Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Mutfak Mobilya Sektörü

Bu sektörde 8 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • FEZA MUTFAK

  1998 yılında kurulduğu günden bugüne, çok fazla yol kat eden, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutarak, sürekli büyüme hedefleri doğrultusunda, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için ´´FEZA MUTFAK´´ adı altında yeni yatırımlar yapmıştır. -Firmamız giderek büyüyen yapısının ve iş hacminin gereği olarak, kurumsallaşma sürecini başlatmış, sahasındaki teknolojik gelişmeleri izleyerek ve uygulayarak rekabet gücünü arttırmayı hedeflemiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Star Mutfak ve Mobilya Aksesuarları

  STARAX 1996 yılında mutfak ve mobilya aksesuarları sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana her yıl artan ürün çeşitliliği, büyüyen iş gücü ve kapasitemizle kendimizi geliştirerek 17.yılımızda İstanbul Beylikdüzü’ndeki 12.000 m2 lik kapalı alana sahip fabrika binamızla ve 7.000 m2 depolama alanı, 370’e yakın genç dinamik çalışanımız ile kaliteden ödün vermeden üretime devam etmekteyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Çankaya Birlik Mobilya

  Mutfak, Banyo, Vestiyer, Oda Kapıları, vb. her türlü özel tasarım Çankaya Birlik Mobilya Tüm ürünlerine 5 yıl garanti veriyor. Tüm ürünlerde; üretim ve imalat kusurlarından doğacak hasarlara karşı 5 yıl garantilidir. Garanti anlaşması iş yerimizde teslimat sırasında yapılmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Lineadecor

  Lineadecor mutfakları, ahşap sektörünün deneyimli firması Dekor Ahşap Ürünleri San. A.Ş. tarafından üretilmektedir. 1991 yılında faaliyete başlayan Dekor Ahşap, üretim kalitesine verdiği önem doğrultusunda teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarını sürekli artırarak modüler mutfak sektörünün gelişiminde öncü rol oynamıştır. Samandıra'da kurulan fabrika, belirlenen hedefler doğrultusunda 2006 yılı itibariyle taşınarak, Gebze'de son derece modern bir üretim tesisine dönüştürülmüş ve yıllık üretim kapasitesi 25.000 adete ulaşmıştır. Lineadecor mutfakları bugün Gebze'de 30.000 m2 alana sahip üretim tesislerinde, en son teknolojilerle ve modern bir anlayışla üretilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • artevetta

  artevetta bünyesindeki ürün gamı: - Mutfak dolabı - Ankastre mutfak - Modern mutfak - Hazır mutfak - Kırmızı mutfak - Siyah mutfak - Ev tadilatı ve dekorasyonu - Kişiye özel ergonomik çözümler Artevetta hizmetleri: - Tasarım, projelendirme, dekorasyon ve paket uygulama. (Komple, lokal, butik ve proje bazında toplu işler.)
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Artemo Mutfak

  Artemo Mutfak Artemo Mutfak, mutfak, mutfak dolapları, mutfak ürünleri, mutfak modelleri, mutfak dekorasyon, banyo, ray dolapları, kapı modelleri, ankestre ürünler, portmanto ve tv ünüteleri
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kordoba-Ahsap Mutfak

  Kordoba-Ahsap Mutfak 25 yılı aşan sektörel tecrübeye sahip olan Kordoba Ahşap Mutfak ve Banyo Elemanları 1994 yılında Bursa'da faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimiz su an Bursa Besevler Küçük Sanayi Bölgesi'nde faaliyetlerine devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • DEMOS 2002 MOBİLYA

  DEMOS 2002 MOBİLYA Eczane Dekorasyon Uygulama Firmamız; mobilya, dekorasyon, tasarım ve uygulama alanlarında 35 yıldan beri hizmet vermektedir. 35 yılın kazandırdığı bilgiyi, deneyimi, mesleki sorumluluğu, çağdaş üretim teknolojilerini, güncel ve yaratıcı çizgilerle her türlü mesleki gelişimi takip ederek, 2002 yılından itibaren eczane dekorasyonu ve tasarımında firmamızı geliştirmeye başladık. Bugün geldiğimiz konumu referanslarımızda görüş ve taktirlerinize sunuyoruz. Kaliteli malzeme, en üst düzey işçilik, gününde ve eksiksiz teslimat, geçmişte olduğu gibi bugün ve bundan sonrada DEMOS 2002 Mobilya’nın en önde gelen, olmazsa olmaz prensibidir. Projeleriniz hakkında görüşmek ve bilgi almak için direk hattımızdan bizi hemen arayın…
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin