kolesterol, obezite vb. rahatsızlıkları nedeniyle özel diyeti olan yaşlılarımızın beslenmeleri buna yönelik olarak düzenlenmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Diyetisyen Perihan Çiçek

  Diyetisyen Perihan Çiçek Diyetisyen, Kişisel Gelişim Uzmanı , Reiki Grand Master ve Yaşam Koçu Perihan ÇİÇEK 20 Yıllık alanlarında tecrübe ve uzmanlığıyla Bakırköy deki Estetik ve Güzellik Merkezinde sizlere hizmet sunmaktadır. Cumhuriyet Mahallesi Yakut Sokak No: 31-33 Daire: 8 Bakırköy - İstanbul
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin