Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Ağaç Ürünleri Sektörü

Bu sektörde 9 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • ORPAL PALET

  Firmamız 2002 yılında Erkan ASLAN tarafından ORPAL PALETolarak kurulmuştur.Kuruluş amacı çevre il ve ilçelerdeki sanayicilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve kusursuz hizmet sunmaktır. Her firmanın ihtiyaçlarına göre palet satışı gerçekleştirmek firma kalite prensiplerimizin dışına çıkmadan,satış politikamızı uygulamaktayız.Sunmuş olduğumuz kalite ve ekonomik fiyat ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz. Firmamız kocaeli bölgesinde imalatını gerçekleştirdiği ürünleri türkiyenin her bölgesine ulaştırabilmektedir.Palet imalatı konusunda sektörde önemli firmalara hizmet vermektedir. Firmamızda 2. el ve Sıfır olmak üzere her çeşit palet bulunmaktadır. Her standartlarda palet (Plastik Palet) mevcut olup siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun paletlerde temin edilebilir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kersan Ambalaj

  Firmamız, 1979 tarihinden bugüne kadar, ahşap ambalaj sektöründe kalite ve teslimatlarındaki başarısı ile ön plana çıkan, zaman içerisindeki teknolojik yeniliklere ayak uyduran, ilgili kanun ve yönetmeliklere tam uyum sağlayan bir kuruluştur. Kersan Ambalaj, TÜV-Thüringen firmasından onaylı, “ISO 9001-2008 Kalite”, “ISO 14001-2004 Çevre”, “BS OHSAS 18001-2007 İş Sağlığı ve Güvenliği” yönetim sistemlerine sahip olup, bakanlık onaylı “Isıl işlem (ISPM15) sertifikası” bulunan, çevresel tüm izinlere sahip bir kuruluş olarak, ahşap ambalaj sektörünün öncülerinden birisidir. Firmamız taşeron ve montaj ekibi olarak, her türlü sahada ve firmada aktif olarak yer alabilecek kapasitede olup, siz sayın müşterilerimizin değerli talepleri için hazır durumdadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kayalar Kereste

  Kayalar Kereste Orman ÜrOturma Bank12345 Hakkımızda ; 1993 yılında kurulan KAYALAR Limited Şirketi, Gebze balçık köyünde 12.000 m2 üzerine kurulu fabrikamızda orman ürünleri ithalatı,ihracatı ve imalatı,perakendecilik,finansal hizmetler,inşaat unlu mamüller sektöründe faaliyet göstermektedir. Toplumsal sorumluluğun gereklerini yerine getiren,çevreyi korumaya dayalı üretimiyle aynı zaman da müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarıyla Türkiye piyasasında hizmet vermektedir. ünleri
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Karadağ Kereste

  Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin ürün beklentilerini karşılamak, memnuniyetlerini çevreye ve doğaya zarar vermeden, gerçekleştirmektir. Yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak ağaç sektöründeki gelişmelere katkıda bulunmaktır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ESK Yapı

  2005 yılında asma tavan sistemleri satış ve uygulamasıyla sektöre giriş yapan firmamız bugün İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki 2000 metrekarelik ahşap üretim tesislerinde ISO 9001:2000 ve OHSAS 18001:2007 kalite sitemine uygun standartlarda üretim yapmaktadır. ESK Yapı olarak üretimini yapmakta olduğumuz ürünler; akustik ahşap tavan paneller, akustik ahşap duvar paneller, linear ahşap tavan paneller ve bu ürünlere ait montaj malzemeleridir. Bunların yanı sıra ESK, 2013 yılında yapmış olduğu yeni nesil nano-teknolojik yatırımları ile mikro perfore hattını kurmuş, yıllık akustik panel üretim kapasitesini 175.000 metrekareye çıkarmıştır. Sektöre atıldığı günden bugüne her geçen gün kendisini geliştiren firmamız, üretim tesisinde son teknoloji makineleri kullanarak yenilikçi bakış açısını ortaya koymaktadır. ESK, sektöre ve müşterilerine mantıklı çözümler bulmak amacıyla, mühendisler ve mimarlar ile eşgüdümlü çalışarak yurt içi ve yurt dışında birçok projeye başarı ile imza atmıştır. Firmamız uzmanlaşmış kadrosuyla müşterilerimizin memnuniyetini karşılayacak kalitede ürün ve hizmet sunmayı ilke edinip, çevrenin korunmasını, iş sağlığı ve güvenliğini garanti eder. Yangın dayanımlı mdf paneller kırmızı göbek katmanı olan ve düşük tutuşma değerli levhalardır. Melamin kaplama için uygundur ve yangına dayanıklı laminat için ana gövde olarak kullanılabilir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ÖZER Ahşap Merdiven

  24 yıllık tecrübemiz ve kapasitemizle, ve sizlerden gelen teklifler istikametinde farklı Merdivenler tasarlayıp imal ettik. Bu konuda ağırlığımızı her türlü dubleks Ev ve İşyerleri için, sabit ve portatif Merdivenler üzerine yoğunlaştırdık, uygulama maksadınızı biliyoruz, ve ürettiğimiz Merdivenlerde şu hususların olmasına titizlik gösterdik: * Hesaplı * Müşterilerimizin rahatlıkla kurabilmeleri ve kullanabilmelerini sağlamak * Alman DİN standartlarında kaliteli imalat * Zamanında Teslim * 5 yıllık Garanti ve servis
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Promosyon istanbul kalem

  İstanbul Kalem Sanayi olarak 1995 Yılında promosyon sektöründeki çalışmalarımıza baslamış bulunmaktayız.İstanbul Kalem Sanayi olarak bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla hem firmamızın hem de derneğimizin adını uluslararası promosyon piyasasında duyurduğumuza inanıyoruz. İstanbul Kalem Sanayi, “Tombiko” özel klips tasarım modeli ile Amerika’daki Newyork Incentive Show 2000’de yılın en iyi en yeni promosyon ödülü olan “Kristal Elma Ödülü”nü alarak medyada bir Türk firmasını da gururla duyurmuş bulunmaktadır. Bu ödül Dünya’da ilk olarak uygulanan bir teknik ile ürettiğimiz “Özel Klipsli” kalemimiz sayesinde alınmıştır. Ödülümüzün Türkiye’de de promosyon sektörünün olduğunu göstermesi bakımından kayda değer olduğuna inanıyoruz. İstanbul Kalem sözkonusu ödül ve senelerdir ödün vermediği kaliteli ve hızlı servisi sayesinde gerekli ilgiyi yurtiçi ve yurtdışında görmeye devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • kemosan bambu

  Şirketimiz 1973 yılında ahşap mobilya üretimine başlamıstır. Her çeşit üretimi bünyesine katarak çeşitli dekorasyonlara imza atmistir. 1985 yilinda üretimini orjinal bambu ( bamboo ) ve rattan mobilya ile sınırlayarak konusunda uzmanlaşmıştır. 2003 yılına kadar kullandigimız ham maddeyi uzak dogudan ithal ederek üretimimizi istanbuldaki fabrikamızda gerceklestirmekteydik. Zaman icerisinde ham madde tedarikindeki zorluklar nedeni ile üretimimizi Endonezyaya kaydirdık. Şu an hem yurt ici hemde yurt dişi olmak uzere imalatimiz devam etmektedir. Marmara - Karadeniz - Ege - Akdeniz ve Ic anadolu bölgelerindeki bayilerimiz ile siz sayin musterilerimize ulaşmaktayiz. .
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Işık Ahşap Kaplama

  Işık Ahşap Kaplama - Ahşap Kaplama, Alpi Kaplama Bursa / Türkiye Ahşap Kaplama, Bursa Ahşap Kaplama, Mobilya Ahşap Kaplama, Alpi Kaplama, Mobilya Kaplama Çeşitleri Mobilyacılık ta kullanılan Doğal Ahşap Kaplama çeşitleri; Abanos Ahşap Kaplama, Afromosia Ahşap Kaplama, Akağaç Kaplama, Anigre Ahşap Kaplama, Armur Ahşap Klaplama, Bambo Ahşap Kaplama, Ceviz Kök Ahşap Kaplama, Çam Ağaç Kaplama, Desenli Amerikan Cevizi, Desenli Ceviz Kaplama, Deseli Kayık, Desenli kayın, Desenli Meşe Kaplama, Dışbudak Kaplama, Freze Amerikan Cevizi, Freze Kayın Kaplama, Freze Kiraz kaplama, Freze Meşe Kaplama, Gold tick kaplama, Gül Ağaç kaplama, İveko Ağaç kaplama, Kabak Ceviz Kaplama, Koyu Muabi kaplama, Lati Ağaç Kaplama, Laura Prote Kaplama, Makore ( Afrika Kirazı ) kaplama, Maun Ağaç Kaplama, Mazel Kök kaplama, Onnok kaplama, Ovenkol Ağaç Kaplama, Palesendir Ağaç kaplama, Pelesenk Ağaç Kaplama, Piramit Ağaç kaplama, Polden Madrona Kaplama, Tanganika Kaplama, Tik Ağaç Kaplama, Venge kaplama, Vovan a Kök Kaplama, Zebrano Ağaç kaplama, Mobilyacılık ta kullanılan Alpi Kaplama çeşitleri; Alpi Abanos Kaplama, Alpi Amerikan cevizi Kaplama, Alpi Anigre Kaplama, Alpi Armut Klaplama, Alpi Ceviz Kaplama, Alpi Kiraz Kaplama, Alpi Maun Kaplama, Alpi Meşe Kaplama, Alpi Siyah Kaplama, Alpi Tik Kaplama, Alpi Venge Kaplama, Alpi Zebrano kaplama Bursa / Türkiye
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin