Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Masaüstü Yayıncılık Sektörü

Bu sektörde 3 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • EMKO EMAYE Yazı Tahtaları

  Emaye Yazı Tahtaları ve Eğitim Gereçleri A.Ş. Teknolojinin en son yeniliklerini eğitimin hizmetine sunan; yazı tahtası, akıllı tahta ve eğitim gereçleri alanında Türkiye’nin öncü kuruluşu olan EMKO EMAYE, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışıyla 1979’dan beri eğitim ve iş dünyasına yaratıcı çözümler sunuyor. Geliştirdiği teknik ürün ve yazılımlarla yıllardır önemli yeniliklere imza atan EMKO, teknolojinin sınırlarını zorlayan EmkoTech dokunmatik ve dijital kalemli akıllı tahta (interaktif yazı tahtası) EmkoTech’in yanı sıra emaye yazı tahtaları, panolar ve çeşitli okul aksesuarları üretiminde lider konumundadır. Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde satış noktaları bulunan EMKO; son yıllarda AR-GE çalışmalarına daha çok yoğunlaşarak hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünler üretmeye devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Değişim Akademisi Bakırköy

  Değişim Akademisi Sanat Eğitim Merkezi Degisim Sanat Eğitim Akademisi Değişim Eğitimle Başlar, Eğitim Değişimle... Değişim Sanat Eğitim Merkezi 2003 yılında çeşitli sanat ve tasarım alanlarında mesleki gelişim ve meslekedindirme eğitimleri vermeye başlamıştır. 2003 yılından beri her geçen gün tecrubelerine tecrube katarak eğitimde daima gelişim ve değişim içerisinde olmuş ve olmayada devam etmektedir. Değişim Sanat Eğitim Merkezi 2010 yılı itibari ile İstanbul#39;da Bakırköy Ebuziya, Bakırköy Morsümbül ve Kadıköy şubeleri olmak üzere 3 şubede eğitim vermektedir. Güzel Sanatlar Fakültelerine - Yetenek sınavına hazırlık eğitimlerinde her yıl yüzlerce öğrenciyi güzel sanatlar fakültelerine hazırlamakta ve yerleştirmektedir. Güzel sanatlar Fakültelerine hazırlık Eğitimlerinde kazandığımız tecrube ile her geçen yıl kazandırdığımız öğrencilerimizin sayısını arttırmaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Bilişim Eğitim Merkezi

  Bilişim Eğitim Merkezi Türkiye'nin En Kaliteli Bilgisayar Eğitim Merkezi. Microsoft, Cisco, Adobe, Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi Olarak Bilgisayar Eğitimlerinin Tek Adresi Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin