Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Cam Ürünleri Sektörü

Bu sektörde 9 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Artaş Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  1978 yılında Avcılar’da perakende cam satışı ile faaliyete geçmiştir. 1980 yılı sonuna kadar “Tali Bayi” olarak toptan cam satışı yapılmıştır. 1981 yılından itibaren Şişecam Yetkili Satıcılığı yapılmaktadir. 1990 yılında Cam İşleme Tesisi kurulmuştur. 1996 yılında Şişecam Isıcam Yetkili Üreticiliğine başlayarak kendi tesisinde üretim yapmakta, çalışmaktadır. 2009 yılı Eylül ayında Temper Hattı (Tamglass) ile temperli cam üretimine başlamıştır. Temper hattımızın üretime başlamasıyla cam sektörüne, mobilya ve otomotiv sektörüne hizmet verebilecek konuma ulaşmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Paşabahçe Mağazaları

  Paşabahçe Mağazaları - Günlük Cam Ev Eşyası ve hediyelik ev ürünleri, Kurumsal ve Bireysel amaçlı Butik ürünleri, Online satın alın! /meta name=keywords content=Abajur, Anadolu Medeniyetleri Koleksiyonu, Bar Aksesuarları, Bardak Takımları, Bardaklar, Beyaz Şarap Kadehleri, Beykoz Camları, Biberlik, Bira Bardakları, Buzluklar, CHATEAU NOUVEAU Bardak Takımları, Cam Ustası Ürünleri, DIAMOND Bardak Takımı, Dekoratif Kase / Tabak / Aksesuar, Dondurma Servis, Ev Aksesuarları, Fincanlar, Geleneksel Camlar, Geleneksel CamlarKristal, Gülabdan, Karaf, Kase, Kavanozlar, Kokteyl Bardakları, Konyak Bardakları, Kırmızı Şarap Kadehleri, Laledan, Likör Bardakları, Mumluklar, Mutfak Aksesuarları, Mutfak Ürünleri, Nazarlıklar, Rakı Bardakları, Rakı Bardağı, Rakı Kadehleri, Sanatişi, Servis / Sunum Ürünleri, Servis Kaseleri, Servis Tabakları, Servis/Sunum Ürünleri, Setler, Sirkelikler, Su ve Meşrubat Bardakları, Sürahi, Sütlükler, Sınırlı Üretim, Sınırlı Üretimİstanbul Koleksiyonu, Tombak, Tophane işi, Tuzluk, Vazo, Viski Bardakları, Yağlık, lokumluk, tepsi, Çay Bardakları, Çay Tabakları, Çay/Kahve Ürünleri, Çerezlik, Çeşm-i Bülbül, İmza Ürünleri, İznik Obje, Şampanyalar Kadehleri, Şekerlik, Şekerlikler, Şerbet Bardakları, Şişe
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İstanbul Cam

  Cam, büyük ölçekli projelerden, dekoratif aydınlatmalara kadar her aydınlatma tasarımında kilit öğedir. İstanbul Cam, 40 yılı aşan tecrübesiyle, yüksek kalite ve özgün tasarımlarla cam üretimini sürdürmektedir. Uzun yıllara dayanan birikimimiz ve geniş aydınlatma camları koleksiyonumuz ile birçok aydınlatma şirketinin ve elektrik proje yüklenicilerinin ihtiyaçlarını doğrudan/dolaylı karşılayan, ilk tercih haline gelmekten mutluyuz. Müşteri talepleri doğrultusunda bazı standart modellerimizi uygun dip kaidesiyle birlikte komple ürün olarak da temin edebiliyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Galeri Turgut

  30 yılı aşkın bir zamandır ayna ve ayna çerçeveleri, yağlı boya tablolar, baskı resimler ve mobilya aksesuarları konularında üretim, toptan / perakende satış ve ihracat faaliyetlerinde bulunan bir firmadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Bursa Kristal Cam

  Bursa Kristal Cam - Camex ÖZEL NİTELİKLİ KONUT CAMLARI - Isı Cam, Isı Cam S, Isı Cam Konfor, Jaluzili Isı Cam, Karolajlı Isı Cam - PARAPET VE CEPHE KAPLAMA CAMLARI - Silikon Cephe Reflekte Camları, Kapaklı Cephe Reflekte Camları, Yalınkat Parapet Camları, Opak Parapet Camları, Emaye Duracam Parapet Panoları, Parapet Yalıtım Camları, Gölge Kutusu Çözümleri CAM İŞLEME - Ayna ve camlara bizote, rodaj, kanal, kumlama, delik, temper ,boya uygulamaları , - CAM ÜNİTELER - Cam Raf Sistemleri, Cam Fanuslar (Açılı ve Düz Birleşim), Cam Vitrinler
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Paşabahçe Capacity

  Paşabahçe Mağazaları - Günlük Cam Ev Eşyası ve hediyelik ev ürünleri, Kurumsal ve Bireysel amaçlı Butik ürünleri, Online satın alın Paşabahçe Mağazaları A.Ş., Şişecam Topluluğu Cam Ev Eşyası Grubu’nun zincir ihtisas mağazacılığı iş alanını oluşturmaktadır. Paşabahçe Atatürk’ün direktifleriyle Türkiye İş Bankası tarafından ülkemizin temel cam ürün ihtiyacını karşılamak üzere 1935 yılında Beykoz Paşabahçe’de kurulmuştur. Kuruluşunda şirketin adı Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları Anonim Sosyetesi olarak tescil edilmiştir. Açılışından itibaren Paşabahçe Fabrikası girişinde küçük bir satış yeri bulunmakla birlikte, Şişecam’ın bugünkü anlamda mağazacılık faaliyetleri 1957 yılında Paşabahçe Ticaret Ltd. Şti.’nin kurulması ve İstanbul Beyoğlu ve Ankara mağazalarının açılmasıyla başlamıştır. ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye’de 12 ilde 50 lokasyonda ve İtalya’nın Milano kentinde olmak üzere toplam 51 mağaza ile hizmet vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin