Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Akaryakıt İstasyonları Sektörü

Bu sektörde 4 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Erhan Petrol

  Modern akaryakıt ve petrol dağıtım şirketi özelikle Kocaeli’de ve Türkiye genelinde yaygınlığı ve tüketici beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle, farklı ürünlerle hizmet vererek tüketiciye en yakın olmaktır. Dumlupınar Mah.Öztürk Sk.Engin2 Apt. No:1 Kat:1 Daire:3 Posta Kodu:41900 Derince/İzmit Kocaeli-TÜRKİYE
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Güzeller Petrol

  2007 yılında kurumsal Big Shop İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. bağlı olarak faaliyetlerine başlayan Güzeller Petrol akaryakıt sektöründe toptan,perakende ve taşıtmatik bayiliği olarak hizmet vermektedir. 4500 m2 alan üzerine kurulan istasyonumuz 9 adada toplam 60 pompadan (12 si yüksek verimli 90-120 lt/dk)oluşmaktadır. Tamamı çift koruma yüzeyli olan toplam 120 ton yakıt tankları sayesinde yakıtı satışa sunmadan önce dinlendiren Güzeller Petrol' de, 7/24 market ve araç yıkama hizmeti sunulmaktadır. Güven ve ahlak temel prensipleriyle sizlere hizmet sunan Güzeller Petrol toptan akaryakıt siparişlerinizi kendi tankerleri sayesinde zamanında teslimat yapabilmektedir. Güzeller Petrol taşıtmatik bayiliği ile şirketlerin araç filolarına tüm Türkiye’deki BP istasyonlarından 7/24 yakıt alabilme olanağı sunmaktadır…
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • FBR-LPG

  Firmamız 1999 yılında otogaz sektöründe faaliyetlerine sistemlerin ithal edilmesi, pazarlanması ve montajıyla başlamıştır.Daha sonraki yıllarda pazarın genişlemesine paralel olarak otogaz sistemlerinde imalat ve ürün geliştirmeye ağırlık verilmiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin