Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Teknoloji Danışmanlık Sektörü

Bu sektörde 15 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • İlgi Bilişim

  Bilgisayar satış ve Teknik servis hizmetleri vermek amacıyla 1999 yılında kurulan firmamız 2000 yılında Mikro programlarının yetkili bayiliğini alarak; Mikro Satış, Mikro Implementasyon, Mikro Destek, Mikro Danışmanlık, Mikro ek yazılım desteği, hizmetlerini 10 seneyi aşkındır vermektedir. Sürekli yenilenen ve yeni çözümler gerektiren sektörümüzde, müşterilerimizin donanım, yazılım ve hizmet ihtiyaçlarına, bünyemizde çözümler üretmeye başlamamızın ana sebebi olmuştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ANB Danışmanlık

  ANB danışmanlık ne yapar? Deneyimli danışman ekibiyle profesyonel Hizmet sunar. Kalite sistemleri denince ilk akla gelir. Firmaların kurumsallaşma surecine katkı sağlar. Firmaların performanslarını iyileştirmek için yol gösterir. Firmalara kamu ve özel ihalelerde rekabet gücü sağlar. Karabaş Mah. Belde Sok. Ekşi İş Merkezi No:5 D:508 İzmit Merkez/Kocaeli (İzmit) Türkiye Yaklaşımlarımız : Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak yönetim sistemleri kurmak Başarı göstergelerini sürekli iyileştirmek Toplumun hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz ile ilgili beklentilerini saptamak Çalışanların şirketin işleyişine katılımını teşvik etmek ve takım çalışmasını özendirmek Çalışanlarımızın firmamız amaç ve hedefleri ve kişisel gelişimleri doğrultusunda sürekli eğitimini sağlamak şeklindedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Devir Patent ve Marka Acentalığı

  Devir Patent ve Marka Acentalığı olarak müvekkillerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran kişiselleştirilmiş çözüm sunma anlayışımızla, hizmetlerimizi geniş bir yelpazede ve yüksek kalitede sunmayı amaç edindik. Devir ekibi olarak; marka, patent, endüstriyel tasarım ve tüm diğer fikri ve sınai mülkiyet haklarını, öngörülen bütçe dahilinde güvence altına almak, bu hakların devamlılığını sağlamak, onları savunmak ve yürürlüğe koymak için gerekli olan hizmetleri geniş bir yelpazede ve yüksek kaliteyle sunmayı amaç edindik. Fikri ve sınai mülkiyet haklarının korunması için müvekkillerimizin amaçlarına en uygun yolu belirlemek üzere, onlarla bilgi, fikir ve belge paylaşımı yaparak yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Megaser Bilişim

  2006 yılında faaliyete geçen Megaser, 800'ü aşan çalışan sayısı ve değerlerinden taviz vermeyen anlayışlı kurumsal müşterilere hizmet vermektedir. Megaser Tesis Yönetim Hizmetleri, Türkiye'nin her noktasına ulaşan hizmet ağıyla kurumsal hizmet arayışı içinde olan firmaların beklentilerini karşılamaktadır. Sektöründe lider olma prensibiyle hareket eden Tesis Yönetim Hizmetleri, bilinçli müşteriyle uzun soluklu çözüm ortaklıkları kurmaktadır. Alarm Sistemleri Güvenli Hayat Alarm Merkezi Cctv Kamera Sistemleri Çevre Güvenliği Sistemleri Kartlı Geçiş Sistemleri Kişi Sayma Sistemleri Yangın İhbar Sistemleri Fiber Optik Çözümler Wireless Çözümleri Araç Takip ve Filo Yönetim Telefon Santralları ve Haberleşme Sistemleri Turnike ve Bariyer Sistemleri
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • REISSWOLF

  Veri işlemedeki sürekli gelişme ve kurumsal bilgi hacmindeki artış, entegre bilgi yönetiminde profesyonel servis sağlayıcılarına olan ihtiyacı da beraberinde getirmiştir. REISSWOLF bu alanda hizmet vermek üzere 1985 yılında Hamburg’da kurulmuştur. Kurumlar bünyesinde oluşan değerli verilerin, dış kaynak hizmet alınarak güvenli ortamda, ideal koşullarda saklanması ve ulaşılabilir hale getirilmesi, saklama süresi sonunda güvenli imhası özel şirketler ve kamu kuruluşları tarafından kısa zamanda benimsenmiştir. REISSWOLF, doküman yönetiminde, sistem oluşturmadan imhaya kadar entegre ve kesin çözüm sunmaktadır. 25 yılı aşkın deneyimle Avrupa’nın 26 ülkesinde veri ve belge koruma ihtiyacının karşılanmasında global standartlara bağlı kalarak önemli hizmetler vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İron FT

  İron FT 1994 yılından beri montaj ambalaj ve test süreçlerinin otomatikleştirilmesi faaliyetleri ile, müşterilerimizin verimliliğini artıran, maliyet minimizasyonu ve kaliteli üretimlerine katkı sağlayan, yüksek standartlarda otomatik makineler projelendirip üretimini yapmaktadır. iron FT Otomasyon, Otomasyon, makina, montaj hattı, vibratör, konveyör, konveyör hattı, Otomasyon özel çözüm, anahtar teslim Otomasyon, tek elden Otomasyon
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ESSENTE Bilişim

  ESSENTE Bilişim sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayışı göz önüne alınarak, bilişim , reklam , danışmanlık alanlarında hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışını yansıtmak amacıyla kurulmuştur. ESSENTE Bilişim Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiştir. Yaptığımız her işte, ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef almaktayız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır. ESSENTE Bilişim'in değerleri! İnsana değer vermek,güvenilirlik,girişimcilik ve yenilikçilik,kalite, odaklılık,müşteri odaklılık,başarma azminden oluşmaktadır. ESSENTE Bilişim ilk defada da doğru ve tam olarak istenen hizmeti vererek ve bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bu amaçla kalite seviyemizi daha da yükseltmek ve sürekli geliştirmek için planlı olarak çalışmalarımız devam etmektedir. ESSENTE Bilişim'in hizmetlerini daha iyi görmek için web sitemizden ve müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Bilgisayar ve reklam departmanlarımız koordine bir çalışma içerisinde tüm müşterilerimize reklam ve bilişim hizmeti sağlamakta ve sorunlarınıza kalıcı çözümler sağlamaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız bilgi teknolojilerini etkin kullanmasına yardımcı olabilmek hedefiyle, hareket etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • tPharma Danışmanlık Şirketi

  Bilim, Ruhsat, Medikal ve Pazarlamayı Yılların Deneyimi ile Birleştirmek - Integrating Science, Regulatory, Medical and Marketing within Years of Experience META name=keywords content=ilaç ruhsatlandırma, tıbbi yazılar, eksper raporları, pazarlama broşür ve dökümanları, internet içeriği, klinik çalışmalar, biyoyararlanım/biyoeşdeğerlik, danışmanlık hizmetleri, toksikolojik ve farmakolojik değerlendirmeler - regulatory, medical writing, expert reports, marketing brochures and documents, internet content, clinical studies, bioavailability/bioequivalence, consultancy, toxicological and pharmacological review and opinion
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Barko Film

  Size En İyiyi Sunabilmek İçin/span Profesyonel Çekim Tanıtım Organizasyon Düzenliyoruz Firmanıza Özel Sizin İçin Tasarlanan Web Siteleri Yapıyoruz Profesyonel Hizmetler, Televizyon Programı, Belgesel, Tanıtım, Reklam, Toplantı, Eğlence, Düğün, Fotoğraf Çekimi, Video Çekimi, Seslendirme, Web Tasarımı, Kartvizit, Broşür, Ürün Kataloğu LOGO, BROŞÜR, ÜRÜN KATALOĞU Firmanıza Özel Logo Tasarımı, Ürünlerinizi Tanıtabileceğiniz, Ürün Katalogları Görüntülü veya Katalog Şeklinde Sİze Özel Hazırlanır İncirli cd. Akbulut İş Merkezi, Bakırköy / İSTANBUL
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Core Group

  1990'lı yıllardan bugüne sektörlerinin lideri konumundaki firmalarda uzun yıllar farklı pozisyon ve görevlerde profesyonel yöneticilik yapmış kurucular tarafından yapılandırılan Core Marketing Group, bu tecrübe gücüyle doğrudan pazarlama ve İ.K. yönetimi konularında her türlü ihtiyacı etkin bir şekilde karşılamak üzere organize olmuştur. Hedef analizi, strateji yapılandırması ve saha uygulaması faaliyetlerini masanın her iki tarafında uygulamış tecrübeli yönetim kadrosu, Core Marketing Group'u yüksek katmadeğer sağlayan bir çözüm ortağı konumuna getirmiştir. İ.K. , mechandising, muhasebe, hukuk ve medya planlama departmanlarında görev yapan 18 kişilik yönetim kadrosu, sürekli tazelenen 3000 personelin üzerinde part-time ve işçi İ.K. havuzu, 15 araçlı filosu, özenli ve güvenli depoları ile Core Marketing Group; Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde 600'ün üzerinde çalışanı bünyesinde bordrolamakta, onlarca firmaya Etkileşimli Pazarlama ve İ.K. Yönetim hizmeti vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • SEKTÖR YAZILIM

  14 yılı aşkın sürede elde ettiğimiz tecrübeleri en yeni teknolojilerilerle birleştirerek ihtiyacınıza özel yeni yazılım çözümleri sunmaya devam ediyoruz. 1997 Ekim'in de SEKTÖR BİLGİSAYAR olarak başlayan ticari hayatımız 2004 yılında şirketleşerek SEKTÖR YAZILIM olarak bugüne kadar geldi. Seri ilan ajanslarına yazılım çözümleri üreterek başladığımız bu yolda, ülkemizin en büyük ulusal gazetelerine yazılımlar üreterek ve entegre iş çözümlerini başarıyla hayata geçirerek devam ettik. Şirketimiz tarafından geliştirilen AJANS2000 programı Türkiye'de seri ilan ajanslarına yönelik tek yazılım olup, 200'ü aşkın ajans tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Gazetelere yönelik geliştirmiş olduğumuz, SİS2010 programımız Hürriyet, Sabah, Milliyet, Posta, Vatan, Habertürk, Yeniasır gazetelerinin tüm büro ve bölgelerindeki Reklam Müdürlüklerinde online olarak kullanılmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Clicksus SEO

  Dijital hikayemiz 2013 yılında SEOGASTE ile başladı. Başlangıçta sadece dijital dünyada varlığını sürdürebilmek isteyen kişi ve kurumlara bilgi paylaşımında bulunmak amacıyla kurulan bir blog iken, aradan geçen üç yılda başta SEO olmak üzere birçok kişi ve kuruma danışmanlık hizmeti vererek dijital pazarlama dünyasında varolduk. 2016 yılında ise SEOGASTE‘nin kurumsal yüzü olan CLICKS’US ile markalara butik dijital pazarlama hizmeti vermeye devam ediyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Bay Medya Prodüksiyon Organizasyon

  2000 senesinden günümüze kadar geçen sürede Prodüksiyon ve Organizasyon sektöründe kalitenin ve ayrıcalığın markası olarak, bu alanda Anadolu'dan tüm Türkiye'ye hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Organizasyon sektörünün oluşumu ve yapılanması ile paralel olarak kendini geliştiren Bay Medya, hizmet yelpazesini genişleterek reklam ve tanıtım alanında yapmış olduğu başarılı çalışmaların yanı sıra Ülke Genelindeki Reklam ve Organizasyon Ajanslarına sunduğu teknik altyapı hizmetiyle de kendini kanıtlamıştır. Bay Medya, yeni ürün ve sektörel teknolojileri sürekli takip ederek müşterilerine en iyisini sunmayı ve sektöründe öncü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Bunu yaparken de iş ahlâkından taviz vermemeyi ve insani değerlere saygı göstermeyi her zaman ilke edinmiştir. Organizasyonun büyüklüğüyle değil, kendisi ile ilgilenmeyi her koşulda prensip kabul eden Bay Medya, yapılan bütün işlere sanatsal açıdan yaklaşarak her zaman yaratıcılığı ve yaratıcı fikirleri ön planda tutan profesyonel bir ajanstır. Yaptığımız her işte müşteri memnuniyetini esas alarak markamızla birlikte fikirlerimizi ve hedeflerimizi büyütmeyi planlıyoruz Bu sebeple profesyonel iş kalitesi için büyük fikirler yaratabilecek güçlü beyinleri ve son teknolojiyi bir araya getirdik. iframe src=https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3149.7439914248366!2d32.45457831450208!3d37.866280214664144!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x14d0842feb7ab0813A0x44519dd3d7441367!2sBAY+MEDYA+PRODUKSIYON+26+ORGANIZASYON!5e0!3m2!1str!2str!4v1487800317670 width=600 height=450 frameborder=0 style=border:0 allowfullscreen/iframe
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Lokomotif Tasarım

  Lokomotif Tasarım Reklam Ajansı, 2016 yılında kurulmuş, faaliyetlerini dijital pazarlama alanında, markalara sunduğu “satış ve pazarlama” odaklı hizmetler ile sürdürmektedir. Ekibimiz gelişen reklam teknolojilerini ve yeni reklam modellerini takip ederek ve deneyimleyerek hizmet verdiği müşterilerinin reklam performansını en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Lokomotif Tasarım, yenilikçi dijital pazarlama trendleri, sosyal medya yönetimi ve kuruma özel web site tasarımı ile bir çok reklam ajansının önünde yer alıyor. Sektördeki başarılarımız trendleri, değişimi ve yeniliği öngörme yeteneğimizle bir araya geldiği için rakiplerimizin önünde yer alıyoruz. Lokomotif Tasarım ile dijital hedeflerinize hızla ulaşın. Bizimle çalışmaya başlayın, dijital dünyada fark edilin!
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin