Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Kartuş-Toner Sektörü

Bu sektörde 6 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • mikromarket

  FİRMAMIZ 1986 YILINDA KARAKÖY'DE HİZMETE BAŞLAMIŞTIR. 1989 YILLIDA KENDİ BÜNYESİNDE ŞERİT İMALATINA BAŞLAYIP SEKTÖRE HİZMET ETMEYE DEVAM ETMİŞTİR. 1990 ' LI YILLARDA KONUSUNDA UZMANLAŞMIŞ VE SEKTÖRDE LİDER BİR FİRMA HALİNE GELMİŞTİR. 1995 YILNDAN İTİBAREN İTHALAT'A BAŞLAYIP ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETMİŞTİR. 1996 YILINDA KENDİ ® MARKAMIZ OLAN ''DATA PRİNT'' İN MARKA TESCİLİNİ ALIP SEKTÖRDE İSİM YAPMAYA BAŞLAMIŞTIR. KONULARIMIZ ARASINDA ; * PRİNTER ŞERİTLERİ * DAKTİLO ŞERİTLERİ * İNKJET KARTUŞLAR * TTR TERMAL TRANSFER FAX FLİMLERİ * İNKJET MÜREKKEPLERİ İTHALATI VE İMALATI BULUNMAKTADIR.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Office Market

  Office Market | Bakırköy Toner Dolum Marka model fark etmeksizin arızalı ürünleriniz yerinizden teslim alınır. En kısa sürede arızası belirlendikten sonra ürünleriniz hakkında sizlere rapor sunulur
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Printmarket

  Printmarket Baskı Sistemleri PRİNTMARKET Baskı sektöründeki 18 yıllık tecrübesi ve 100 müşteri memnuniyetine dayalı iş kültürü ile en iyi kalitede ürün ve hizmet sunma vizyonuyla hareket etmektedir. Bitmeyen Kartuş Sistemleri, Fotoğraf kağıtları, Mürekkepler, Dolan Kartuş ve Toner ithalatı yaparak şubeleri ve bayileriyle Türkiye genelinde satışını yapmakta ve satış sonrası destek vermektedir. Ayrıca www.printmarket.com.tr web sitesinden Türkiye'nin her yerine online ürün satışı gerçekleştirilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ERGEN TECHNOLOGY

  Bilgisayar Sistemleri, Laptop Servis,Tablet Pc Servisi İstanbul Bakırköy’de bulunan firmamız 2007 Yılından itibaren sayısız başarılı çalışmaya imza atmış ve Notebook Pc Sarf Malzeme Ofis sistemleri Servisi Güvenlik Sistemleri satış ve servis hizmetlerinde referans sahibi olmuş bulunmaktayız. Her geçen gün artan portföyümüz bizi mutlu etmektedir. Alanımızda Başarı ve hırs sahibiyiz…
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin