Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Hediyelik Sektörü

Bu sektörde 5 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Date Hediyelik Eşya

  Şirket ortaklarımızın, metal aksesuar ve hediyelik eşya alanında faaliyetleri 1980'li yıllarda başlamıştır. Date LTD. ŞTİ. 1995 yılında kurulmuş olup günümüzün gerektirdiği modern imalat yolunda hızla ilerlemektedir. Üretimimiz bakır, pirinç alüminyum, gümüş ve altın gibi değerli metallerin yanı sıra saç, paslanmaz ve zamak ham maddeleridir. Metal hediyelikler ile başlanan imalatımız günümüzde de ; madalyon, rozet, anahtarlık, kol düğmesi, kravat maşası, kitap ayıracı, masa bayraklığı, metal etiketler (tekstil ve mobilya firmaları için) şilt, plaket vb. ürünler uzmanlık alanımız olmuştur. İş bu ürünlerle genellikle yurtiçi promosyon sektöründe hizmet vermekteyiz. Zaman zaman da ihracatımız olmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Acar hediyelik ve ithalat

  Firmamız 1998 yılında faaliyet gösteren bir sektör olup, ürünlerimizin tamamı kendi ithalatımızdır.Stoklu olan ürünlerimizle ve konusunda uzman kadromuzla siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz. 2006 yılında bu ürün yelpazesinde büyük ölçüde artışlar sağlamış Bünyemizde Nikah,bebek,sünnet şekeri ve süsleme malzemeleri ithalatı yapmaktadır.Ürünlerimiz daima ihtiyaçlarınızı temin edebilecek konumdadır. Amaç müşteri memnuniyeti ve her zaman en iyisi ise sistemli,programlı ucuz fiyata kaliteli ürün almaksa doğru adrestesiniz ürünlerimiz ve müşteri portföyümüzü sizden gelen tavsiyeler ve öneriler ile arttıran firmamızın en büyük hedefi müşteri memnuniyetini daima zirveye taşımaktır. Siz değerli dostlarımızla çalışmaktan büyük mutluluk duyar, işlerinizde başarılar dileriz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Elnino Baby

  Elnino Baby | bebek şekeri , bebek şekerleri , nikah şekeri , nikah şekerleri , sünnet şekeri , sünnet şekerleri , mevlüt şekeri , mevlüt şekerleri , hastane süsleme, hastane süslemeleri ,.hastane oda süslemesi doğum odası süsleri , doğum odası süsleri Elnino bebek...9 yıl önce bebek aksesuarları ile faaliyete geçmiştir.Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaya çalıştık ve müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler doğrultusunda bunu başardığımıza inanıyoruz..Amacımız kaliteden ödün vermeden sınırsız hizmet anlayışı ile bebek şekeri,bebek kapı süsü,bebek şeker sepeti,bebek çikolatası,bebek kurabiyeleri,bebek anı defteri ve kalemi,bebek albümü,hastane süslemesi,nikah şekeri,nikah şeker sepeti,nikah kapı süsü,davetiye,sünnet şekeri,sünnet şeker sepeti,sünnet kapı süsü,sünnet anı defteri,sünnet süslemesi,mevlüt şekeri,mevlüt elbisesi,doğum günü şekeri,doğum günü süslemesi,diş buğdayı şekeri,diş buğdayı mumu vaftiz mumu ve vaftiz şekerlerindeki yenilikleri yakalayıp en uygun fiyatlarla müşterilerimizin beğenesine sunmaktır.Ürünlerimizi birebir görebilmeniz için satış mağazamıza bekleriz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin