Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Parke-Laminant Sektörü

Bu sektörde 3 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • MOONLOC KOCAELİ

  Ürünlerini hizmetinize ve beğeninize sunduğumuz, MoonLOC ® Laminat Parke Türk orman ürünleri endüstrisinin lider oyuncularından Yıldız Sunta MDF A.Ş. tarafından 2003 yılında üretilmeye başlanmıştır. Yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Yıldız Sunta MDF A.Ş. 2004 yılında Türkiye'yi kolay monte ve hasar görmeden demonte edilebilen kilitli parkeyle (click sistem) tanıştırmış; böylece, Türkiye'de geleneksel tutkallı laminat parke devri kapanmıştır. Benzer şekilde, uygulanan özel baskı teknolojisiyle doğal ahşabın sıcaklığını ve dokunma hissini veren ve nihai kullanıcıların beğenisini toplayan üç boyutlu MoonWOOD ® Serisi, 4 tarafı derzli olarak üretilen UNI 4V ve Moon PRESTİGE serisi, mekanlarınızı lamine parke döşenmiş görüntüsüyle adeta saraya çeviren MoonUNI L ve XL serisi, uygulamada, nakliyede, depolama da gözardı edilen pekçok avantajı sunan MoonEASY serisi, özellikle yüksek rutubete sahip coğrafi bölgelerde ve rutubete tabi mekanlarda tercih edilen Moonaqua Serisi laminat parke sektörün de Yıldız Sunta MDF A.Ş.'nin Türkiye'ye kazandırdığı ilklerden olmuştur. MoonLOC ® Laminat Parke ürünleri, laminat parkede kilit sisteminin mucidi tarafından geliştirilmiş Patentli Uniclic ® Teknolojisi'yle üretilmekte olup, hem boyuna hem de enine kilitlenme sağlamak suretiyle, yüzeydeki pürüzleri tamamıyla ortadan kaldırmakta ve yıllar sonra dahi en küçük bir yüzey deformasyonuna izin vermemektedir. Yıllık 21 milyon m2 'lik laminat parke üretim kapasitesiyle, sadece Türkiye'nin değil bütün dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan Yıldız Sunta MDF A.Ş. bir yandan farklı amaçlara ve her türlü mekana hitap eden AC3, AC4 ve AC5 sınıfı ürünleri, diğer yandan zengin yüzey ve dekor seçenekleriyle, mekanlarınıza değer katmaya ve her daim siz değerli müşterilerinin güvenine layık olmaya çalışmaktadır... Bizler, üretimden aldığımız bu bilgi ve tecrübe birikimini, koşulsuz müşteri memnuniyeti esasına dayalı, ödün vermediğimiz kalite anlayışı ile sizlere sunmaktan memnun ve mutluyuz. Mobesko Mobilyacılar Sitesi L Blok No:16-17 Kartepe/Kocaeli
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Semawpc

  1997 yılında kurulmuştur. Hızla gelişen teknolojiye uyum sağlayarak büyümektedir. Sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı gerekli yazılım, makine ve bina yatırımlarına devam etmektedir. 2014 yılından itibaren 20.000m² kapalı alana sahip fabrikamızda hizmet vermekteyiz. Semawpc üretim sürecinde en son teknolojileri kullanarak ürünlerinin homojenliğini ve en üst kalite düzeyini sağlar. Semawpc kaliteden ödün vermeden en iyi hammaddeleri ahşap kompozit üretiminde kullanmaktadır. Kullandığı hammaddelerin insan sağlığına ve atmosfere herhangi bir zararı olmayıp çevreyle dost geri dönüşümü mümkün olan bileşenlerdir. Üretiminde kapalı devre su sistemi olup çevreye duyarlı teknoloji kullanmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin