Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3150
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Ofis - Kırtasiye Sektörü

Bu sektörde 28 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Coşkun Kırtasiye

  izmit lisesi yanı-serdar kundura karşısı Coşkun Kırtasiye Tüm ofis kırtasiye,kitap dağıtımı yapılmaktadır.İlköğretim,lise yardımcı ders kitapları.KPS ve tüm ünüversite kitaplarını arayın ayagınıza kadar getirelim.Tpotan fiyatına parakende.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Beşerler Group

  Bir Rüya Bin Gerçek: BEŞERLER Beşerler Grup Mahmut Paşa Mah. Yeni Bursa Yolu No:90 Başiskele/Kocaeli (İzmit) Türkiye İş yaşamında başarıyı getiren önemli etkenlerden biri de çalışma mekanının işe olan katkısıdır. Günümüzde iş yerleri çalışanlara sağlam, rahat ve kullanışlı mobilyalar sunmanın ötesine geçerek, hem çalışanı motive edecek hem de müşteri ve tedarikçileri etkileyecek ortamlar yaratmanın peşindeler. 1984 yılında kurulan Beşerler, iş yerleri için ürettiği mobilya ve dekorasyon projelerindeki temel hedefi müşterilerinin iş başarısına hizmet etmektir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • VE-GE BANT

  Ve-Ge, İstanbul’da bulunan bant üretimini de, 2006 yılında tüm makinelerini çağımız teknolojileri ile donatarak yenilenmiş ve kapasitesini arttırmış olarak İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrika arazisine taşıyarak kâğıt ve bant üretimlerine devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • interpaper

  KAĞITLAR FILMLER TAŞIYICILAR Kuşe PP Şeffaf Mat Kraft Silikonlu Kağıt Yarı Mat Kuşe PVC Renkli Sarı Silikonlu Kağıt Mat Kuşe PP Şeffaf Beyaz Silikonlu Kağıt Vellum PP Opak Mat Mavi Silikonlu Kağıt Top Termal PE Metalize Pet Silikonlu Kağıt Transfer Mat PE Opak Kromolüks PVC Opak Kromolüks Karton PP Hologram Kuşe Karton PP Gold Mat TUTKALLAR Vellum Karton PP Gold Çıkarılabilir Tutkal Top Termal Karton PP Metalize Kalıcı Akrilik Eko Termal Karton PE Şeffaf Kalıcı Hotmelt Farma Kuşe PE Şeffaf Mat 1.Hamur Tyvek Hologram Etiket Saten Farma Mat Polyester Opak Lazer PVC Şeffaf Data Polyester Metalize Mat Florasan Polyester Şeffaf Vellum Renkli Metalize Mat Gold Kuşe Gold Mat Şarap Metalize Kuşe Dubleks Kuşe Dubleks Vellum Fastyre Kuşe
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Üç Kardeşler Ofis Mobilyaları

  Firmamız ev ve ofis mobilyaları sektöründe 1960 yılından bu yana imalat ve satış faaliyetlerini sürdüren köklü bir kuruluştur. 1990’lı yıllarda ise üretimi parkurunu tamamen ofis mobilyalarına çevirerek ihtisaslaşmış ve kurumsal bir yapıda sektörde varlığını sürdürmeye devam etmektedir. Bugün 25.000 m2 kapalı alanda, 40!idari 235 uzman personel ile son teknolojiye sahip makina parkurunda üretim yapan firmamız sektörde önemli bir konumdadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yıldız Kırtasiye

  Yıldız Kırtasiye 1993 yılında Yalova’da kurulmuş bünyesinde yüzlerce marka ve 45000 kalem ürünü ile bölgesinde marka olmuştur. Bir Toptan, iki perakende mağazası ile Yalova , Bursa, Kocaeli illerine 21 yıldır hizmet vermektedir. Kırtasiye, Kitap, Elektronik, Sanatsal, Oyuncak, Okul Öncesi ve Hediyelik ürün yelpazesini herkalem.com adı altında online satış mağazası ile tüm Türkiye’ye sunmaktadır. Yıldız Kırtasiye, Yıldız Çocuk ve herkalem.com Likya Ltd.Şti adı altında büyümeye devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • herkalem

  herkalem.com E-Ticaret, alışveriş, alisveris, ucuz, ucuzluk, sipariş, siparis, taksit, havale, kredi kartı, kırtasiye, oyuncak, hediyelik, kitap, cep telefonu, bilgisayar, saat, elektronik, ofis, kalem, silgi, kalemtraş, a4, fotokopi, a4 fotokopi, kağıt,
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Acar Basım Cilt

  Kırtasiye sektörü dahil olmak üzere dört farklı ürün grubunda markaya sahip olan Acar Group, ilk olarak 1997 yılında Acar Collection markası ile markalaşma sürecine adım atmıştır. Bu süreci Arwey markası devam ettirmiş ve dünyanın üçüncü büyük defter markası haline gelmiştir. Promosyon sezonunun temel taşını oluşturan ajanda ve deri ürün grubunda da Acar Ajanda ve Bon Carnet markalarını tüketicisiyle buluşturan Acar Group, kurumsal firmaların promosyon ihtiyacını karşılamaya devam etmektedir. 2012 yılı itibariyle çalışmalarına başlanan, ofis yaşamının vazgeçilmezi olan ürünleri, deri konseptiyle buluşturarak Luuds markasını yaratan Acar Group, bu alanda da söz sahibi olmayı hedefliyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • AKÇAY KIRTASİYE

  Akçay Grup, Akoffice ve Kırtasiye Dünyası markaları ile, hem kurumsal ofis çözümleri konusunda, hem de mağazacılık alanında sektörün lider firmalarından biridir. Grup şirketleri 1993 yılından bugüne kesintisiz hizmet vermektedir. Akçay Grup ’ta 183 personel çalışmakta, 48 araçlık lojistik ekibi ve 6.000 metrekare kapalı alanlı dağıtım merkezi bulunmaktadır. Biri Çorlu ‘da üç tanesi İstanbul ‘da olmak üzere 4 satış mağazası vardır. 600 ‘den fazla tedarikçinin yaklaşık 130.000 ürünü müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Kurumsal ofis ürünleri konusunda lider olan Akoffice markası, Türkiye’nin güzide şirketlerine tüm ülke genelinde servis sağlamaktadır. Koç Grubu’nun tamamı, LC Waikiki Merkez ve tüm şubeleri, INGBank Merkez ve tüm şubeleri, Finansbank Merkez ve tüm şubeleri, Teknosa Merkez ve tüm şubeleri Akoffice’i tercih eden müşterilerden sadece birkaç tanesidir. Akoffice 2011 yılında “Avrupa’nın En iyi Bölgesel Satıcısı” ünvanını alan “ilk Türk firması” olarak, uluslararası alanda da ülkemizi gururla temsil etmiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yalçınkaya Fabrika

  Yalçınkaya Çelik Eşya 1990 yılından beri metal sandalye, ofis mobilyası, okul sırası ve eğitim araçları imalatı yapan bir aile şirketidir. gün geçtikçe ürün portföyünü genişleten YALÇINKAYA verzalit masa sandalye ve rattan bahçe mobilya ürünlerininde imalat ve perakende satışına başlamıştır. Artan talep karşısında üretim kapasitesini arttırıp yeni fabrikasına taşınan üretim hızı ile teknolojiye ayak uydurarak kaliteli ve sağlam ürünler sunmaya devam etmektedir. Okul sırası ve eğitim araçları hakkında bilmediklerinizi tecrübeli imalat sorumlularımız dan öğrenebilir ve okul sırası tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken konuları öğrenebilirsiniz. Okul sırası sadece bir mobilya değildir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Ucuz sepeti

  Aktif ofis 1998 yılından bu güne dek internet, büro mobilya,koltuk imalatı sektöründe, Türkiye kapsamında birçok firmanın özel ve modüler tasarımlarını günümüze kadar kaliteli ve ucuz ürünlerimizi profesyonel kadromuzun desteğiyle hızlı ve garantili şekilde teslim ettik. En başta müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı bir yaşam ilkesi olarak gören Aktif Ofis Ltd.Şti olarak diğer en büyük özelliğimiz ucuz fiyat politikası ile hizmet ve fiyat avantajını bir arada toplamak ve 16 yıllık tecrübemizi siz müşterilerimizle buluşturmayı amaçlamaktır. aktifofis olarak bir şirketin geleceğinin siz müşterilerimizin elinde olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle müşteri memnuniyetini en önemli etken olarak düşünmekteyiz. ucuzsepeti.com' un sunduğu kaliteli ürünler ve hizmetler ile müşterilerimiz için yeni bir gelecek yaratmakta, yaşam tecrübesini iyileştirmeye çalışmaktayız
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • SDK Grafik

  1997 yılından bu yana matbaa ve kırtasiye konusunda faaliyet gösteren SDK Grafik, sektördeki birçok değerli yabancı markaları uzun süre bünyesinde barındırmak sureti ile her geçen gün güçlenmekte olan bir isimdir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Büro Park

  BÜROPARK OFFICE FURNITURE 24 Eylül 2008 tarihinde kurulan firmamız, ofis mobilyaları konusunda şehre ve çevre illere bambaşka bir bakış açısı ve hizmet anlayışıyla hitap etmek amaçlı kurulmuştur. Şirketimiz, ülkemizin en prestijli ofis mobilya üreticilerinin ana bayiliklerini alarak konsept mağazacılık anlayışı ile ticari hayatını sürdürmeye devam etmektedir.Ofis mobilyası satış ve teslimatına bambaşka bir boyut kazandıran mağazamız,çok kısa zamanda kendi camiası arasında konuşulan ve takip edilen bir marka haline gelmiştir. Küçük Sanayi Sitesi 28. Cd. No:1 Canik/samsun,Yenimahalle,05500 Canik/Samsun,Türkiye
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin